تورنتو رپتورز’ نورمن پاول می پیوندد لیست بازیکنان ناراضی با عدالت اجتماعی Nameplate گزینه های

تورنتو رپتورز گارد نورمن پاول تبدیل شده است آخرین بازیکن NBA برای ابراز نا امیدی با لیست مورد تایید عدالت اجتماعی پیام های لیگ اجازه داده است بازیکنان برای پوشیدن در خود کشباف به جای نام خانوادگی خود را. در طول پنج شنبه در کنفرانس تلفنی با خبرنگاران پاول گفت که او “واقعا ناراحت” است که دلالت بر روی پیام های کوکی کاتر” در طبیعت.

هر یک توییتر موضوع از ورزشی‘s بلیک مورفی, پاول — که بخش مهمی از تیم خود قهرمانی فصل در سال 2019 است و در میان حرفه ای سال در تورنتو — نشان داد که پشت پیراهن خود را خواهد به عنوان خوانده شده “Black Lives Matter” اما همچنین گفت که او قرار داده اند “من بعدی ؟” در nameplate او داده شده است مهار آزاد به انجام این کار.

تصویری از تماس در تمامیت خود را نیز به اشتراک گذاشته شده توسط رپتورز در وب سایت رسمی خود را.

پاول تاریخچه عمده در UCLA قبل از خود را حرفه ای بسکتبال حرفه ای آغاز کرد و همچنین اشاره کرد که NBA باید اجتناب لیست که شامل شرایط به طور مشترک مصوب لیگ ملی بسکتبال بازیکنان Association (NBPA) — در حمایت از, اجازه می دهد بازیکن را به حق خود را از آزادی بیان است.

“من واقعا نا امید با گزینه های که به ما داده شد. اولین و مهمترین, من احساس می کنم با یک موضوع مانند این — عدالت اجتماعی — که ما در حال مبارزه برای این واقعیت است که ما جعبه را به یک لیست از 28, 29, سخنان بود واقعا مایه تاسف است,” او گفت:. “ما بسیاری از بچه ها در این لیگ است که باید یک صدا شده اند با استفاده از صدای خود را از طریق این زمان بودند و واقعا هیجان زده در مورد اینکه قادر به تغییر گذشته ما نام و قرار دادن یک نقل قول وجود دارد که نشان دهنده که در آن ایستاده ایم و چه می خواهیم بگوییم و چگونه ما احساس می کنیم در این مورد.”

علاوه بر این, پاول نشان داد که او خواهد بود اهدای تمام درآمد حاصل از UTG لباس خط به علل و شخصا مطابقت با بودجه که مطرح شده است.

Norman Powell of the Toronto Raptors reacts after making a basket against the Atlanta Hawks.
  Kevin M. Cox / گتی ایماژ

پاول و رپتورز در حال حاضر نشستن در جایگاه دوم در جدول رده بندی کنفرانس شرق در 46-18 با دو هفته باقی مانده قبل از لیگ رزومه بازی در آن اورلاندو حباب محیط زیست در تاریخ 30 ژوئیه.

به عنوان به اشتراک گذاشته شده قبلا توسط Inquisitr, لس آنجلس لیکرز ستاره و چند بار NBA MVP LeBron James تیتر یک گروه کوچک از بازیکنانی که انتخاب شده به چشم پوشی قرار دادن یکی از تایید پیام های خود را در نیوجرسی انتخاب به جای ترک خود آخرین نام وجود دارد. مانند پاول, James ابراز نا امیدی در مورد شامل شدن در فرآیند تصمیم گیری با توجه به آنچه اجازه داده می شود در پشت بازیکنان کشباف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>