Tinashe می پوشد دستمال بالا و سست نصب نایک, تراش برای آخرین Instagram ها

Tinashe در زمان به Instagram برای به روز رسانی هواداران با تعداد زیادی از عکس های جدید از خودش. این خواننده شده است به اشتراک گذاری محتوا به طور منظم از طریق پلت فرم رسانه های اجتماعی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و آن را نمی رفته خسته شده اید توسط طرفداران.

“همه دست به دست در عرشه” songstress حیرت زده در یک دستمال های رنگارنگ بالا که تا به حال کارتون چاپ بیش از همه. لباس کمک نمایش دکولته و یک اشاره از او midriff. او زوج این گروه با شل نصب شده و نور آبی Nike sweatpants بود که امضای خود را تیک لوگو و چاپ بر روی پای چپ. Tinashe sported برخی از موهای بلند او شل و راست و بقیه آن را بافته با مطلق دانه های. خواننده به نظر می رسد به رنگ قرمز براق لب سیاه ریمل و خط چشم برای مناسبت. برای تکمیل نگاه 27 ساله را در یک نازک حلقه بینی و تصمیم گرفتند برای بزرگ گوشواره.

Tinashe ارسال شده پنج عکس در یکی ها که در آن او مطرح شده در مقابل یک بالکن و روشن آسمان است.

در ضربه اول او قرار می گیرد یک دست در جیب و مطرح دیگر به او قفل است. سرگرم کننده نگاه به طور مستقیم در لنز دوربین با یک لبخند و تحت فشار قرار دادند و او ران چپ ،

در اسلاید بعدی Tinashe دستگیر شد از یک زاویه پایین تر. او درباره یکی دست به شانه او قرار داده و از سوی دیگر در او ران. سابق رقص با ستاره ها اونا کج سر خود را به چپ و کمی نگاه کرد تا در این جهت است.

در سومین قاب Tinashe فلش زدن دندان های خود را در حالی که در چهارمین او برگزار شد و بر روی بالکن با یک دست و با موهای بلند خود را با دیگر.

در پنجمین و آخرین, عکس, Tinashe خم به جلو و puckered تا لب های او.

در طول یک ساعت پس متصلب تا بیش از 42000 دوست دارد و بیش از 540 نظرات اثبات می شود بسیار محبوب با 2.8 میلیون پیروان.

“شما BADDESTTT” یک کاربر نوشت عاشقانه حروف بزرگ.

“چگونه شما بسیار زیبا” یکی دیگر از شیفتگان به اشتراک گذاشته.

“Nashe با نوارهای یک پرنیان” اظهار داشت: یک سوم فن.

“شما آنقدر زرق و برق دار” یک چهارم تحسین اظهار نظر.

Tinashe هیچ غریبه ای به تحت تاثیر قرار دادن او وفادار رسانه های اجتماعی مخاطبان است. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاو wowed در یک راه راه رنگارنگ بالای مخزن که زوج با یک دامن کوتاه که افتاد راه بالاتر از زانو. Tinashe به تن این گروه با نایک کفش و کشیده بلند او قفل در یک موی دم اسبی. او عکس گرفته شده در یک میدان پر از گل نارنجی و نمایش ساز و برگ خود را از زوایای مختلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>