سه نفر Upcycle 90 تن از چوب در هر سال به مبلمان است که یک عمر طول می کشد

مقاوم در برابر آسیب ناشی از نور خورشید و آب و سوراخ, Ubyld دارای حدود 2500+ طرح از محصولات مختلف که در خدمت 3,000+ مشتریان.

ارتقاء

منt همیشه رویای من برای زندگی در یک خانه است که ساخته شده آجر از طریق کار سخت و پشتکار است. اما یک خانه خالی واقعا یک خانه ؟ مبلمان یک جزء مهم از خانه ما است و آن را بازتابی از سلیقه ما.

اگر چه شما ممکن است ساخته شده است یک خانه پایدار آن است که واقعا دوستدار محیط زیست اگر شما آن را پر کنید تا با مبلمان گردد با قطع درختان.

یکی می تواند استدلال می کنند که مبلمان از چوب است که قطعا بهتر و طول می کشد بیش از شل و ول و آلاینده پلاستیکی مبلمان. اما وجود دارد یک راه برای به دست آوردن مبلمان است که می تواند به آزمون زمان ایستاده در حالی که همچنین در حال سازگار با محیط زیست?

Ubyld مبلمان شرکت مستقر در بنگلور upcycles چوب مورد استفاده در صنعت حمل و نقل ارائه به مشتریان با مبلمان زیبا که تحمل نمی کند و هزینه بر محیط زیست. در واقع مانع از آن حدود 90 تن چوب از رفتن به محل های دفن زباله هر سال است.

پاینوود مورد استفاده در ساخت مبلمان مقاوم در برابر آسیب از آب و نور خورشید و از این رو می توان نگهداری در خارج

و این نه فقط هر نوع از چوب است. Ubyld با استفاده از با کیفیت پاینوود است که برای واردات ماشین آلات سنگین از اروپا است.

“شرکت های تولید این ماشین ها را در ظروف بزرگ به عنوان بزرگ به عنوان یک اتاق برای حمل و نقل ماشین آلات خود را در سراسر جهان است. در هند مردم نمی دانم چه چیزی برای انجام با چوب و پرتاب آن را در آتش و یا استفاده از آن در اطراف کارخانه است. متاسفانه این فوق العاده چوب به هدر می رود می گوید:” Lavanya Dave طراح و یک شریک در Ubyld.

این شرکت تاسیس شد در سال 2015 توسط Pradeep Nair این حرفه ای است. به تدریج به او پیوست Lavanya و آرون Ashok یک همکار سابق در آن شرکت است.

این ایده آمد به Pradeep کاملا از آبی است. حرفه ای بود و علاقه کبوتر و lofts برای آنها را با استفاده از پاینوود قرار داده و آنها را بر روی تراس. او متوجه شد که با وجود اینکه در معرض باران و نور خورشید به چوب آسیب دیده نمی شد!

پس از تحقیقات بیشتر نشان داد که طبقه بالا چوب کاج در هند از اروپا می آید و مورد استفاده برای ظروف ماشین آلات وارداتی به هند است.

Pradeep می خواستم به آموزش مردم در مورد پایداری و همچنین ارائه مقرون به صرفه و با کیفیت مبلمان. این شرکت تاسیس شد در اوایل سال 2015.

همکاران (L-R) Lavanya Pradeep و آرون

در حال حاضر Ubyld upcycles پاینوود و حدود 2500+ طرح های مختلف محصولات مانند کابینت آشپزخانه, تختخواب تاشو ناهار خوری, مجموعه, جداول, قفسه, قفسه های کفش, در میان دیگران. در حدود 90 درصد از تولید شامل صنعت دست از صنعتگران محلی است. این شرکت نیز ارائه می دهد خدمات خود را در سفارشی مبلمان به عنوان در هر مورد نیاز مشتری و catered به 3000+ مشتریان تا کنون.

علاوه بر اینکه آب و هوا-مقاوم در برابر مبلمان نیز موریانه و مته-رایگان. این معمولا بدان معنی است که Ubyld باعث مبلمان است که می تواند یک عمر گذشته!

پیدا کردن ارزش در upcycling

تاسیس مبلمان دوستدار محیط زیست شرکت آینده هم از این سه نفر کاملا با شانس. پس از سال ها تجربه کار با شرکت هایی مانند HDFC و آی بی ام که Pradeep برای اولین بار شروع به شرکت او شروع به آن را به عنوان DIY (خودتان آن را انجام) شرکت مبلمان.

هنگامی که یک مشتری سفارش آنلاین محصولات, یک بسته می رسند با چوب, چسب, ناخن, پیچ گوشتی و یک دستی با جهت مونتاژ.

