ردیابی تاثیر 5 ماده نویسندگان که در لندن زندگی می کردند را Mecklenburgh مربع

Mecklenburgh مربع در لندن در حدود سال 1925. هربرت Felton/هولتن بایگانی/گتی ایماژ

فرانسیسکا وید, گروه, بیوگرافی, مربع فراموش نشدنیبر سیاسی داخلی و درام در اوایل قرن 20 در لندن. از طریق گفتن داستان از پنج نویسنده زن که در ماشین را Mecklenburgh مربع بین سال 1916 و در سال 1940 در اب راه رفتن نیز می نویسد: سربازان در نبرد حق رای زنان ظهور ناسیونالیسم آلمانی, حملات هوایی, یک زایمان بچه مرده امور خارج از ازدواج و خودکشی. در میان آشفتگی های مرکزی افراد—H. D. دوروتی L. Sayers, جین, Harrison آیلین قدرت و ویرجینیا وولف—تولید درخشان آثار شعر, داستان, تاریخ, اقتصادی نظریه و مقاله شخصی.

در فوق العاده نامشخص زمان این زنان غالب شد. آن را دشوار است به خواندن وید کتاب با یک چشم به سمت ما شرایط خود و آنچه که ما در حال انجام می باشد. صحبت کردن در مورد چگونه افراد خود را نگه داشته تا کار خلاق خود را در میان هرج و مرج در اب راه رفتن را به تازگی گفته ناظر “زندگی می رود. شما می بینید که در وولف دفتر خاطرات. تاپیک رو به اتاق برای شوخی و کار و خستگی. شما نمی تواند زندگی در زمین تب همه زمان ها است.” مربع فراموش نشدنی نشان می دهد که چگونه پنج نویسندگان موفق—از طریق شکستگی و جنگ—به نوآوری و نفوذ فرهنگی و تاریخ است. مشترک خود را در آدرس آنها ارائه رادیکال محیطهای غیرمتعارف و از همه مهمتر حس آزادی.

همچنین نگاه کنید به: جولیا آلوارز در کتاب “زندگی پس از مرگ” و به همین دلیل نوشتن در مورد غم و اندوه نیاز به اختصار

وید مستقر در لندن سردبیر سفید نقد و بررسیبرای اولین بار متوجه شدند از Mecklenburgh مربع از طریق عمده مدرن شاعر و مترجم هیلدا Doolittle شناخته شده با نام قلم H. D. وید بود به خصوص علاقه مند به نویسنده زندگی در طول جنگ جهانی اول به عنوان H. D. تجربه شخصی قابل توجهی را آشفتگی—یک شوهر در جنگ امور در هر دو بخش و توسعه خود را شاعرانه صدای.

در اب راه رفتن متوجه شدم که وولف تا به حال زندگی می کردند در همان مربع در سال آخر زندگی خود را. او شروع به بررسی آنچه جذب این مشاهیر به این محل و کشف کرد که H. D. و وولف به سختی و تنها ساکنان معروف. “وجود دارد به نظر می رسید به تناسب تعداد جالب زنان نویسندگان که در زندگی وجود دارد” گفت: در اب راه رفتن. شیفته تصادف او سوار بر یک پروژه برای یادگیری اضافی چه اسرار مربع برگزار می شود.

مربع فراموش نشدنی است سازمان یافته به ترتیب توسط سال است که هر کاری در زندگی مربع است. H. D. (1916-1918) می آید برای اولین بار. وید تلاش برای قطعه با هم نویسنده بیوگرافی داده H. D. را رویکرد خلاق به او گفتن داستان خود را. او پشت یک چرخه از خاطرات که ادغام داستان با واقعیت و آشکار متفاوت نگرش و تاکید. “یک شرح حال ارائه می دهد یک نسخه از یک زندگی H. D. زندگی چند” وید می نویسد. با این حال او هنوز هم قادر به سازماندهی جذاب رکورد. پس از تحمل یک هنوز کودک متولد شده به شوهرش همکار نویسنده ریچارد Aldington, H. D. شروع عزادار و ازدواج خود را شروع به برگشتن. Aldington می ترسید او به زودی خواهد بود اجباری به مبارزه برای بریتانیا در جنگ جهانی اول در تلاش برای ایجاد یک شروع تازه, H. D. و Aldington مهاجرت از لبنان به Mecklenburgh مربع است. در اینجا H. D. یافت, خلاق, آزادی: در مدت کوتاهی پس از حرکت در او شروع به نوشتن اشعار که شامل اولین مجموعه دریا باغ (1916).

