سخت تر تصمیم گیری loom برای بریتانیا به عنوان COVID تلفات

لندن: با مرگ و میر و عفونت در انگلستان افزایش, انگلستان پرسنل پزشکی باید به حال برخی از تصمیم گیری های دشوار را در مورد کسانی که مبتلا به این بیماری همه گیر کوروناویروس. این شامل دادن توجه بیشتر به کسانی که بیشتر قابل درمان از بیماران ضعیف تر. آنها همچنین به دنبال به امکان است که بیماران باید معقول اطمینان از بقا قرار داده هواکش که در حال حاضر در کمبود.

در یک op-ed برای نگهبانملی خدمات سلامت (NHS) Dr تیم کوک می گوید که معمای از کمبود تخت در ICU طبیعی است. اما با COVID-19, “ظرفیت بخش ICU نیاز به افزایش sevenfold” او می افزاید. نه تنها نیاز به تجهیزات تخصصی, فضا, برای, بیماران, اما کارکنان که آموزش دیده برای درمان این نیز کمیاب است.

یکی ممکن است استدلال که پزشک در تصمیم گیری در همه زمان ها اما کوک می گوید که این یکی از آن زمان است. با هواکش از طریق دانش و منابع بسیار محدود هستند. امپریال کالج بهداشت و درمان بیمه خدمات درمانی اعتماد گفت: دیلی تلگراف که ماشین آلات مورد استفاده برای نگه داشتن بیماران تنفسی در حال محدود در زمینه پزشکی و نه به دلیل ظرفیت.

همچنین با نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus چنین تست تصمیم گیری نیز نفوذ بالا رده از دولت به عنوان به خوبی. یک ایمیل روزانه داستان ذکر شده است که خیابان داونینگ نخست وزیر رسمی اقامت آماده است اگر Johnson ناتوان می شود. وزیر امور خارجه Dominic Rabb را به اتهام به عنوان پایه در PM.

به علاوه مسائل از آزمایش بسیاری از مردم تقسیم شده است. 83 درصد بر این باورند که پزشکان و پرستاران باید آزمایش اول. تنها 19 درصد فکر می کنم که ارشد سیاستمداران باید در اولویت قرار گیرد در حالی که 15 درصد فکر می کنم خانواده سلطنتی سزاوار اولویت تست.

فروشگاه های که ارائه ملزومات که مردم مجاز به ترک خانه های خود هستند همچنین در تلاش برای کشف کردن که چگونه به آدرس عرضه و تقاضا است. در روز شنبه بار داستان سخنگوی تسکو زیادی بر اساس UK-مواد غذایی زنجیره ای گفت: “برای اطمینان بیشتر در مردم برای دسترسی به ملزومات روزمره ما به معرفی یک فروشگاه گسترده محدودیت از سه مورد در هر مشتری در هر خط تولید.”

این محدودیت ها تنها وابسته به هر فروشگاه مواد غذایی در اندازه و موجودی است که در نهایت تصمیم می گیرد که محدودیت های که در فروشگاه های محل مشتریان خرید.

مانند آمریکایی ها و انگلیسی ها بیش از حد مواجه شده اند مشکل از احتکار. در طول دو هفته گذشته انگلیسی ها را احتکار مواد غذایی به ارزش یک میلیارد پوند است.

آن است که آیا سهمیه بندی مواد غذایی و یا یک سهمیه بندی سخت گیری های بافندگی انگلستان با این بیماری همه گیر نشان دادن نشانه های کمی از سرعت پایین.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>