‘امشب ما شورش و ظهور سوسیالیستی تصویری بازی

direct action Tonight We Riot

امشب ما شورش است, جدید, unapologetically ضد سرمایه داری در بازی های ویدئویی ایجاد شده توسط یک کارگر متعلق به توسعه بازی های قفس. معنی تعاملی

در اولین لحظات امشب ما ضد شورشکه به تازگی منتشر شده بازی های ویدئویی از تگزاس کارگر متعلق به قفس صفحه نيستم اتحادیه 512 یک جفت pixelated پرچم تکان دادن کارگران مربع در مقابل پلیس ضد شورش. “وجود دارد تنها یک راه از طریق” یک حباب سخنرانی از رفیق خود را می خواند. “اقدام مستقیم!” از طریق این سمت حرکت خروس جنگی شما آزاد و تجمع رشد جمعیت کارگران مبارزه در برابر شر سرمایه داری رژیم است. شما کنترل نیست فقط یک شخصیت; در عوض, شما کنترل حرکت. زمانی که آواتار شما کشته شده است شما به سادگی کنترل یکی دیگر از کارگران در گروه.

“تا زمانی که یکی از ما زنده می ماند و انقلاب را زنده بر روی” یکی دیگر از متن pop-up اعلام شده است.

به عنوان یک “unapologetically ضد سرمایه داری” انتشار امشب ما شورش می رسد در یک زمان نیاز است. در طول همه گیر کار بحران و غیرانسانی کارگران پرورشی به کانون توجه است. در حالی که جف بزوس بشکه نسبت به trillionaire وضعیت آمازون کارگران گزارش شرایط بدتر و پایین تر پرداخت. قبل از همه گیر شرایط آن است که شک در بهترین حالت در حال حاضر به رسمیت شناخته شده به عنوان استثماری و بد است. به ندرت با هم بهتر است برای پرش به یک داستان که در آن شما و همکاران خود را مبارزه با ظلم و ستم از پول گرسنه رژیم و ساختن جهانی عادلانه تر برای همه.

امشب ما شورش است که به صراحت سوسیالیستی ارائه در یک صنعت است که اغلب پوستی با, اما به ندرت مرتکب به این اصول است. با نفوذ عناوین مانند بایوشاک, Borderlandsو بیرونی جهان را در خود راه بکند در ظلم و ستم سرمایهداری است. بازی های ویدئویی منتقد Carli Velocci دوبله سرمایه داری مهم ترین در بازی آنتاگونیست 2019. اما PPU512 موسس و هنر مباشر تد اندرسون و برنامه نویس استفان مایر همکاری سازندگان امشب ما شورشمی خواستم به فشار سوزن بیشتر است.

همچنین نگاه کنید به: ‘فضای نیروی’ تصاویری گرفته شده از SpaceX, 007, Brutalism و بیشتر

“اگر ما فقط صادقانه ساخته شده به خوبی چپ بازی است که unapologetically که در آن ما نشان می دهد که [چپ] ساختار ما نشان می دهد که وجود دارد می تواند در این مبارزه که در آن می تواند یک واقعی, اوج, که ما می تواند به جایی با آن؟” اندرسون می گوید ناظر در مورد ایده پشت امشب ما شورش.

“در یک سطح این یک هنر پیکسل بازی می گوید:” مایر. “اما در یکی دیگر از تاپیک مکانیک در اینجا این است که متفاوت از بازی های معمولی مکانیک که در آن وجود دارد یک قهرمان استقبال از این “مرد بزرگ” نظریه تاریخ است. هیچ هیچ هیچ. این جنبش است. این افراد در حال افزایش است.”

tonight we riot screenshot

در امشب ما شورشسلاح های خود را شامل اقلام مانند آچار لوله گیر یک “dystopian شیک” ماسک گاز و یک “Haymarket” بمب”قدرتمند تاریخی مصنوع!” معنی تعاملی

مانند تلویزیون و فیلم ها و کتاب ها, تصویری بازی ها یک فضای که در آن جهان بینی شکل گرفته و فرهنگ تولید و تکثیر. مایر مراجع محبوبیت نظامی تیرانداز بازی به عنوان یک فرهنگی نیروی. “آنها در حال مرتب کردن بر اساس از این نئو-محافظه کار فانتزی,” او می گوید. “تا گرادیان مدرسه, من هنوز هم تا به حال که از نظر نظامی ممکن است مناسب می سازد.'” اما در حالی که تلویزیون و فیلم به موضوع تجزیه و تحلیل جدی در رسانه های جریان اصلی منابع, بازی های ویدئویی نیست به همان سطح نظارت در خارج از جامعه بازی.

“در بسیاری از بازی ها است که مردم تصور نیست سیاسی فقط به این دلیل آنها را مشاهده کنید بازی به عنوان مجموعه ای جدا از دیگر رسانه ها [یا] طلاق گرفته از این واقعیت است که همه ما می گوید:” اندرسون. “این هنوز ساخته شده توسط مردم و با مردم زندگی می کند و تعصبات و تصمیم گیری ناخودآگاه که در آن کسانی که تعصبات چین.”