جالب, Lavanya یکی از Ubyld اولین مشتریان.

یک قفسه زیبا

“من می دانستم که Pradeep به هر دوی ما از Mysuru. چند سال قبل زمانی که Pradeep ذکر او شرکت مبلمان, من تصمیم گرفتم برای بررسی وب سایت خود را. وجود دارد حدود 14 انواع مبلمان و من دستور داد یک میز و دو صندلی برای من بود. آن را تا به حال به مونتاژ توسط من و نگاه زیبا می گوید:” Lavanya.

او آنقدر شیفته مفهوم upcycled مبلمان با استفاده از با کیفیت پاینوود که او رفت و به انجام تحقیقات خود را. او در مورد خواندن موفق طراحان مبلمان از اروپا مانند آنا سفید که تا به حال خود را آغاز کارآفرینی سفر upcycling پاینوود به مبلمان.

این الهام Lavanya و او شروع به دادن Pradeep ورودی در طراحی مبلمان. “اما از آنجایی که من تجربه در طراحی مبلمان, من قادر به برقراری ارتباط ایده های من به طور موثر. از این رو من تصمیم گرفتم برای دریافت آموزش های حرفه ای” به اطلاع Lavanya.

او قبلا برگزار شد و لیسانس خود را در روزنامه نگاری و کارشناسی ارشد در ادبیات و مدرک MBA. اما او ثبت نام در یک سال حرفه ای طراحی داخلی دوره از ایده در سراسر جهان, مد و طراحی داخلی مدرسه در اواسط 2015.

در پایان این دوره او پیوست Ubyld به عنوان یک کار تمام وقت طراح و به زودی یک شریک در شرکت.

بعد آرون بیش از حد ترک شغل خود را در این بخش و تصمیم به پیوستن به Ubyld به مدیریت فروش و شرکت ها فروشگاه در Hegde نگر; Pradeep طول می کشد مراقبت از بازاریابی, فروش و تولید.

Pinewood که وارد شده به کارخانه

این شرکت به تدریج از مبلمان DIY برای ساخت قبل از مونتاژ مبلمان به عنوان تقاضا برای این بخش افزایش یافته است. آنها همچنین از آغاز طرح های سفارشی برای مشتریان گرفته اند و در طراحی داخلی پروژه (که در آن هر قطعه از مبلمان در فضا طراحی شده است و تولید شده توسط آنها) برای هتل ها بوتیک ها و کافه ها.

سازگار با محیط زیست دوستانه و مبلمان با دوام

Lavanya اطلاع که در اروپا بالا کشت پاینوود در رقابت با هند بامبو تولید. تنها چند شرکت در خارج از کشور مجاز به قطع این درختان و هنگامی که آنها انجام آنها گیاه دیگری نهال در خود جای داده است.

هنگامی که این درختان قطع آنها چاشنی.

برای این روش قطع درختان خیس شده در آب رودخانه حدود 8-9 ماه. پس از چوب سخت است آن فاسد نیست. پس از خیساندن آن است که قطع به اسلاید های خشک شده در زمینه باز و تبدیل به ظروف برای حمل و نقل ماشین آلات در سراسر جهان است.

این چوب در خدمت هدف خود را هنگامی که ماشین آلات رسیدن به هند است. این است که در آن Ubyld به تصویر می آید.

آنها در تماس با نمایندگی در سراسر بنگالور که اطلاع از آنها را زمانی که مقادیر زیادی از این چوب در دسترس هستند. آنها را از خرید آنها و درمان آن را به طوری که آن را می توان مورد استفاده برای ایجاد مبلمان.

مبلمان بودن خشک پس از آن شده است جلا

“هنگامی که چوب می آید به ما برخی از آن را رنده وجود دارد که کدهای آن و بسیاری از ناخن. ما آن را به ما دو کارخانه در Thanisandra که در آن ناخن گرفته شده و اسلاید تمیز هستند. اگر وجود دارد هر گونه حفره های ما رفع آنها با بتونه و شن و ماسه آن را برای یک پایان. ما در طراحی مبلمان و پس از آن قطع پیوست و جلا. پس از آن, مبلمان خشک چرا که ما به دنبال هر مصنوعی روش برای خشک کردن” به اطلاع Lavanya.

علاوه بر اینکه سازگار با محیط زیست از ویژگی های دیگر را Ubyld مبلمان منحصر به فرد است. چگالی این پاینوود بسیار بالاتر است و آن را ایده آل برای قوی مبلمان است که فاسد نمی شود حتی زمانی که در خارج از منزل نگهداری می شوند.

