مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه $8.3 میلیارد اضطراری بسته به مبارزه COVID-19

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است امضا و به قانون یک $8.3 میلیارد دلار بودجه اضطراری بسته به مبارزه با گسترش مرگبار coronavirus در کشور است که تا کنون آلوده 329 نفر کشته و 15 نفر دیگر در امریکا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا لایحه روز جمعه پس از سنا تا به حال اکثریت تصویب بودجه بسته در روز پنج شنبه پس از یک شبیه هر دو حزب تصویب توسط مجلس نمایندگان در یک روز زودتر به گزارش شین هوا اخبار آژانس.

این لایحه با مذاکره با رهبران هر دو مجلس سنا و مجلس تخصیص پانل, افزایش بودجه برای تست ویروس, حمایت از توسعه واکسن و همچنین هزینه های پایین تر برای درمان.

این طرح شامل حدود 7.8 میلیارد دلار در بودجه جدید برای مبارزه با گسترش ویروس در سطح محلی دولت در سطوح ملی و بین المللی و همچنین اجازه 500 میلیون دلار به اجازه می دهد مزایای مدیکر برای دسترسی tele-health programs.

طرح بودجه به طور قابل توجهی بزرگتر از درخواست از کاخ سفید که در ابتدا خواسته برای $2.5 میلیارد دلار برای مبارزه با این بیماری است.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>