مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به آمریکا

واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او را به امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به امریکا در میان شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 40 ، 000 نفر در ایالات متحده آمریکا کشور با بیشترین مرگ و میر در این بیماری همه گیر.

تعداد افراد کشته شده در آمریکا با توجه به COVID-19 رسیده است 42,094 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و بیش از 750,000 موارد تایید شده است.

گام برای محافظت از شغل برای شهروندان آمریکایی

“در پرتو این حمله از نامرئی دشمن و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما شهروندان آمریکایی من خواهد بود امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده! مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر در اواخر دوشنبه شب.

جزئیات این تهمت را اجرایی نمی شد و بلافاصله شناخته شده است. او همچنین نشان نمی دهد که او را نشانه چنین سفارش.

ویزای H-1B ممکن است در هدف خود

در حالی که تهمت صحبت در مورد تعلیق مهاجرت ویزا ویزای H-1B است که بیشتر محبوب در میان است, حرفه ای است که یک ویزای غیر مهاجرتی. اما استدلال خود را که او نیاز به حفاظت از مشاغل از شهروندان آمریکایی نشان می دهد که غیر مهاجرتی ویزای کار بیش از حد ممکن است در هدف خود را.

ایالات متحده با توجه به coronavirus را تجربه کرده است یک رکورد اخراج. به عنوان فعال در هفته گذشته تعداد رکورد 22 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بسته شمال و جنوب مرز که جذب تعداد زیادی از مهاجران غیر قانونی. محدودیت های مسافرتی و بسته شدن کنسولگری خدمات در بسیاری از کشورها از جمله هند در حال حاضر با داشتن تاثیر بر صدور جدید ویزای H-1B.

ماه گذشته ایالات متحده به حالت تعلیق در تمام روال ویزا خدمات در سراسر جهان با توجه به جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

در سطح جهان بیش از 2.4 میلیون نفر آلوده شده با این ویروس و بیش 165,000 کشته و با توجه به این univeristy ردیاب.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>