مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید صحبت با طالبان

واشنگتن دی سی [ایالات متحده آمریکا]: در میان گزارش که طالبان تا به حال از سر خشونت در افغانستان تنها چند روز پس از آمریکا و طالبان امضا یک توافق تاریخی در, قطر, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه (به وقت محلی) تایید کرد که او تا به حال صحبت با رهبر طالبان ملا عبدل غنی برادر ،

من خطاب به طالبان: مغلوب ساختن پیشی جستن

“من. من خطاب به رهبر طالبان امروز. ما تا به حال یک مکالمه خوب است. ما توافق وجود دارد بدون خشونت است. ما نمی خواهیم خشونت است. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. آنها در حال برخورد با افغانستان اما خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به عنوان ترک کاخ سفید است.

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز طالبان فاش مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفنی با رهبر آن ملا عبدل غنی برادر طالبان مذاکره کننده ارشد و یکی از اعضای موسس آن قبل از کاخ سفید بود.

ما طالبان امضای توافق

این می آید سه روز پس از ایالات متحده و افغانستان به امضا یک توافق تاریخی با هدف آوردن صلح به افغانستان با خروج نیروهای ایالات متحده.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>