بالا 5 سمی تمیز کردن محصولات; و آنچه شما می توانید آنها را با جایگزین

در حالی که برخی از پاک کننده بسیار سمی برای سلامت انسان, برخی از ویران کردن بر روی زمین مادر. خود را انتخاب کنید پاک کننده های عاقلانه!

Most ما به طور منظم پاک کننده خانگی آمده بسته بندی شده با مواد شیمیایی سمی است که یک تهدید برای سلامت ما و محیط زیست است. در حالی که آنها تمیز و بوی مانند یک رویای آنها اغلب بسیار سمی است.

آگاهی در اطراف این موضوع نه تنها می تواند به شما صرفه جویی و خانواده خود را از بسیاری از خطرات بهداشتی را نیز توانمند سازی شما برای نگاه عمیق تر به زندگی روزمره خود و پیدا کردن راه های جایگزین مواد مضر با محیط زیست پایدار ،

1. معمولی همه منظوره پاک کننده در مقابل در خانه, پاک کننده

همه منظوره پاک کننده ها معمولا با رگبار گلوله از مواد شیمیایی از جمله کشنده ترین گلیکول اتر; یک نوع از پتروشیمی که وارد جریان خون ما توسط نافذ پوست ما (حتی با تمیز کردن دستکش) و یا از طریق استنشاق. آن شناخته شده است به علت خستگی و بی حالی و تهوع و حتی کبد و کلیه آسیب در موارد شدید. هنگامی که وجود دارد بسیار در خطر است, آن را تنها اتصالات به سوئیچ به غیر سمی و زیست تخریب پذیر پاک کننده مانند تمیز کردن طیف وسیعی از خانه بهتر.

2. خوشبو کننده هوا در مقابل اسانس معطر

natural cleaners
معطر اسانس – خرید در حال حاضر

“عطر” است که اغلب یک عنصر مشترک بر روی برچسب از یک خوشبو کننده هوا. آن را چیزی جز یک نام فانتزی برای مواد شیمیایی سمی مانند فتالات پلی اتیلن گلیکول (PEG) ترکیبات و حتی فرمالدئید که همه ژست یک تهدید بالقوه سرطان عدم تعادل هورمونی و آلرژی در کودکان است. یک جایگزین عالی است که با استفاده از چند قطرات آرام اسانس در عطر منتشر می کنند تا فورا خود را به منزل با بوی انواع بسیار جذاب است.

3. زباله های کیسه های زیست تخریب پذیر در مقابل کیسه های زباله

هیچ مقدار از منطق می تواند توجیه ویران پلاستیکی به تنهایی غرق در سیاره ما است. زمانی که ما بیرون انداختن زباله گره خورده است در داخل یک کیسه پلاستیکی آن به پایان می رسد تا در محل های دفن زباله می رود و بدون تجزیه برای هزاران سال. بسیاری از زمان, زباله رتس داخل کیسه های پلاستیکی دادن خطرناک ترین گاز متان. باید وجود داشته باشد هیچ بهانه ای برای امید بستن برای زیست تخریب پذیر زباله های کیسه های هستند که فقط به عنوان موثر و نه حتی یک بیت یک خطر زیست محیطی.

4. معمولی ظرف صابون در مقابل همه طبیعی مایع ظرفشویی

بسیاری از به طور منظم خود را ظرف صابون را برداشت کردن بازار قفسه های حاوی SLS یا SLES که کمک به ایجاد کف و فوم. اما آنها بدترین برای پوست شما منجر به انواع خارش و درماتیت. سوئیچ برای همه طبیعی پوست-دوستانه آنهایی که چنین وسیلهای از این بهتر, صفحه اصلی محدوده است که کاهش چربی مانند سحر و جادو و بوی بسیار جذاب بیش از حد!

5. کاملی دست صابون در مقابل همه طبیعی دست شستن صابون

natural cleaners
بهتر است خانه مایع ظرفشویی – سفارش

تولید انبوه دست صابون شامل برخی از مقدار سولفات پارابنها retinyl پالمیتات و عطر dmdm hydantoin (که فرمالدئید releaser). آنها تمام مواد شیمیایی شناخته شده و منجر به رشد و نمو و مشکلات باروری سطح سلولی تغییرات و حتی سرطان است. بهترین شرط بندی شما است به سوئیچ به طور طبیعی همه دست شستن; بعد از همه, ما با استفاده از آن چند بار در روز!

تعویض خود را به طور منظم پاک کننده های شیمیایی پایدار با آنهایی است که یک گام عظیم برای حفاظت از سلامت خود را. دست کم نگیرید این تغییر بزرگ آن را قادر به آوردن به زندگی خود و در نتیجه این سیاره است.


همچنین به عنوان خوانده شده: 3 راه برای شستن شلوار جین خود را به نگه داشتن آنها به دنبال نام تجاری جدید!


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>