New England Patriots کارفرمایی تام بردی ایجاد شده کاملا شور در رسانه های اجتماعی زمانی که او نوشته مرموز عکس به خود Instagram صفحه. اگر چه آینده Hall of Famer نمی خواهد بازی در سوپر باول LIV — که در سان فرانسیسکو 49ers صورت Kansas City Chiefs — او مطمئن می شود یک بخشی از این گفتگو در حالی که بازی بزرگ است که اتفاق می افتد.

ستاره ورزشکار آینده با این تیم نامشخص است. با وجود سابقه طولانی با Pats بسیاری بر این باورند که ردیف بالا کارفرمایی ممکن است تبدیل به یک عامل آزاد است. گمانه زنی ها تنها شدت پس از بردی ارسال شده مرموز عکس در رسانه های اجتماعی.

در حال حاضر بدنام تصویر به اشتراک گذاشته شده در بردی Instagram صفحه که در آن او می بالد 7.1 میلیون به علاوه پیروان. این عکس نشان می دهد که بازیکن ستاره ایستاده در یکی از میدان ورودی از ژیلت ورزشگاه در یک مودی تک رنگ تصویر. او enigmatically مطرح شده در یک شبح-سبک شات. به این ترتیب معلوم نیست که آیا بردی در حال ورود به ورزشگاه — پیشنهاد او باقی خواهد ماند و با Pats — یا ترک آن است.

رسانه های اجتماعی رفت و وحشی بیش از این ضربه با بسیاری از با استفاده از هشتگ #walkingaway یا #walkingfoward به صدای افکار خود را بر روی بردی تصمیم.


تصویر ممکن است آنچه که به نظر می رسد

با وجود این واقعیت است که طرفداران ورزش را مطالعه کرده اند و فرض بر مرموز, عکس روز, آن در حال حاضر به نظر می رسد که این پست ممکن است چیزی برای انجام با بردی فوتبال آینده است.

در واقع این پست ممکن است یک تیزر برای آینده تجاری است که بنا به گزارش هوا در طول سوپر جام با توجه به NESN.

“راز مبهم photo @TomBrady ارسال شده در هفته گذشته حل خواهد شد امروز. منابع بگویید من و @RapSheet این یک تیزر برای تجاری است که در طول #SuperBowlLIV” نوشت NFL شبکه مایک Garafolo در یک صدای جیر جیر.

هیچ اطلاعات منتشر شده در مورد آنچه شرکت بردی نمایندگی تجاری. او به دست آورده عقد قرارداد با تعدادی از شرکت ها از جمله شرکت تشک بقیه زیبایی و لباس ورزشی با نام تجاری Under Armour.


شایعه باقی بماند در مورد بردی آینده

مشاهده این پست در Instagram

من فقط می خواستم بگم به همه طرفداران ما با تشکر از شما! پس از چند روز از انعکاس, من سپاسگزار هستم و با فروتنی و با حمایت بی قید و شرط شما را نشان داده و من در دو دهه گذشته. در حال اجرا از این تونل در هر هفته یک احساس است که سخت به توضیح دهد. من آرزو می کنم هر فصل به پایان رسید و در یک پیروزی اما این طبیعت ورزش (یا زندگی). هیچ کس نقش به از دست دادن. اما پاداش برای کار سخت است که فقط کار!! من شده اند خوش شانس برای پیدا کردن یک شغل من دوست دارم هم تیمی که رفتن به جنگ با من, یک سازمان است که معتقد است که در من و طرفداران که پشت سر ما در هر مرحله از راه. هر یک از ما که با این نسخهها کار در ورزشگاه ژیلت تلاش به انجام بهترین خود را صرف خود را در یک علت ارزش و آمادگی برای شکست در حالی که شجاعانه تا حد زیادی (h/t تدی روزولت). و برای که ما شده ایم با پاداش چیزی است که رتبه بندی را نشان نمی دهد – رضایت از دانستن ما به همه چیز به یکدیگر را در دستیابی به یک هدف مشترک است. این چیزی است که تیم مورد تمام شده است. در هر دو زندگی و فوتبال شکست اجتناب ناپذیر است. شما اصلا همیشه برنده است. شما می توانید از یادگیری است که شکست خود را انتخاب کنید تا با شور و شوق بزرگ و جای خود را در عرصه دوباره. و درست است که در آن شما را پیدا خواهد کرد من است. چون من می دانم که من هنوز هم باید بیشتر به اثبات برسانند.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Tom Brady (@tombrady) در

این تصویر که در زمان های رسانه های اجتماعی توسط طوفان است و انتظار نمی رود به قرار دادن هر گونه شایعات به بقیه که به احتمال زیاد خواهد شد به عنوان یک ناامیدی برای بسیاری از طرفداران فوتبال است. به عنوان آنها منتظر اخبار در مورد بردی طرفداران شده اند مضطرب در مورد آینده تزئین کارفرمایی.

بردی صرف دو دهه در فاکسبرو با پرستان و موفق به کسب شش سوپر کاسه برای تیم خود را — بیش از هر کارفرمایی.

او پتانسیل خروج از Pats بسیاری از تیم های او علاقه مند شده و آن را گزارش ESPN که لاس وگاس Raiders خواهد بود به شدت به دنبال ورزشکار. این تیم بنا به گزارش امیدوار است که امضای چنین چهرههای شناخته شده را فراهم خواهد کرد “اعتبار” در شهر جدید — به عنوان به خوبی به عنوان یک بازاریابی کودتا.

با این حال رابرت کرافت از میهن پرستان گفته است که او امیدوار بردی باقی خواهد ماند و حتی حمایت بالقوه 30 میلیون دلار در هر سال را که اتفاق می افتد با توجه به NFL. اگر کارفرمایی است به بازگشت به او گزارش می خواهد برای دیدن این تیم صرف در برخی از سلاح های که آنها در تلاش برای انجام آخرین offseason با امضای Antonio Brown تنها به آن شکست.

اگر بردی می کند و در نهایت تصمیم به ترک این تیم آخرین شایعه است که میهن پرستان جدید انگلستان ممکن است مانع بالا پیش نویس برای کارفرمایی در مه, همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im