فراتر trances ملت می خواهد به دانستن

Shafeeq R. Mahajir

این مستند باز کردن تفکر خلاق از تفکر “از” جعبه به تفکر و بدون هر جعبه از بین بردن فکر مرزهای… فکر می کنم سیاست های انتخاباتی حقیقت در مقابل مبارزات اعلامیه مقابل رئال سیاست اعلام نشده در مقابل ضمنی در مقابل در نظر گرفته شده الوهیت در مقابل شرور و اهریمن…

یک تمدن بزرگ با چند حزب دموکراسی و انتخابات ما باید به یک مثال است. هر حزب کنگره BJP هر چه بدیهی است که نمی توان برخی غیر مستقیم Machiavellian طرح به انتقام ویران کردن و از بین بردن هند که در آن بیش از حد زندگی می کند. هر معتقد بود Naxalites که هند است نه آنچه که آنها می خواهند به آن باشد و آنها می خواهند به آن شکل راه خود را. نیل Kinnock بریتانیا حزب کارگر اذعان کرد:”آنها می گویند ما می خواهیم قدرت. بله ما می خواهیم قدرت, قدرت را تغییر…!“. من آن را دریافت کنید و من با شما موافقم. همه ما می خواهیم قدرت به برخی از کنترل بر زندگی ما یا حداقل قادر به باور آن.

سیستم (از طریق هر دو حزب) حکومت برای دهه معایب خاص خود گذاشته لخت برای همه برای دیدن. برخی می گویند یکی بود نه مسئول یا نه, ترین, پاسخگو, دولت, آن کار نمی کند برای همه. سیستم بدل از 2014. یکی از راه داد به دیگر معایب خاص خود را نیز لخت برای همه برای دیدن. برخی می گویند آن را uncaring, irresponsive حتی سرکوب و مثبت سنگدلانه. آنها آن را به نام فاشیستی, اکثریت, exclusivist.

آن را به خوبی کار می کند می گویند پیروان آن: بالا بازرگانان شبه رسانه بارون را انتخاب کنید شخصیت های فیلم و به آرامی تراورس پایین طیف نظامی و شبه نظامی فرماندهان پولیس بوروکرات کارکنان دانشگاه (“روشنفکران”, “اساتید”, “دانشگاهیان” “معلمان” و همکاران در حال شخص غیر قابل قبول vis-à-vis استقرار) و electorally مهم ترین بخش zillions مرموزی بودجه بیکار “فعال سیاسی” جوانان و تجار که وجود بستگی به حمایت از یک فرم و یا دیگری.

“Sabkaa saath sabkaa vikaas” ما تا به حال گفته شده است. پس چگونه آنچه را که اتفاق افتاده است اتفاق می افتد ؟ ایدئولوژیک شاعر تماس “jeevan ke aakarshak armaanaon ko dalnaa hogaa, kkhadam milaa kar chalnaa hogaa”, هر دو را شامل و الهام بخش و در عین حال دیدم این حزب نشان می دهد بیش از اهانت به اقلیت ها. ما می توانید توضیح دهید که یک انحصاری سیاسی سیاست تغییر به دور از وعده داده شده sabkaa saathاما چه توضیح می دهد که چرا مردم عادی هستند که یکی از آنها اقلیت هستند مورد حمله? آنچه که آورده آنها را به خشم و حتی مرگبار خشم و چرا در برابر اقلیت ها و به چه بهانه ای ؟

آن است که آگاهانه تصمیم به اتخاذ یک “sabkaa saath” رویکرد طرح ریزی شمول یک طنين انداز “armaanaon ko dalnaa hogaa, kkhadam milaa kar chalnaa hogaa” استتار یک پس زمینه نمره ماهرانه بازی چیز دیگری برای انتخابات موفقیت است ؟

سیاستمداران مایل به انتخاب شود نمی تواند صحبت انتقام خیالی یا واقعی تاریخی لطمه می زند و دیگری منطق سفر آنها را. به دنبال badlaa? برای نبرد پنیپت 1526? نبرد بوخر 1764? Badlaa در سال 2002 یا 2020 از اکبر (درگذشت 1605), اورنگ زیب (درگذشت 1707) et al…? به وضوح این باید فقط عبارات سیاسی مصلحت y’know به بسیج تودهها نوسان رای…

حقایق. چه نقش تیپو سلطان? چگونه بسیاری از هزاران نفر Maulvis آویزان شد توسط استرالیایی است ؟ کجا Reshmi Rumaal تحریک? هویت کسانی که تلاش و فداکاری کردم و هند آزادی ؟ صبر کنید! منطق و حقایق را نمی توان مجاز به دخالت. آنها از بین بردن نشان می دهد.

