مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد USD 2 تریلیون زیرساخت صندوق

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است یک تومان 2 تریلیون زیرساخت های طرح به همراه چند تن از دیگر اقدامات مانند شرکت های بزرگ معافیت مالیاتی برای رستوران ها و امکانات سرگرمی برای تحریک اقتصاد آمریکا ویران شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد می آید روز پس از گذشت یک دلار 2.2 تریلیون بسته محرک است که به دلار از 3200 به طور متوسط برای یک خانواده آمریکایی از چهار و عظیم کمک های مالی به شرکت های کوچک و متوسط شرکت های بزرگ این کشور سفر و صنعت گردشگری.

من در حال حاضر پیشنهاد تقریبا 0 بهره اوراق قرضه و من پیشنهاد USD 2 تریلیون زیرساخت های طرح است که نه تنها رفع ما جاده ها و بزرگراه ها و پل ها و تونل ها و چیزهای دیگر اما همچنین انجام کاری بسیار خوب آن است که به نام شغل مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روزانه های تلویزیونی, اخبار جلسه توجیهی در روز چهارشنبه.

من هم پرسیدن که رستوران ها و سرگرمی امکانات بازگشت به قدیمی معافیت مالیاتی از شرکت های که در آن شرکت می توانید خرید چرا که در غیر این صورت بسیاری از این رستوران ها در حال رفتن به یک زمان سخت بازگشایی, او گفت:.

با توجه به یک گزارش رسمی رکورد 3.3 میلیون کارگر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته منتهی به 21 مارس ترین تا کنون ثبت شده است.

با توجه به برآورد برخی از 47 میلیون نفر می تواند ارائه شده بیکار از بحران.

اگر ما می توانید با صرف 8 تریلیون دلار در جنگ در خاورمیانه تهمت استدلال کرد که 2 تریلیون دلار است که نیاز به صرف در جاده ها, پل ها و تونل ها که در شکل بد.

آنچه ما می خواهیم به انجام این کار در کشور ما شما می دانید آن زمان که ما صرف پول در کشور ما, او گفت:.

این چیزی است که ما می رویم به انجام. آن زمان که ما شروع به هزینه های ما در جاده ها و پل ها و مدارس ما و تمام چیزهایی که ما قرار است به هزینه و مردم در نهایت گرفتن به آن استفاده می شود و شما می توانید از تمام آنچه که ما انجام داده اند در میانه راه بازگشت را در بسیاری از مکان های مختلف در کشورهای دیگر به راه است و من رفته به کشورهای دیگر که بسیار غنی است به من گفت: من متاسفم شما در حال رفتن به مجبور به بازپرداخت ما برای ما هزینه او اضافه شده است.

تهمت به مردم اطمینان از یک اقتصاد پررونق هنگامی که ویروس شکست خورده است.

من فکر می کنم هنگامی که ما خلاص شدن از شر این ویروس من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک رونق در اقتصاد است. من فکر می کنم آن را برای رفتن و نه به سرعت و شاید بسیار به سرعت و شاید به آرامی. اما آن را برای رفتن به بالا و آن را همه می آیند. و من فکر می کنم آن را در واقع به بازگشت قوی تر از آنچه در آن بود به دلیل محرک او گفت:.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>