تام هنکس و ریتا ویلسون به اشتراک گذاری برخی از آرامش Coronavirus قرنطینه اخبار

Tom Hanks Rita Wilson Coronavirus Update

تام هنکس و ریتا ویلسون در حال بهبود است. امی Sussman/گتی ایماژ

خبر خوب مردمی: بازیگر ملی پدر و همه در اطراف گنج تام هنکس و همسر ریتا ویلسون مثبتی به روز رسانی برای به اشتراک گذاشتن با طرفداران. نه وضعیت بدتر شده پس از آزمایش مثبت برای coronavirus با نام مستعار COVID-19 در استرالیا.

این جفت ارز شد را تحت تیراندازی Baz Luhrman را الویس Presely biopic زمانی که هنکس نشان داد در Instagram که آنها تا به حال قرارداد coronavirus. در آن زمان او اشاره کرد که “ریتا تا به حال برخی از لرز که آمد و رفت” و همچنین “اندکی تب بیش از حد.”

زن و شوهر بودند از بیمارستان مرخص و به سرعت رفت به خود انزوا. در روز سه شنبه هنکس به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی دیگر: “هیچ تب اما blahs,” او نوشت: در Instagram. “تاشو لباسشویی و شستن ظروف منجر به چرت زدن بر روی نیمکت.” به نظر او این پیروزی به عنوان عفونت بدتر شده است برای بسیاری از. پایدار علائم به طور معمول نشان می دهد بهبود در این موارد.

در حالی که شیوع بیماری های ویروسی در ادامه به تحت تاثیر قرار زندگی روزمره ما دانش است که هنکس و ویلسون در حال ترمیم است حداقل یک فکر آرام در دریایی از نگرانی. تازیهای جنگ جهانی دوم فیلم است که به دنبال نیروی دریایی ایالات متحده Cmdr. ارنست Krause که هنکس نوشت و ستاره در حال برنامه ریزی برای ضربه زدن سینماها در ماه ژوئن پس از اینکه با تاخیر از ممکن است.

دیگر مشهور است که علنا نشان داد که آنها آزمایش مثبت برای coronavirus شامل ادریس البا Quantum of Solace شرکت ستاره Olga Kurylenko, بازی تاج و تخت co-star Kristofer Hivju و بازیگر نقش مکمل زن راشل متیوز. تالارهای زن و شوهر رایان رینولدز و بلیک سرزنده و متعهد شده اند از 1 میلیون دلار به بانک های مواد غذایی میان coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>