برای مقابله با 21-day مستند AP به ارمغان می آورد مواد غذایی و نزدیک به خانه های

امراواتی: آندرا پرادش دولت تصمیم گرفته است به decentralise مزرعه تولید و بازار در شهرستانها و شهرها و سازماندهی فروش سبزیجات و ملزومات در نزدیکی محلات به منظور کاهش سختی که مردم را در طول 21 روز در سراسر کشور مستند.

آندرا وزیر Y. S. Jagan موهان ردی تشکیل یک بررسی در جلسه روز چهارشنبه. در این جلسه در مورد راه هایی برای موفقیت در پیاده سازی مفهوم اجتماعی فاصله در حالی که کاهش سختی به مردم از دولت است.

جدا از decentralising مزرعه تولید و بازار و آوردن سبزی توزیع نزدیک خانه در شهرهای کوچک و بزرگ دولت است که ساخت ترتیبات برای حفظ اجتماعی فاصله در مغازه ها و رسانه های دیگر.

دولت نیز تصمیم گرفته است که مردم باید اجازه بیرون از شهر بین 6 صبح تا 1 بعد از ظهر تنها به خرید اقلام ضروری که باید در دسترس ساخته شده در عرض 3 متر شعاع.

جدا از تثبیت قیمت سبزیجات و مواد غذایی ضروری دولت تصمیم گرفته است به اقدام جدی agaiinst افراد درگیر در احتکار و یا پیاده روی قیمت.

دولت, وزیر بهداشت, A., Nani, دبیر کل Neelan Sahni DGP Gautam سونگ ویژه دبیر کل در دولت”s وزارت بهداشت و درمان Jawahar ردی و دیگر مقامات ارشد شرکت کننده در جلسه بررسی.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>