Tom Petty املاک و مسائل داغدار تلافی به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین استفاده از خرده آهنگ

خانواده از اواخر خواننده Tom Petty صادر شده در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع تنها چند ساعت پس از آن در جریان دعوت از رئیس جمهور برای استفاده از خرده آهنگ I won’t Back Down.

این خواننده که در سال 2017 این گزارش نوشت: این ترانه برای “توسری خور” و در نظر آنها نیست رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی به این لایحه مناسب.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به هیچ وجه مجاز به استفاده از این آهنگ بیشتر به یک کمپین است که برگ های بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها و حس مشترک پشت” خانواده گفت: در بیانیه منتشر شده در خرده حساب توییتر شنبه شب.

خانواده روشن ساخته است که آنها را پشتیبانی نمی کند آنچه رئیس جمهور می ایستد و او را متهم کرد از برگزاری نمایش در مسابقه که اواخر خواننده نمی خواهد به توافق برسند ،

“هر دو در اواخر Tom Petty و خانواده خود را بصورتی پایدار و محکم ایستادن در برابر نژادپرستی و تبعیض از هر نوع” پست گفت.

“تام خرده هرگز می خواهید آهنگ های خود را با استفاده از یک کمپین نفرت. او دوست داشت به مردم را هم.”

با توجه به گزارش در مهلتخانواده صادر متوقف و دست بردارد نامه به تهمت مبارزات انتخاباتی در سال 2017 بیش از استفاده از این آهنگ بود که همان سال و خرده درگذشت.

Tom Petty سابق bandmate, Benmont Tench نیز وزن در موضوع بحث برانگیز و گفت که او از صمیم قلب با توافق چه خرده خانواده تا به حال به می گویند در مورد استفاده از I won’t Back Down.

یک سخنگوی نمی بلافاصله در پاسخ به مهلت‘s درخواست برای اظهار نظر, با این حال, خرده, خانواده نیست, اولین موسیقی نهاد را استثنا به ناروا استفاده از کار خود را.

انتشار گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی دریافت کرده است واکنش چند از هنرمندان دیگر با توجه به استفاده از موسیقی در تظاهرات به ویژه نیل جوان که به نام این کمپین با استفاده از آهنگ خود را تکان در جهان در سال 2015. در این مورد, مبارزات انتخاباتی پاسخ داد که آنها دریافت یک مجوز برای استفاده از آهنگ در حوادث.

رئيس جمهور آمده است در زیر آتش برای برگزاری این تجمع در پی در سراسر جهان coronavirus همه گیر است که هنوز رمق در ایالات متحده است. رئیس جمهور در ادامه با اوکلاهما تجمع ستایش هواداران خود را برای حضور در این رویداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش به نام طرفداران خود را “رزمندگان” را به عنوان او صحبت کرد در مورد تلاش های خود را برای برنده شدن کاخ سفید برای دور دوم. مغلوب ساختن پیشی جستن از نقطه خود را در دفتر بیضی در برابر فرض دموکراتیک نامزد سابق و معاون رئیس جمهور جو بایدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>