مربع فراموش نشدنی توسط Francesca در اب راه رفتن. Penguin Random House

وید بعدی موضوع کارآگاه رمان نویس دوروتی L. Sayers منتقل شد به H. D. سابق اتاق در سال 1920. پس از کار به عنوان یک مربی او می خواست به پیدا کردن یک محل که در آن او می تواند خودش اختصاص به ادبیات. او موفق شد: یک ماه پس از حرکت در Sayers شروع به تهیه پیش نویس اولین رمان که بدن ؟ (در نهایت منتشر شده در سال 1923). آن را ستاره دار آماتور کارآگاه شخصیت که Sayers خواهد دوباره در طول زندگی حرفه ای او: خداوند پیتر Wimsey.

Sayers معلوم پناه یک تلافی یا عمل متقابل شور و شوق برای همکار نویسنده و Mecklenburgh مربع ساکن جان Cournos آنها H. D. حال رد سال قبل است. در اب راه رفتن بافت چنین پژواک و اتصالات به فصل آشکار چقدر tight-knit—و زانی با محارم—خلاق جامعه در لندن باقی مانده است در طول سال های بین دو جنگ جهانی.

در اب راه رفتن خوب است به خصوص در نیمه Sayers. او جزئیات درخشان نویسنده رمانتیک مبارزات و احساس بی کفایتی. با استفاده از داستان برای استخراج اطلاعات در مورد یک نویسنده زندگی همیشه کسب و کار روی حیله و تزویر, اما وید به طرز ماهرانه ای در مورد او موضوع را مشاهده و در راستای سیاست او به عنوان تجزیه و تحلیل رابطه پیچیده که Sayers ایجاد شده بین Wimsey و احتمالی خود را همتای کارآگاه رمان نویس هریت پره.

وید دو بعدی افراد جین الن هریسون و آیلین قدرت شکل با تاریخچه بورس و فعالیت. به عنوان یک classicist در کمبریج Harrison نوشت: در مورد چگونه یونان باستان جامعه بیشتر بود مادرسالار از آنچه قبلا اعتقاد بر این بود. او زندگی می کردند در Mecklenburgh مربع در طول دو سال آخر زندگی اش (1926-1928) پس از او می خواهم چپ دانشگاه و توسعه یک شور و شوق برای شهوتی ترجمه. هریسون cohabitated با نویسنده امید Mirrlees احتمالا در یک رابطه عاشقانه. Queerness و جایگزین داخلی ترتیبات تبدیل به یک مضمون مشترک در وید داستان: این زنان ثابت پررنگ در هر دو زندگی شخصی و حرفه ای.

قدرت اقتصادی مورخ در مدرسه اقتصاد لندن زندگی می کردند در میدان طولانی ترین از هر یک از وید نفر (1922-1940). در طول زندگی حرفه ای او را در آغوش پاسیفیسم و تولید یک روایت تاریخی که غیر متمرکز نر رهبران غربی و تاریخ است. این به طور فزاینده مهم در اب راه رفتن را می نویسد به عنوان قدرت “شروع به دیدن چگونه او پژوهش های تاریخی می توان به مشکلات جامعه معاصر.” دوره قرون وسطی که در آن او می خواهم که قبلا متمرکز ناگهان “نشان داد جذاب تشابه به اقتصاد روسیه شوروی به افزایش سرمایه داری در آسیا به ناسیونالیسم در اروپا است.” او یافته هر چند prescient نمی متوقف ثابت وحشتناک مارس نسبت به جنگ جهانی دوم است.

سایه از ویرجینیا وولف یک نابغه اگر تا کنون وجود داشت looms بیش از این زنان زندگی نامه. در بحث دیگر افراد وید غالبا اشاره به وولف پیشگامانه فمینیستی: مقاله “یک اتاق از خود” (1929) که میسازد ضرورت تاریخ است که با تمرکز بر زنان و جامعه است که به آنها زمان و فضا برای ایجاد. در اب راه رفتن حجم Mecklenburgh مربع فراهم نویسنده زن که اتاق خود را. در فصل اختصاص داده شده به Woolf, Wade جزئیات چگونه او موضوع را به قصد بازنویسی تاریخ از طریق یک فمینیست لنز قطع شد و غم انگیز کوتاه: در سال 1941 وولف غرق خودش.

در اب راه رفتن را مجذوب این دوره بین دو جنگ جهانی که او می بیند به عنوان یک “زمان انتقال بین دوران ویکتوریا با آن سختگیرانه تر اخلاق و محدودیت در زندگی زنان و بیشتر در دوران مدرن بود که سریع در حال توسعه است.” او به نام سال “زمان واقعی امکان و تغییر” است که می تواند در تصویب هر دو در عمومی و خصوصی.

وید در نهایت طول می کشد تا وولف را اتهام به بازنویسی تاریخ است. او جزئیات شکل گیری دوره در غرب توسعه نه از طریق جنگ به دست آورد و یا سربازان از دست داد اما از طریق پنج زنانی که تغییر راه ما دیدن جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>