بنابراین اگر کسانی که صحبت از صدمه در حال صحبت کردن در زمانی که هیچ اساسی جنگ و مبارزه بودند برای غارت تمدن بود نه آنچه در آن است امروز بین المللی و پذیرفته شده بین المللی حل و فصل اختلاف در مکانیزم وجود داشته…

کسانی که حقایق هستند. حقایق نمی برنده انتخابات است. احساس می کند. مسحور آنها به move it move it move it! قابل مشاهده Covid-19 ماسک های رسمی امروز لباس غیر محسوس سیاسی ماسک camouflaging واقعی قصد به رخ کشیدن عمیق تر ریشه.

ماسک در محل تلقین: “من خوب خواهد بود جز این که به من آموخته در حال حاضر, آن دیگران است مورد حمله بر من صدمه دیده غرور من…من باید انتقام من صدمه دیده است. درست است من نیاز به مواد غذایی, استخدام بیمارستان ها, بهداشت, کشاورزی, صنعت, مدارس, برای, کودکان, کشور من تبدیل به vishv گورواما آن را در زمان… در حالی که در حال حاضر حداقل انتقام از آن من است اولین گام به سوی قدرت تغییر نسبت به تحقق سرنوشت من… این Kinnockian “قدرت را در مورد تغییر…!” این راهی است که به موفقیت, رسیدن زمان انتخابات…? دریافت فقیر به غنی سازی ما!

چه؟! آیا شما دیوانه هستید ؟ چگونه فقیر خود را فقیر و غنی سازی دیگران؟! گوش دادن احمق: در انتخابات, سیاست, شماره ماده و فقیر پاسخ هستند ! فقیر هیچ چیز: هیچ خانه زاغه-سگ زندگی پاره لباس بیمار-شغل پرداخت کمی آموزش و پرورش, نه آینده و نه حتی امید مرد هیچ چیز در همه… به جز عزت نفس خود را. بنابراین? “خب؟”? آیا شما کور است ؟ برو برای آن! گرسنه و بیکار و فقیر بیمار پرداخت می شود نا امید و عصبانی اخته نومید مردم خالی از سکنه چشم سایش در واقعیت خود درمانده از اسارت خشمگین با ناعادلانه سیستم بسیار کوتاه فیوز: آنها را جهش و شتاب در هر چیزی که نشان می دهد هر ذره از قدرت به دست آوردن حتی گمراه کننده کنترل بر سرنوشت خود را… “Sabkaa saath sabkaa vikaas” خط رسمی خود احترام در تمرکز gaurav yatras سازماندهی نگار امن رای دهندگان هیپنوتیزم, ایجاد یک زندگی EVM: مجذوب رای گیری توده ها.

این ممکن است به نظر می رسد مشروع در سیاست انتخاباتی که در آن اعداد مهم نیست اما داشتن انتخاب, انتظار, است, انتخاب رژیم های بالا انتخاباتی پس زمینه نمرات نسبت به نهایی فراگیر سیاست: یک زنجیره به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه آن تضعیف هر لینک ثابت گذاشت. پس زمینه نمره ظریف یکی از نیاز به آگاهی به شنیدن آن اطراف از طریق رسانه ها سر و صدا. در سکوت و مکث یکی می شنود طبل سرنوشت.

استتار پس زمینه نمرات شنیده تجزیه و تحلیل ارائه فرصت به مردم در همه طرف از طیف به دوباره اختراع خود را برای ادامه ارتباط به ساخت یک جامعه است که می تواند در عین حال رهبری خردمندانه در حال ظهور از سایه exclusivist تاریک به قانون اساسی نزاکت و آن را شامل نور است. در مستندات, رژیم سنجش فرصت در فاجعه هستند به بهانه کنترل این بیماری همه گیر مسلح خود را با قدرت بیشتری بالا بردن شبح از سوء استفاده. رسمی بی تفاوتی و بی احترامی درمان داستان در حال افزایش است. کمبود نباید مردم را به خیابان ها و یا مسائل مربوط به سر است. منابع محدود گرسنگی قوی و تامین خطوط ضعیف درگیری های داخلی چیزی است که ما نمی توانیم.

هند باید از چهره بین دستگاه قضایی و اجرایی بین قدرت و قانون است. تنها همه گیر ماسک ریخته شود و یا سیاسی آنهایی که بیش از حد, بنابراین واقعی افراد ظهور? خواهد نماز از افراد ضربه زدن در درب از معابد عدالت پاسخ داده شود و یا خواهد شد Covid مسلح قدرت خود را در راه است ؟

فراتر trances ملت می خواهد به دانستن است.

Shafeeq R. Mahajir است حیدرآباد بر اساس در سراسر کشور شناخته شده وکیل


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>