Tori Roloff مشترک به روز رسانی در نوزاد دختر, پیشرفت او همچنان به رشد می کنند و افراد کمی بزرگ جهان ستاره نشان داد که فقیر شاشیدن در حال حاضر یک بیمار بسیار کمی است. اما مادر افتخار هنوز موفق به ضربه محکم و ناگهانی یک مجموعه ای از شایستگی عکس از نوجوانی به علامت گذاری به عنوان آخرین نقطه عطف.

در چهارشنبه Tori زمان به Instagram نشان می دهد که Lilah فقط تبدیل 3-ماه-پیر. متاسفانه, زیبا و دلفریب, tot سوم ماه در این جهان شده است یکی از لذت بخش. با توجه به Tori پست Lilah شده است مبارزه با دو ناشناس ویروس ها. خوشبختانه Tori گزارش داد که او کمی دشوار است دست زدن به اولین تجربه او با بیماری “مانند یک گوشی champ.”

حتی اگر مادر دو نشان داد که Lilah است که در جاده به بازیابی او اعتراف کرد که مراقبت از یک کودک بیمار است “شوخی” و “ترسناک است.” او همچنین سرخوردگی او قادر به انجام هر کاری برای کمک به دختر خود بهتر است.

عکس هایی که Tori جامعی به مناسبت دخترش تبدیل 3-ماه-پیر گرفته شد در حالی که Lilah بیمار بود. اما به عنوان Tori با اشاره به وجود شواهدی از بیماری او در این تصاویر زیبا. در این دو عکس که Tori مشترک Lilah شد تصویر دروغ گفتن در پشت او در یک پتو مشخص شده با اعداد یک تا 12. Tori قرار داده بود یک گل رز صورتی شکوفه زیر عدد سه را نشان می دهد Lilah سن.

مرده بود با پوشیدن یک جفت شلوار سیاه و لباس سفید است که شامل یک برگ سبز الگو و دخترانه در پایین. Lilah نیز ورزشی شیرازه آراسته با پارچه ای قرمز تعظیم.

در عکس دوم Lilah نشسته بود روی یک صندلی. او لبه پنجره رساند تا در برابر یک صورتی تزئینی بالش و گونه چپ بود و در حال استراحت بر روی بازوی صندلی. رز و شکوفه و دو نشانه های چوبی نشان می دهد سن او نشسته بودند در کنار او.

Tori پست شامل چند به روز رسانی دیگر در Lilah. او نشان داد که این دختر کوچولو در حال حاضر دارای یک وسواس با در دست او, و او به تازگی در اولین هواپیما سوار که Roloff خانواده در زمان سفر به دیزنی لند. در پاسخ به Tori پست چند از پیروان خود پیشنهاد کرد که Lilah ممکن است برداشت ویروس ها مشغول پارک.

“او روبرو شایان ستایش!! اما اوه خدای من هر وقت ما رفتن به دیزنی دختران من همیشه مریض است. جایی که پر از میکروب” نوشت: یک دیدگاه.

“کاملا شایان ستایش! من شده است که مایل به نوزاد دختر (5 ماه) به دیزنی لند, اما شک و تردید به علت بیماری! امید او احساس می کند بهتر آمار” یکی دیگر از فن اظهار داشت.

Tori و همسرش, Zach Roloff استقبال Lilah به جهان در ماه نوامبر گذشته. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Tori نشان داد که Lilah است که یک فرد کوچک مانند پدرش و او 2 سال با برادر جکسون در ماه گذشته در پاسخ به یک فن سوال در مورد اینکه آیا این دختر کوچک همچنین دارای یک شکل از dwarfism.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im