ممنوعیت سفر به تعطیلی: 5 گام مهم هند است که مصرف مقابله با COVID 19

با اعلام این یک اپیدمی متحده در حال حاضر با اقتدار به اقدامات قوی برای جلوگیری از گسترش آن.

یکccording به آخرین شمارش وجود دارد بیش از 80 تایید موارد Covid-19 در هند. با بیماران مرده با توجه به این ویروس در اکثر کشورهای رفته اند به قفل کردن حالت و در حال برنامه ریزی برای مقابله با این وضعیت است.

ارتقاء

در اینجا برخی از مراحل است که دولت هند گرفته شده در برابر گسترش ویروس.

1. سفر بان کی مون

Mumbai Airport air hostess saves baby
بازنمودی تصویر تنها. منبع: Wikimedia Commons

هند دارای مهر و موم شده خود را. همانطور که از 13 مارس سال 2020 آن را به حالت تعلیق در تمام ویزا برای خارجی ها برای سفر به این کشور برای کل ماه تا 15 مارس سال 2020 است. اما مردم برگزاری دیپلماتیک رسمی سازمان ملل متحد/سازمان های بین المللی, اشتغال و پروژه ویزا این خواهد بود كه این ممنوعیت است.

این ممنوعیت همچنین گسترش به خارج از کشور شهروند هند (OCI) دارندگان کارت است که می توانید با سفر به هند بدون ویزا. در تلاش برای تضعیف سرخپوستان از سفر خارج از کشور مشاوره صادر شده است برای جلوگیری از غیر ضروری سفر.

2. قرنطینه پس از ورود

علاوه بر ممنوعیت سفر هند نیز با صدور بیانیه ای اطلاع رسانی مسافران از امکان قرنطینه در هنگام ورود خود را در هند است. تمام تماس های ورودی مسافران از جمله اتباع هند در ورود از و یا داشتن بازدید, چین, ایتالیا, ایران, جمهوری کره و فرانسه و اسپانیا و آلمان پس از 15 ماه فوریه سال 2020 باید قرنطینه برای یک دوره حداقل 14 روز.

این را به اثر از 1200 GMT 13 مارس سال 2020 در بندر خروج. تماس های ورودی مسافران از کشورهای دیگر نیز ممکن است در قرنطینه می شود و بر اساس علائم Covid-19.

3. ‘اپیدمی’ اعلام شده توسط چند متحده

از آن زمان به ورزش شدید بهداشت شخصی.

یک اپیدمی گسترده است بروز یک بیماری عفونی در یک جامعه در یک زمان خاص. با توجه Covid-19 هیچ واکسن یا درمان که از هم اکنون ضروری است که دولت ها را در تمام مراحل شامل گسترش آن. با اعلام این یک اپیدمی متحده در حال حاضر با اقتدار به اقدامات قوی برای جلوگیری از گسترش آن.

مدارس و کالج ها بسته شده اند خوابگاهها خالی مراکز و سینما تعطیل کنفرانس ها و رویدادهای معوق.

کرالا هند که در آن اولین مورد گزارش شده از Covid-19 به نور آمد, شده, دریافت ستایش از تمام محله های آن اقدامات به موقع برای جلوگیری از گسترش ویروس. در کرالا سه دانش آموزانی که در بازگشت از چین و آزمایش مثبت نگه داشته بودند تحت قرنطینه 28 روزه. کرالا دولت است-تحویل اواسط روز وعده های غذایی برای کمک به پدر و مادر جیب.

ارتقاء

دولت دهلی نو شد و همچنین فعال در صدور اخطار به تمام دولتی و خصوصی مدارس را تعطیل تا 31 مارس سال 2020 است. علاوه بر این همه فیلم و تئاتر و کنفرانس ها, سمینارها و رویدادهای آن را بزرگ گردهمایی لغو شده اند.


همچنین بخوانید: شما می توانید Coronavirus از حیوانات خانگی ؟ ما یک دکتر برای جدا کردن افسانه از واقعیت


4. راه آهن و بهار را به عمل

Want to change the station from where you are supposed to board_ Thanks to the Railways, you can!Representative Image Only. Image Credit: Wikimedia Commons
بازنمودی تصویر

با توجه به این که اکثر سرخپوستان تکیه در هند سیستم راه آهن به سفر در داخل کشور اقدامات اجرا شده اند به اطمینان حاصل شود که مسافران هستند در معرض خطر قرار داده. برای ایجاد آگاهی در مورد Covid-19 پوستر و مواد در زبان های مختلف هستند که در دسترس ساخته شده در سراسر ایستگاه های راه آهن. کلیپ های صوتی و تصویری نیز در حال بازی در تمام ایستگاه های راه آهن.

در مجموع 1,100 جداسازی تخت ارائه شده در راه آهن بيمارستان در تب مربوط به موارد درمان مشکوک COVID 19 مورد. همچنین 12,483 تخت شناسایی شده توسط راه آهن هند برای قرنطینه اهداف در مکان های مختلف در سراسر کشور است.

5. 24/7 کمک

دولت مرکزی و دولت باید راه اندازی 24 ساعته کمک و اتاق جنگ برای کمک به هماهنگ کردن تلاش. وزارت بهداشت را خط تلفن شماره 011-2397-8046 و e-mail id است [email protected] شما همچنین می توانید ورود به سیستم رسمی بهداشت و رفاه خانواده سایت در اینجا به ماندن بگیرید به روز شد.

آن را در دست ما

صرف نظر از همه این مراحل که سازمان های دولتی در حال بدست گرفتن مهار این ویروس در دست ما است به معنای واقعی کلمه. حفظ بهداشت خوب; شستن دست خود را به طور منظم با آب و صابون و یا یک دست sanitiser با حداقل 60 درصد الکل است. به جلو نیست اسطوره ها و شایعات و دور ماندن از مکان های شلوغ. نگه داشتن امن و سالم بماند.


همچنین بخوانید: کروناویروس در هند: هنگامی که و چگونه به قرنطینه خودتان در خانه برای COVID-19


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>