یکی دیگر از ویژگی های جالب از چوب به اطلاع Lavanya آن است که مقاوم در برابر حمله آفات مانند موریانه.

ارتقاء

“هنگامی که چوب شامل رطوبت آن را تسهیل رشد میکروب ها و جذب موریانه. اما پاینوود این کیفیت ویژه تولید رزین است که به طور طبیعی آنها نیز همین طور. این موجب صرفه جویی در ما از نظر شیمیایی درمان چوب به مقاومت در برابر حمله از جمله آفات” ایالات Lavanya.

برای کمک به مردم خود را درک مبلمان, آنها درخواست مشتریان برای بازدید از فروشگاه خود را. Lavanya طرح های مبلمان می فرستد و در سراسر 3D طرح برای تصویب. پس از یک سیگنال سبز از مشتریان آنها را به تولید و ارائه مبلمان در عرض 2-3 هفته.

یک ناهار خوری زیبا مجموعه ساخته شده توسط upcycling چوب!

تمام مبلمان است دست ساز Ubyld محلی صنعتگران از Vishwakarma جامعه که به طور سنتی عمل carpentry. “Manish ما اول نجار که متعلق به این جامعه ما را در ارتباط با دیگران از زادگاه خود. همه آنها در حال حاضر با ما کار در کارخانه ما می گوید:” Lavanya.

این شرکت همچنین دارای چند DIY قطعه از مبلمان مانند قفسه واحد های ذخیره سازی و جانشین.

غلبه بر چالش ها برای ارائه به مشتریان

حدود سه سال پشت, Rohit جان Pulickal و ترزا همسر خود را به خرید یک آپارتمان در بنگلور بود و در مواظب برای مبلمان. ترزا انجام برخی از تحقیقات آنلاین و کشف Ubyld. این زن و شوهر برای بازدید از فروشگاه و شگفت زده شدند با طرح های بی شمار بر روی صفحه نمایش.

“ما نیز تحت تاثیر قرار با پایداری عامل. هنگامی که آن را به خرید ما تصمیم به بازدید از فروشگاه و دوباره. ما ابلاغ نیازهای ما و گوش دادن به آنها را بیشتر مشتاقانه” او اطلاع.

فضای داخلی طراحی شده توسط Ubyld برای یک کافه

در حال حاضر زن و شوهر در خانه, آشپزخانه, کابینت, چهار, کابینت, چهار تختخواب تاشو یک واحد تلویزیون های ظروف یکبار مصرف کابینه و یک میز ناهار خوری, مجموعه تولید شده توسط Ubyld!

“ما در آپارتمان های قبلی ما تا به حال مبلمان ساخته شده از چوب فشرده بود که بسیار با دوام است. نسبت به آن Ubyld مبلمان ساخته شده است upcycling درجه بالا اروپایی چوب است که ارزش خوبی برای پول برای کیفیت آنها تحویل می گوید:” مشتری خوشحال.

با وجود داشتن یک جامعه از مشتریان وفادار جاده به ساختمان پایدار نام تجاری مبلمان است بسیار صاف است.

Lavanya می گوید که پس از خود مفهوم جدید و منحصر به فرد بسیاری از مردم در مورد آن نمی دانند و از این رو باید به تحصیل شد.

“همچنین ما یک کسب و کار متمرکز بر شرکت و نه کسی است که به قصد صرفه جویی در محیط زیست است. ما سعی کنید به نگه داشتن قیمت ها به عنوان مناسب که ممکن است به طوری که مشتریان بیشتر می توانید به خرید مبلمان و این مفهوم می تواند به دست آوردن شتاب. اما که لزوما ترجمه به بالاتر حاشیه برای ما,” او می گوید.

او می افزاید که پس از مبلمان است دست ساز ساخت آن طول می کشد کمی طولانی تر از دیگر شرکت های معمولی. هر جنبه ای نیاز به micromanaged شروع از طراحی به حمل و نقل است.

تلویزیون کابینه طراحی و ساخته شده توسط Ubyld

صرف نظر از این چالش ها Lavanya اطلاع که آنها برنامه ریزی در آموزش بیشتر مردم در مورد خود مفهوم است.

در حال حاضر همه گیر متوقف شده برنامه های خود را به مقیاس کسب و کار.

“ما در حال تلاش برای upcycle چوب برای تولید سازگار با محیط زیست آگاهانه مبلمان است که می تواند ایستاده آزمون زمان و جلوگیری از رفتن به محل های دفن زباله. ما می خواهیم مردم را به درک کنند که داشتن مبلمان می کند که باعث آسیب به محیط زیست امکان پذیر است می گوید:” Lavanya امضای کردن.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>