Troian Bellisario می گوید آماده شدن برای Meghan Markle و شاهزاده هری عروسی ناشی از اضطراب

Troian Bellisario است که شکستن آن را تمام کردن و به اشتراک گذاری دقیقا آنچه در آن بود برای شرکت در یک عروسی سلطنتی با توجه به یک گزارش از E! اخبار.

در سال 2018 به Pretty Little Liars آلوم با حضور عروسی Meghan Markle و شاهزاده هری با شوهرش, Patrick J. Adams, که co-ستاره دار در مناسب با عروس.

در حالی که چت با ستارگان, Bellisario reminisced در royal affair و گفت: او احساس فوق العاده مضطرب قبل از حضور در, به خصوص آنجا که او می دانست که او حامل یک راز است. وقتی پرسید که آیا او در بر داشت خودش را wading را از طریق اضطراب در حالی که جستجو برای ساز و برگ کامل پاسخ این بود: بله چشمگیر است.

“البته من و من تا به حال آن را دو برابر” بازیگر اعتراف کرد. “چون من در تلاش بود برای پنهان کردن این واقعیت است که من پنج ماه باردار. من کاملا مثبت شد که آن را به نشان داد. اما من نیز تا به حال اضطراب شدید در مورد…آنها چه نامیده می شوند؟”

کلاه او با اشاره به نام افسونگر و Bellisario گفت: این یک “کابوس” در تلاش برای پیدا کردن یک حق.

“شما می توانید از یکی که مطلق است قطعه از هنر اما پس از آن شما بیش از حد بیهوده و تلاش برای جلب توجه بیش از حد به خودتان است ؟ در اینجا من در تلاش بود به راه رفتن در این tightrope از ‘آیا بیش از حد بزرگ نمی رویم بیش از حد کوچک است.’ آن را یک کابوس بود.”

خوشبختانه بازیگر در نهایت آن را دریافت حق با کمی تشویق از سبک او آنابل Harron. Bellisario عینک سرخ رنگ لباس طراحی شده توسط Sophia Webster با تطبیق توری کلاه.

Troian Bellisario and Patrick J. Adams arriving at St George's Chapel at Windsor Castle before the wedding of Prince Harry to Meghan Markle.
  ایان غرب / گتی ایماژ

بعد از آن در همان مصاحبه Bellisario در مورد پروژه های اخیر از جمله where’d You Go, برنادت. در این فیلم او با بازی Becky — یک دانشمند در قطب جنوب — و از فرصت به عمل در سراسر از یکی از قهرمانان کیت بلانشت به عنوان برنادت.

وقتی پرسیده شد که در مورد تجربه او در توضیح کار با بلانشت به عنوان یک کل رویا. او گفت که او تا به حال نگاه کردن به همسر بازیگر از او یک کودک بود و احساس فوق العاده عصبی بودن در همان اتاق با او. در نهایت او اعصاب خليجفارس به لطف حرفه ای و بلانشت گرم و کنجکاو رویکرد است.

Bellisario پس از صرف یک لحظه بازبینی نقش خود را به عنوان اسپنسر هیستینگز در Pretty Little Liars. او گفت: بسیاری از این داستان گفت: در سری دیوانه شد اما احمقانه ترین قسمت در نظر او تا به حال به یکی که داشت بهترین دوستان است به دام افتاده در داخل یک خانه عروسکی.

همانطور که برای آینده پروژه های Bellisario گفت که او امیدوار مستقیم خیلی بیشتر در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>