مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت شکایت توسط آیتالله سیستانی بیش تجاوز جنسی تغییر حکومت

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا ثبت شده است کت و شلوار در برابر تهمت و دولت, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos بیش از تغییرات در قوانین و مقررات حاکم چگونه K-12 دانشگاه ها و کالج های رسیدگی به اتهامات حمله.

یاهو نیوز گزارش داد که طرح دعوی در دادگاه واصل پنجشنبه ادعا می کند که DeVos’ تغییرات می تواند “تحمیل آسیب قابل توجهی” بر روی قربانیان و “به طور چشمگیری تضعیف” حقوق مدنی از شاکیان.

این تغییرات به یک سال 1972 قانون مراجعه کننده به عنوان نهم بود که به تصویب رسید برای جلوگیری از تبعیض در دانشگاه ها که دریافت کمک مالی فدرال.

DeVos’ تغییرات که ناشی از قیام shored تا حقوق دادرسی از کسانی که متهم به تجاوز و آزار و اذیت. تغییرات ایجاد نهادهای آموزشی شنوایی روند بیشتر شبیه به یک دادگاه از جمله زنده جلسات و متقابل امتحانات.

ACLU کت و شلوار واصل شد به نمایندگی از چهار گروه از جمله خود را بدانید نهم و دختران برای برابری جنسیتی و ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در مریلند است.

کت و شلوار واصل شد توسط آیتالله سیستانی نیویورک-بر اساس قانون شرکت Stroock & Stroock & لاوان سهامی عام و اظهار داشت: آنچه آنها باور دارند که به مشکلات با عنوان IX تغییرات.

“این جدید فدرال تلاش برای تضعیف عنوان IX باعث می شود آن را مشکل تر برای قربانیان… به ادامه تحصیلات خود دلیلی می آید در میان جهانی از همه گیر.”

هفته گذشته DeVos ثبت پیام در مورد این موضوع از نارضایتی در بین دانش آموزان شنیده بودن و حکومت در تحت تجدید نظر در قانون است. وزیر آموزش و پرورش مطمئن باشید بینندگان بود که خود بیشترین اولویت برای اطمینان از انصاف و غیر روحانی پایه و اساس یک دادگاه جنایی در مواردی که اتهام حمل در خارج از آموزش و پرورش تنظیم.

“عدالت است نه یک مسئله سیاسی است. آن را تنها می تواند از یک فرایند هر کس می تواند اعتماد. یک فرآیند به طور گسترده ای اعتقاد بر ارائه منصفانه و قابل اعتماد نتایج … اغلب این زنان جوان و مردان رنج غیر قابل تصور اعمال محشور شجاعت به گزارش آنها را تحمل شکایت روند و فکر آنها تا به حال به دست عدالت تنها به آن لغو در دادگاه از قانون است.”

منتقدان در حال نا امید وجود دارد که بنا به گزارش یک سنگین بار در کسانی که ادعا آزار و اذیت جنسی از دانش آموزان که ادعا سایر اشکال آزار و اذیت” و ترس است که محدودیت های گزارش روند منجر به کمتر از یک در صد از ضرب و جرح بودن گزارش شده است.

مدرسه مسائل هنوز هم در حال حاضر در حالت انتظار به لطف جهانی coronavirus بیماری همه گیر. به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شد در حال حاضر وجود دارد هنوز هم برخی از اختلاف نظر میان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او در مورد زمانی که مدارس دوباره باز خواهد در سراسر کشور پس از تعطیلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>