TPCC می پرسد TS دولت برای تنظیم قیمت عرضه فولاد ماسک

حیدرآباد: وزیر سابق و رهبر اپوزیسیون در Telangana شورای قانونگذاری محمد علی Shabbir در روز پنج شنبه خواستار آن شدند که دولت اقدامات فوری برای تنظیم عرضه فولاد ماسک های دست عفونی و کاهش قیمت های خود را.

Shabbir علی, در رسانه ها بیانیه ای گفت که قیمت فولاد ماسک صورت و دست عفونی را افزایش بیش از 10 بار تا کنون پس از اولین مورد از coronavirus تایید شد در حیدرآباد هفته گذشته است.

جراحی ماسک بود که به فروش می رسد برای Rs. 3-5 هر قطعه است که در حال حاضر به فروش می رسد برای Rs. 25-30 هر ماسک. به طور مشابه دست عفونی نمی شود به فروش می رسد در MRP.

“افزایش تعداد coronavirus موارد مشکوک به ایجاد حس ترس و وحشت در میان مردم رایج است. به توصیه مقامات از مردم می خواهم به تمام اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن یک ماسک و تمیز کردن دست های خود را با sanitizers. اما احتیاط این است که تبدیل به یک بار بر روی انسان معمولی با توجه به افزایش ناگهانی قیمت,” او گفت:.

بیشتر کنگره رهبر گفت که افزایش قیمت شد و با توجه به شکاف بزرگ بین عرضه و تقاضا. “همانطور که هر فرد می خواهد به خرید یک ماسک برای خود و خانواده اش کمبود محدود بود به اتفاق می افتد. دولت بايد تمام اقدامات لازم برای اطمینان از تامین ماسک های جراحی و عفونی در مقدار کافی.

بیشتر باید آن را تضمین کرده ایم که وجود دارد هیچ کمبود مصنوعی, احتکار یا غیر طبیعی افزایش در قیمت های خود را. اما همیشه به عنوان وزیر بهداشت Eatala Rajender برگزار شد چند جلسات بررسی و به اظهارات ساخت ادعاهای دروغین,” او گفت:.

Shabbir علی گفت که وزیر بهداشت وارد کرده بود به انکار حالت زمانی که Telangana به خصوص حیدرآباد بود به شدت ضربه با موارد تب دانگ در سال گذشته است. به جای در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه او نگه داشته در انکار وجود دانگ با وجود این واقعیت است که هزاران نفر تحت تاثیر قرار گرفتند و چند تن از آنها فوت در بیمارستان های خصوصی.

او به توصیه وزیر بهداشت به اتخاذ یک رویکرد مشابه این زمان. “دولت باید اطمینان حاصل شود که فولاد ماسک های عفونی و دیگر داروها و تجهیزات در دسترس هستند در مقادیر مورد نیاز. در حالت ایده آل, دولت باید عرضه فولاد ماسک برای دانش آموزان و معلمان در مدارس و کالج ها و کارمندان در رایگان از هزینه. آن را نیز باید استرن اقدام علیه داروخانه ها که فروش فولاد ماسک و دست عفونی در قیمت فوق العاده” او گفت:.

کنگره رهبر به دادگاه تجدید نظر به عموم مردم به پاچه گرفتن و تمام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

SIASAT اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>