هرج و مرج در میان بحث اجرای این آیووا انجمن داده ها را وادار کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) صندلی تام پرز به تماس برای recanvass از نتایج. با وجود تلاش های خود را آیووا حزب دموکرات رئیس Troy قیمت رد تماس خود را و در حال حاضر بالا دموکرات خواستار پرز به استعفا از موقعیت خود تپه گزارش.

در مصاحبه با تپه در کنگره تشکر. مارسیا سخن بی معنی وبیهوده که صندلی مجلس دولت کمیته ای را در سایت می تواند به انتخابات ناودان پرز را رهبری کرد و او را از تغییر سرزنش به پایین رتبه بندی اعضای حزب دموکراتیک در آیووا.

“این یک فقدان رهبری است. اگر شما آیووا وضعیت شما نمی پرتاب آنها را تحت اتوبوس شما ایستاده و شما را پشتیبانی و شما سعی می کنید به آن را تعمیر. او نمی سرب بر هر چیزی است.”

سخن بی معنی وبیهوده که تایید کامالا هریس زمانی که او در حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری نیز در زمان هدف پرز به دلیل عدم اضافه کردن اقلیت منجر به کنگره سیاه حزبی که او قبلا زد و او را متهم کرد از انجام هیچ چیز اما “لب” به این موضوع.

پرز اغلب خرس فشار از نصب, انتقاد از DNC اخیر آیووا انجمن افتضاح به نظر می رسد به شدت خواستار استعفای خود را از بدن حاکم. به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری ماریان ویلیامسون در زمان هدف پرز در میان تاخیر در آیووا حزبی نتایج.

“در یک دموکراسی سالم, تام پرز خواهد استعفا امروز” او هنوز توییتی.

در روز پنج شنبه در میان گزارش ها از اختلاف در داده ها از آیووا, قفقاز, Williamson, دو برابر در نظر.

“تنها راه برای حزب دموکرات برای به دست آوردن و حفظ اعتماد خود اعضا است که به صورت تام پرز به استعفا بلافاصله DNC به مسئولیت کامل برای این ظروف سرباز یا مسافر و برای مردم آمریکا به دیدن واقعیت این روند با انصاف و صداقت” او هنوز توییتی.

نوشتن برای چشم انداز آمریکاییدیوید Dayen تکرار ویلیامسون و به نام از پرز از موقعیت خود را. او ادعا کرد که پرز است که در صورت استقرار که اولویت خود را به خوبی بودن بالای موفقیت ، این اتهام به نظر می رسد به پشتیبانی گزارش داد که پرز برای تماس recanvass آیوا نتایج ناشی از ترس از بد اپتیک در فرصتی که یک نامزد ریاست جمهوری به نام برای عمل اول است.

با توجه به Dayen پرز الهام بخش “تکمیل عدم اعتماد به نفس” در حزب داوطلبان که او اشاره می کند لازم است را به نفع خود “بحرانی” 2020 انتخابات در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im