Tinder مدیر عامل شرکت نشان می دهد که چگونه Coronavirus تحت تاثیر دوستیابی آنلاین

Tinder دیده است یک افزایش در فعالیت های کاربر پس از coronavirus مستند. Filip Radwanski/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

Coronavirus را آشکار تاثیر بر, دوستیابی آنلاین, چشم انداز های شگفت انگیز است که به سازمان دیده بان.

از یک طرف تنهایی, جدا singletons در سراسر جهان در حال از جان گذشته برای همراهی صمیمی. در واقع در برخی از کشورها مانند هلند آن را رسما یک دولت سلامت راهنما برای افراد مجرد برای پیدا کردن به طور منظم “انجمن دوستان” در قرنطینه. از سوی دیگر به عنوان بیماری همه گیر له اقتصاد جهانی اکثر مردم نمی خواهید به پرداخت هزینه برای خدمات خواستگاری آنلاین.

در مصاحبه با بی بی سی منتشر شده در این هفته الی Seidman مدیر عامل آتش زنه یکی از بزرگترین برنامه های آشنایی, صحبت کردن که چرا او را کاملا هیجان زده با این بیماری همه گیر را مخلوط تاثیر خود Gen Z-محبوب برنامه دوستیابی.

Seidman اذعان کرد که COVID-19 به ارمغان آورده است “تغییر اساسی” در رفتار کاربر در آتش زنه. به طور کلی تعامل شده است پس از افزایش گسترده پناهگاه در محل سفارشات اثر صورت گرفت. یکشنبه, مارس 29 Tinder ثبت شده بیش از سه میلیارد “ابجو بد و کم مایه” بر روی پلت فرم بالاترین تک فعالیت روز حجم برنامه ،

اما “این [ایالات متحده] نرخ بیکاری سخت برای دیدن” Seidman گفت. “من بسیار نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد از لحاظ اقتصادی برای جامعه ما و تاثیر آن را بر روی بسیاری از اعضای ما.”

همچنین نگاه کنید به: دوستیابی آنلاین اشتباه رفته — FTC شکایت Match.com بیش از میلیون ها نفر از جعلی نامه عشق

پس از راه اندازی آن در سال 2012, Tinder دانلود شده است بیش از 340 میلیون بار در سراسر جهان با نیمی از محبوبیت آمدن از افراد بین سنین 18 و 25. اما تنها 6 میلیون کاربر پرداخت برای برنامه حق بیمه “به علاوه” و “طلا” خدمات. Seidman گفت: ثبت نام های جدید-یو پی اس برای پرداخت اشتراک ها کاهش یافته است در آمریکا که این کشور وارد شده مستند در اواخر ماه مارس و تنها شروع به انتخاب کنید تا در روز های اخیر به عنوان متحده به تدریج بازگشایی شده است.

“شما می توانید به معنای واقعی کلمه ببینید باز گشت در یک دولت توسط دولت به عنوان اساس چیزهایی بیرون می آیند و شروع به شل کردن به عنوان اوج بحران شروع می شود و به تصویب,” او گفت:.

در ضمن شرط بندی که فیزیکی meetups نمی خواهید به بازگشت به سطح نرمال در هر زمان به زودی Tinder شده است افزایش سرعت آن ویژگی های بهتر به منظور تسهیل مجازی دوستیابی.

در آوریل Tinder به طور موقت پایین paywall از آن “گذرنامه” ویژگی که اجازه می دهد تا کاربران را به “باز کردن” اطلاعات محل و دیجیتالی دیدار با مردم در هر نقطه در جهان است. “به عنوان یک منطقه می شود بیشتر تحت تاثیر قرار, که آیا آن را در سئول میلان و یا شهر نیویورک می بینیم جدید مکالمات شکوفایی و ماندگاری طولانی” Seidman گفت: در یک وبلاگ شرکت در آن زمان است.

“ما دیده ایم دانشجویان تمرین مهارت های زبان خارجی با جدید مسابقات بر آتش زنه حتی به عنوان دروس خود هستند را در خود نگه دارد,” او گفت: کسب و کار خودی در مصاحبه اخیر است.

Tinder نیز همچنین نقل مکان کرد و تا تاریخ راه اندازی آن یک در یک چت تصویری تابع ژوئن در تلاش برای جذب کاربران بیشتر. “تصویری نقش مهمی را برای اعضای ما در طول این همه گیر و فراتر از آن” Seidman گفت: در کسب و کار خودی مصاحبه “و ما نگاه به جلو به یادگیری از اعضای ما تجارب به وضوح تعریف نحوه کمک خواهد کرد که آنها را به ارتباط با دیگران است. Gen Z شده است زندگی در این آینده برای برخی از زمان و در حال حاضر ما در حال تمام ابتلا به آنها را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>