Toni Braxton می گوید او و کفترباز را ‘قطعا بود’ ازدواج ‘در این سال’

Toni Braxton به تازگی به اشتراک گذاشته شده است که تعهد خود را به برایان “Birdman” ویلیامز است که هنوز هم بسیار است.

این “نفس دوباره” اواز خوان و پول مدیر عامل شده اند خصوصی در مورد رابطه خود را پس از گرفتن همراه در سال 2016. طرفداران این زن و شوهر شده اند مشکوک است که آنها دیگر هم پس از این دو نیست عکس به اشتراک گذاشته شده از هر یک از دیگر در صفحات رسانه های اجتماعی. نه Braxton یا ویلیامز را حتی در مورد برنامه های خود را به کراوات گره در ماه های اخیر. ویلیامز پیشنهاد به Braxton در سال 2018 است.

با توجه به Madame Noire, Braxton تصمیم گرفت به برخی از بینش در رابطه با ویلیامز زمانی که او به نظر می رسد در ریک و رادیو. Braxton تایید به میزبان که او و ویلیامز در یک جای خوب در ارتباط است. او نیز به اشتراک گذاشته است که او را تبدیل به خانم ویلیامز در آینده نزدیک.

“ما قطعا رفتن به آن را انجام دهد در این سال” Braxton به اشتراک گذاشته شده در جمعه, آوریل 10 ، “شما می دانید, ما رفته جلو و عقب با عروسی تاریخ. ما تا به حال یک تاریخ بزرگ اما پس از آن بود بیش از حد بزرگ است و ما نمی خواهیم یک عروسی بزرگ. سپس به ما گفت: “ما نمی خواهید آن را بیش از حد کوچک است.’ ما تلاش کردیم که آن را کشف کردن.”

Braxton همچنین خطاب به همین دلیل او و ویلیامز خودداری از ارائه جزئیات در مورد ارتباط آنها با مردم است. او گفت: به دنبال زن و شوهر شایعه تقسیم در ژانویه 2019 در دو بخش خصوصی آشتی و رابطه آنها در مسیر بازگشت حتی اگر هر دو طرف به پایان رسید تا زیر هر یک از دیگر و پس از این پیام نوشته شده بود. Braxton مشترک هر دو آنها نمی خواهید برای اضافه کردن سوخت بیشتر به مسائل مربوط به آنها را دارا بودند در آن زمان.

“ما کمی دور” Braxton گفت: ارتباط خود را. “شما لازم نیست به ندرت ما با هم. هنگامی که ما وجود دارد بسیاری از مردم که می گفت و من نوع حساس, من نمی تواند آن را انکار کند. بنابراین ما فقط نگه داشتن کسب و کار ما خصوصی است.”

Braxton به اشتراک گذاشته شده است که داشتن یک رابطه در چشم های عمومی نیز دشوار است چرا که از نظرات آنها مواجه شده در رسانه های اجتماعی. او گفت: واقعیت این است که مردم در رسانه های اجتماعی فرضیات در مورد رابطه خود را بر اساس آنچه آنها را بشنود بود که چرا او و ویلیامز می خواستم به زندگی می کنند یک “زندگی ساکت تر” با یکدیگر است. Braxton, آیا, اما, به اشتراک گذاری یک عکس نادر از دو نفر از آنها را با هم. در عکسی که به دست آمده توسط سایه, اتاق, Braxton مشترک چگونه شاد او بود که کفترباز در کنار او در طول بیماری همه گیر کوروناویروس. زن و شوهر نگاه گرم و نرم هم با Braxton پوشیدن سیاه و سفید hoodie, امضای خود را کوتاه و آرایش-صورت رایگان. Birdman است درست در کنار نامزد خود را در یک سفید hoodie.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>