Tinashe در زمان به Instagram برای به روز رسانی هواداران با یک عکس جدید از خودش در قرنطینه. از آنجا که بیماری همه گیر کوروناویروس خواننده شده است به طور منظم ارسال بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی و میلیون ها نفر از پیروان نیست شکایت.

“همه دست به دست در عرشه” songstress wowed در یک آستین کوتاه خاکستری تیره تی شرت. او زوج این گروه با نور آبی شلوار جین پاره پاره و پابرهنه رفت برای این مناسبت است. Tinashe sported برخی از موهای بلند او شل و راست و بقیه آن را بافته با مطلق دانه های. او کشیده و او قفل در یک موی دم اسبی و لوازم خودش را با گوشواره و حلقه های متعدد. برای نرم افزار آرایش, او به نظر می رسد به لب سیاه ریمل و خط چشم.

Tinashe ارسال دو عکس در یک ها.

در ضربه اول او دستگیر شد slouching روی یک صندلی. Tinashe جدا پاهای او را و او راست پا tiptoes. او قرار داده شده یک دست در دامان او و مطرح دیگر به سر او. “2 در” hitmaker لرزاند بیرون سرد مطرح و نگاه به طور مستقیم در لنز دوربین با شدید بیان.

در اسلاید بعدی, او عکس نشسته. Tinashe استراحت هر دو آرنج خود را در آغوش صندلی و گرفتار شد, درخشان, یک لبخند بزرگ. او به حق خود و نشان داد یک اشاره از کنار او مشخصات.

برای او عنوان Tinashe با بیان این که او شده است خود جدا برای بیش از 50 روز و اعتراف کرد که او “خارش” را به انجام دوباره. او اعلام کرد که او می خواهد انجام یک عملکرد برای عقاب آمریکایی در مارس 14, که کمک خواهد کرد که جمع آوری پول برای مواد غذایی در امریکا صندوق.

قبل از coronavirus همه گیر او قصد دارد به تور در سراسر شمال امریکا در ماه آوریل به ترویج آخرین, آلبوم, آهنگ برای شما. در یک جداگانه Instagram, آپلود, Tinashe اعلام کرد که این سفر به تعویق افتاده است و برگزار خواهد شد در زمان دیگری.

“من خیلی اعتیاد به مواد مخدره برای رفتن بر روی تور این ماه است. اوه. خبر خوب این است که ما خواهد شد تغییر زمان 100% به دلیل سفر برای شما neeeeeeds به اتفاق می افتد,” او گفت:.

Tinashe ترین پست های اخیر متصلب تا بیش از 60,700 دوست دارد و بیش از 430 نظرات اثبات می شود بسیار محبوب است با او 2.8 میلیون پیروان.

“من می دانستم که فرشتگان واقعی بودند” یک کاربر نوشت: اضافه کردن قلب-چشم از emoji.

“کل من الهام بخش است. شما نگاه کنید تا سد زرق و برق دار sis” یکی دیگر از شیفتگان به اشتراک گذاشته.

“این قرنطینه نگاه یک پرنیان” اظهار داشت: یک سوم فن.

“شما می دانید که شما یک ستاره درخشان زمانی که شما می توانید با پوشیدن لباس های ساده و زیبا مناسب و درخشش در آن” یک چهارم تحسین اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im