امشب ما شورش منتشر شده است با استفاده Interactive به تازگی ضرب بازی های ویدئویی بازوی کارگر متعلق به چپ شرکت رسانه به معنی تلویزیون. نائومی برتون که cofounded به معنی همراه با نیک هایس در دیترویت توضیح می دهد که آنها در مذاکرات با تعداد مشابه در تراز وسط قرار دارد توسعه دهندگان. به معنی’ معاملات در حال ساخت یافته به طوری که اکثر فروش سود را به توسعه دهندگان در حالی که به معنی طول می کشد یک درصد است. قفس سود هستند و سپس اختصاص داده شده به پروژه بعدی.

“وجود نداشته است یک بازی به صراحت در مورد سرنگونی سرمایه داری قبل از, می گوید:” برتون. “دیدن کسانی که ضد سرمایه داری ارزش است که بیش از 50 درصد از جوانان آمریکایی ها منعکس شده در یک بازی ویدئویی باعث می شود همه ما احساس دیده و شنیده و به یاد ما نه تنها در مبارزه برای آینده ای بهتر است.”

tonight we riot screenshot

از امشب ما شورش. معنی تعاملی

بازی های جوامع متعهد به این دیدگاه بیش از حد. سوسیالیستی پارسه جامعه برای جناح چپ پارسه برای ایجاد همبستگی و مقابله با راست پرنیان فرهنگ است. “آنها می خواستند به حک کردن یک محل برای چپ تصویری بازی طرفداران به ملاقات و اتصال بدون سمیت که همه بیش از حد رایج در بازیهای آنلاین فرهنگ می گوید:” لسلی یک بوستون مبتنی بر پرنیان که در ارتباط با سوسیالیستی پارسه در سال 2017 و خواست که به شناسایی با نام. “صنعت خود را هنوز یک راه طولانی برای رفتن در نظر بودن در دسترس تر و کمتر misogynistic اما تم ها و پیام های که بازی های با بازیکنان در حال گرفتن بیشتر و بیشتر انقلابی و من فکر می کنم که کاملا یک چیز خوب است.”

The Revolution will live on Tonight We Riot

“انقلاب را در زندگی می کنند.” از امشب ما شورش. معنی تعاملی

سوسیالیستی پرنیان عضو هیات برایان که زندگی در غرب ویرجینیا و همچنین خواسته بود شناسایی نام دنبال کردن منتشر شده است که همسو با جناح چپ مقادیر اما می گوید که در حالی که بسیاری از استودیو ها و توسعه دهندگان لیبرال ترین نیست ضد سرمایه داری. “زیادی وجود دارد بازار بکر برای چپ آرمان به بازی های ویدیویی, روایت, اما توسعه دهندگان به هیچ وجه انگیزه را به صراحت چپ بازی ها,” او می گوید.

مستقر در کالیفرنیا پرنیان Quinny آبشار heartened توسط مشخصه رادیکال خم از امشب ما شورش و مشابه کار می کند. “[این] ساخته شده بود برای من,” او می گوید ناظر بیش از توییتر DM. “و یا به جای آن ساخته شده بود برای ما. بسیار از هر رسانه های فکری و روحی و اجتماعی بتونه کاری نماینده وضع موجود. انحراف از این فرمول می تواند واقعا ناراحت مردم است.

“من یک بومی آمریکایی ایرانی ترانس زن با ADHD و من به شدت و empathetically چپ به عنوان جهنم است. من هم عصبانی با صدای بلند و پوست تیره. بسیاری از چیزهایی هستند ایجاد شده با من در ذهن… [امشب ما شورش است که] هیچ های سیاسی بیشتر از هر بازی دیگر است که آن را فقط منعکس کننده صدای بی سابقه.” آبشار می افزاید: “من فکر می کنم حقیقت این است که اکثر مردم ضد سرمایه داری آنها فقط آن را هنوز نمی دانند.”

tonight we riot screenshot

از امشب ما شورش. معنی تعاملی

کشنده و نامتوازن شرایط مجبور COVID-19 نامتناسب تأثیر جوامع است که در حال حاضر به حاشیه رانده شده و هدفمند یک الگوی است که صادق است در جامعه بازی. “اکثر مردمی که بازی های ویدئویی در حال حاضر مردم از رنگ و تقریبا نیمی از آنها زنان می گوید:” لسلی. “اساسا کسانی شده اند که بیشتر تحت تاثیر COVID-19. کارگران که به کمک ما بازی های مورد علاقه گذاشته در حالی که مدیران اساسا بی پیرایه.”

اما لسلی نیز برجسته جامعه-ساختمان خلاقیت در عبور از حیوانات و اعانه به رهبری streamers به عنوان نمونه از سازماندهی در جامعه برای مقابله و یا حداقل کاهش بدبختی آورده—این بیماری همه گیر را ظالمانه شرایط. بازی اتحاد کارگران است که یک سازمان بین المللی ساختمان نسبت به unionizing صنعت بازی در حالی که دیگر کارگر coops مانند شکوه جامعه تاسیس شده توسط شب در جنگل همکاری سازندگان بتنی Hockenberry و اسکات بنسون و حرکت های دوقلو همچنان به ایجاد بازی های ویدئویی است که محصول شرایط کار عادلانه.

این حمایت متقابل و collectivism می گوید اندرسون تنها تهدید امشب ما شورش‘s سوسیالیسم. “سوسیالیستی تنها تهدید کسانی که غنی مردم با زندگی در همان سطح است که هر کس دیگری در حال حاضر به زندگی می کنند اما بهبود این شرایط به نقطه ای که وحشتناک است دیگر,” او می گوید. “این نمی خواسته های غیر منطقی این خواسته برای زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>