Troy پاول هنری مدیر Ailey دوم اخراج شده برای سوء رفتار جنسی

Troy پاول حضور 2019 Ailey روح جشن و سرور در دیوید کخ تئاتر در مرکز لینکلن در تاریخ 13 ژوئن 2019 در شهر نیویورک است. جان Lamparski/گتی ایماژ

Troy پاول حذف شده است از سمت خود به عنوان مدیر هنری Ailey دوم بعد از یک تحقیقات مستقل به اتهام اعمال سوء رفتار جنسی. این تحقیقات راه اندازی شد در اوایل ماه ژوئن پس از دو فیلم متهم پاول از رفتار نامناسب ارسال شده در Infinite محبوب به اشتراک گذاری ویدیو نرم افزار.

این ویدئو برای اولین بار درگیر رقصنده انداختن تکه کاغذ به عنوان یک پیام به نظر می رسد: “هنگامی که شما میخوام در Ailey دوم. اما بچه ها باید خواب با تروی پاول.” این ویدئو دوم درگیر یک ناشناس رقصنده متهم Ailey سازمان مسکن شناخته شده درنده جنسی. پس از این فیلم حذف شده از Infinite به Ailey سازمان قرار می گیرد پاول در مرخصی. نام خود را و بیشتر-به تازگی طراحی باله نیز زده از Ailey را June 11th, مجازی روح جشن و سرور. جشن و سرور شد آنلاین جایگزین برای شرکت های سنتی بهار جشن رویداد که پاول طراحی شده در سال گذشته با استفاده از دانش آموزان از Ailey مدرسه.

آنلاین خشم به اتهامات شامل denouncements از رایان هوستونیک شاگرد سابق با Ailey دوم—که خواست رقصندگان از طریق یک Instagram پست به صحبت کردن در مورد تجارب خود را با پاول—و از ادیسون Ector یک دانش آموز سابق Ailey مدرسه و سولیست با زرد باله.

در یک Instagram تصویری که ارسال شده در ژوئن 29, Ector ادعایی است که در طول زمان خود را به عنوان یک دانش آموز در Ailey مدرسه پاول او ارسال یک پیام متنی حاوی عکس نامناسبی از خود آناتومی. در Ector را خاطره او مورد بازجویی قرار گرفت در مورد این حادثه توسط یک مرد مدیر Ailey مدرسه. پس از اینکه از او خواسته اگر پاول چهره در تصویر—نبود—Ector اعلام کرد که او گفت: “خب ما واقعا نمی تواند تایید کند که این او بود یا نه.” عنوان یازدهم بررسی شد راه اندازی در Ector طرف. او در ادامه به تعامل با پاول در طول باقی مانده از زمان خود را به عنوان یک دانشجو.

مشابه اتهامات سوء رفتار جنسی شده اند وارد در رقص جامعه در چند سال گذشته است. در ماه اوت سال 2019 دانش آموزان باله سلطنتی لندن در ارتباط مدرسه تسلیم شکایت علیه طراح رقص لیام اسکارلت. هر چند اسکارلت پیشرو طراح رقص باله و ساکن هنرمند از شرکت اخراج شد و در ماه مارس بررسی “یافت نشد مهم به دنبال در رابطه با اتهام ارتباط با دانش آموزان از مدرسه باله سلطنتی.” این زیر یک الگوی مستقل تحقیقات پیدا کردن صفر شایستگی به ادعای سوء استفاده در برابر پیتر Martins در باله نیویورک یا لس باله Trockadero ده مونته کارلودر سال 2018 است. در تضاد کامل با Powell اخراج شده است و دخیل برای رفتار خود.

این Alvin Ailey American Dance Theater منتشر شد مبنی بر این موضوع به ناظر:

“در ماه ژوئن Ailey سازمان قرار داده شده تروی پاول هنری مدیر Ailey دوم در مرخصی و در حفظ در خارج محقق پس از یادگیری از مشکل نظرات در مورد او در سایت های رسانه های اجتماعی. یک تحقیق کامل در حال حاضر تکمیل شده است و با محقق نتیجه رسید که آقای پاول درگیر در ارتباطات نامناسب با بزرگسالان ثبت نام در مدرسه بودند که علاقه مند به پیوستن به Ailey دوم. به دلیل رفتار خود بود که مغایر با استانداردهای مورد انتظار از Ailey کارکنان اجرایی رهبری به این نتیجه رسیدند که آقای پاول می تواند همچنان در موضع خود را با سازمان و او دیگر شاغل در هر ظرفیت. ما تأیید تعهد ما به ارائه یک محیط امن و حمایتی برای همه است.”

پاول اخراج از Ailey موسسه به پایان می رسد ارتباط خود را با این شرکت آغاز شد که در سن نه پس از او دستچین شده برای یک بورس تحصیلی برای حضور در آن مدرسه توسط Alvin Ailey خود را. او پیوست Ailey دوم در سال 1988 بود ارتقا به Alvin Ailey American Dance Theater توسط مدیر هنری جودیت Jamison در سال 1991 و پس از بازنشستگی در سال 2001 منصوب شد استاد معلم در Ailey مدرسه و ساکن طراح رقص از Ailey 2. پس از چند سال به عنوان دستیار مدیر junior, شرکت, او موفق شد سیلویا آب Ailey دوم موسس و مدیر هنری در سال 2012. این داستان هنوز هم در حال توسعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>