تام هنکس سهام یک به روز رسانی خود را و ریتا ویلسون بهداشت پس از Coronavirus تشخیص

در اوایل امشب, تام هنکس به اشتراک گذاشته شده عکس جدیدی از خود و همسر و ریتا ویلسون همراه با یک به روز رسانی در سلامت خود را پس از آزمایش مثبت برای coronavirus از طریق حساب رسمی توییتر.

این بازیگر گفت که او و ویلسون بودند ماندن در انزوا را با هم در استرالیا و که آنها تا به حال تعداد زیادی از مردم در مراقبت از آنها.

“ما در حال گرفتن آن one-day-at-a-time” نوشت هنکس.

وی با اشاره به این که برخی از افراد می تواند به طور جدی بیمار از ویروس است که آنها انجام بهترین خود را به پیروی از پروتکل های داده شده توسط کارشناسان پزشکی.

او به پایان رسید توجه داشته باشید خود را با نوشتن “با وجود گریه در بیس بال” با اشاره به نقل قول معروف او از سال 1992 دانلود فیلم A League of Their Own.

به فارست گامپ بازیگر همچنین یک تصویر از خود و ویلسون هم احتمالا پس از گرفته شدن آنها تشخیص داده شد. هر دو آنها را نگاه کمی زیر آب و هوا, اما به ویژه نگران کننده است. هنکس عینک ساده تی شرت آبی و سبز کلاه بیس بال در حالی که همسر او عینک آبی Ripcurl کلاه و تاپ صورتی.

زمانی که Inquisitr گزارش هنکس و ویلسون تست مثبت برای ویروس 63 ساله بازیگر گفت که او و ویلسون آغاز شده بود تجربه علائم شبه آنفولانزا به همین دلیل است که آنها تصمیم به گرفتن تست شده است.

آنها هر دو در استرالیا برای هنکس جدید الویس پریسلی biopic این فیلم هنوز در حال پیش تولید است اما در حال حاضر تعطیل شده است. آن است که روشن نیست در این زمان اگر کسی دیگری در مجموعه ای آلوده شد.

اواخر شب گذشته هنکس و ویلسون پسر چت Hanks, نوشته شده در Instagram تصویری به ارائه به روز رسانی به نگران طرفداران خود را در مورد سلامتی پدر و مادر. به گفته او پدر و مادر خود را “نگران نیست” و یا “trippin'” خود را تشخیص.

چت برادر, Colin تکرار خود و احساسات خود را به روز رسانی به اشتراک گذاشته شده در حدود ساعت 1 صبح شرقی در مارس 12. او گفت که هنکس و ویلسون بودند “دریافت مراقبت های عالی” و “در ارواح خوب” با وجود شرایط ناگوار است.

هنکس خوانده شده است “گنجینه ملی” و “امریکا یار” توسط بسیاری از مردم در رسانه های اجتماعی. خانواده به روز رسانی به نظر می رسد به کمک به آرامش مردم ترس بیش از بازیگر و همسر خود را رفاه.

برخی از مردم هنوز هم نگران است که ویلسون و هنکس ممکن است بیماران در معرض خطر با توجه به هر دو آنها را که بیش از سن 60 و خود را موجود و شرایط بهداشتی. ویلسون یک بازمانده سرطان پستان و هنکس به دیابت نوع 2 است. این خانواده به نظر می رسد امیدوار و با اعتماد به نفس است که این جفت ارز را به بهبودی کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>