مغلوب ساختن پیشی جستن هل بزرگ قرارداد معیوب کار برکنار شده Coronavirus تجهیزات

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند سخنان او در مراسم دیدار با فرماندار آرکانزاس آسا هاچینسون و فرماندار کانزاس لورا کلی در کابینه در کاخ سفید گتی ایماژ

در اواخر ماه مارس به عنوان رمان coronavirus شروع به ریشه را در سراسر ایالات متحده و کشتن صدها نفر از آمریکایی ها یک روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده می شود مورد علاقه خود را پلت فرم عمومی را به آنچه که به نظر می رسید به یک درخواست بی ضرر به خصوص با استانداردهای خود را.

در یک صدای جیر جیر کارگردانی در فدرال دارو تهمت خواسته که N95 ماسک تمیز کردن ماشین آلات تولید شده توسط مکرر پیمانکار نظامی Battelle یادبود موسسه تایید شود برای فروش در اسرع وقت. در آن زمان این کشور در میان خطرناک کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به خصوص ماسک های صورت توصیه می شود برای جلوگیری از COVID-19 ویروس بنابراین یک ماشین است که می تواند شستن ماسک تا 20 بار قبل از آنها غیر قابل استفاده به نظر می رسید مانند یک راه حل ایده آل.

FDA پیروی و Battelle دستگاه تصویب شد همان روز دو هفته بعد در آوریل 13, پنتاگون اعلام کرد یک قرارداد که پرداخت Battelle $413 میلیون به تولید ماشین آلات و تجهیزات برای بیمارستان ها در سراسر کشور.

همچنین نگاه کنید به: مسابقه Coronavirus واکسن

چه صدای جیر جیر خود را نمی گویند این است که FDA را به چشم پوشیدن از آن مقررات ایمنی به اعطای تصویب. و با توجه به تحقیقات توسط NBC News, ماشین آلات واقعا مورد نیاز است که چشم پوشی از آنجا که آنها به نظر نمی رسد به کار.

“دانشمندان و پرستاران می گویند بازیافت ماسک درمان با این دستگاه شروع به تنزل پس از دو یا سه تيمار نه 20 و این شرکت می گوید خود را درست اخیر تست شده است تنها تایید یکپارچگی ماسک برای چهار چرخه استفاده و آلودگی,” خروجی گزارش در روز پنج شنبه.

به گفته NBC این قرارداد می تواند به ارزش 600 میلیون دلار و بیمارستان ها در چند کشور در حال حاضر با استفاده از ماشین آلات.

مراقبت عمل ارائه تریلیون دلار برای فدرال رزرو به قید وثیقه سرپا نگه داشتن و پاداش بزرگ شرکت های بزرگ و شرکت های عمومی در سراسر طیف از صنایع نیز swooped در چک حفاظت از برنامه به معنای برای کسب و کارهای کوچک. و در حالی که آن را کمتر شده است تحت پوشش رسانه مجموعهای از پیمانکاران — بسیاری از اجرا با مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان و یا افراد با شطرنجی pasts شده اند قادر به استفاده از فوریت وضعیت.

این Battelle قرارداد است تنها یکی از بسیاری از ابرو-بالا بردن و نه شکل معاملات ساخته شده توسط کاخ سفید در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دولت فدرال موافقت کرده است به بیش از 20 ، 000 قرارداد به صورت همه گیر لوازم مربوط به ارزش بیش از 20 میلیارد دلار. که شامل بیش از 6000 هیچ پیشنهاد قرارداد به ارزش $8.5 میلیارد دلار از جمله 1 میلیارد دلار در هیچ پیشنهاد قرارداد برای تامین ساز 3M. یک همشهری داستان در مارس نشان داد که دولت با پرداخت نزدیک به پنج برابر آنچه در آن به طور معمول به صورت ماسک محافظ.

تعدادی از غیر منتظره و اثبات نشده شرکت ها شده است بهره مند از این سخاوتمندانه دولت. در ماه آوریل به واشنگتن پست گزارش داد که دولت تا به حال اهدا $10.2 میلیون قرارداد به یک شرکت به نام TeleTracking فن آوری برای ردیابی آمار در تخت بیمارستان و COVID-19 مرگ یک مسئولیت در حال حاضر انجام شده توسط CDC.

در اوایل ماه آوریل ProPublica گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار قرار دادند FEMA به $96 میلیون دلار بدون معامله پیشنهاد برای یک شرکت کانادایی است که باعث می شود تجهیزات حفاظتی شبیه به بسیاری دیگر از تاسیس شرکت که گیج کارشناسان صنعت.

مدت کوتاهی پس از آن FEMA اعطا 55 میلیون دلار برای ماسک به یک شرکت به نام Panthera در سراسر جهان LLC قانونی مشکوک تابعه از یک شرکت ورشکسته است که تا به حال هیچ سابقه ای با تجهیزات پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>