“بانویی که آمد به کار در خانه من بود و آموزش دیده در گلدوزی. او ایجاد کرد تا معروف است که. من از او پرسید که آیا او می خواهم به کار با من. او موافقت کرد و ما را نگاه نمی بازگشت آنجا می گوید:” طراح مد در پشت نام تجاری. #WomenEntrepreneur #SmallBusinessesOfIndia

منn در این روز و سن از تعداد بی شماری از انسان می خواهد یک اغلب به پایان می رسد تا احتکار مسائل عمدا یا در غیر این صورت.

ارتقاء

نگاهی به لباس به عنوان مثال. همه ما حداقل چند جفت از لباس های که در حال نشستن زیبا در کمد با این امید که آنها را به طرزی جادویی مناسب ما “یک روز.” و در عین حال هر بار که تاپیک فروش ما را عقب نگه دارید.

این عدم آگاهی هزینه همراه با اشتها برای شیک ولی ارزان لباس چیزی است که منجر به پدیده ای خطرناک به نام “مد سریع” که با بهره گیری از روند تکرار تولید سریع و با کیفیت پایین مواد به مد ،

Jyoti در تلاش برای جذب مقادیر ‘آهسته مد’ در خط تولید لباس

متاسفانه این تاثیر منفی بر محیط زیست و انسان خوب بودن و در نهایت کیف پول ما.

به همین دلیل است که افرادی مانند Jyoti جین که کار در صنعت مد هستند اما نقاط دورافتاده از انواع بسیار مهم است.

“من به یاد داشته باشید زمانی که من در کلاس 11 نئون رنگ ها و متناسب با آنها در مد و بسیاری از دوستان من سعی کردم خیلی سخت به ماندن در روند’ با خرید چند جفت روشن رنگی و لباس های تنگ اتصالات. اما من هرگز آنها را جذاب و وجود دارد خواهد بود بار من می خواهم به طور خاص رفتن به بازار برای خرید لباس و بازگشت دست خالی از آنجا که من نمی خواهم هر چیزی را می گوید:” 25 ساله پنیپت بر اساس طراح مد.

تحقق است که بازار به حال بسیار کمی برای ارائه به مردم مانند او انگیزه خود را برای ایجاد یک فضای که بود و او تصمیم گرفت به دنبال طراحی مد. امروز Jyoti است که یک کارآفرین و بنیانگذار پایدار لباس با نام تجاری به نام “Niraa’.

“من تاسیس Niraa به تولید آگاهانه راحت و بی انتها قطعه است که یکی می تواند همچنان پوشیدن در دراز مدت است. من هم می خواستم به اطمینان حاصل شود که من حمایت از صنعتگر جامعه است که در حال حاضر در تلاش برای نگه داشتن صنایع دستی سنتی زنده می گوید:” Jyoti.

Jyoti Jain, 25 سال, بنیانگذار آگاهانه مد نام تجاری Niraa

تاسیس در سال 2018 سرمایه گذاری در حال حاضر پشتیبانی از 100+ صنعتگران از Madhya Pradesh گجرات و بیهار.

فرمان دور از مسابقه موش صحرایی

پس از اتمام تحصیلات خود را از دهلی نو در پنیپت, Jyoti بسیار مطمئن بود که او می خواست به دنبال یک حرفه ای در طراحی مد و پیوست مروارید آکادمی, New Delhi.

در جشن فارغ التحصیلی سال Jyoti توسعه منافع عمیق در پارچه های دست باف. “من کشف عشق من برای handloom و متوجه چگونه آن را کاملا متناسب در ambit پایدار مد” توضیح می دهد که Jyoti.

او همچنین زندانی با چند Indie در مارک های لباس در این دوره اما لذت بردن از تجربه. “من فقط احساس بیشتر از دست داده و احساس من پس از مسابقه موش صحرایی. من ترک” به یاد می آورد Jyoti.

Niraa پشتیبانی از بیش از 100 صنعتگران از بافت جامعه

پس از فارغ التحصیلی او در سال 2016 Jyoti تصمیم به شروع دوباره. از طریق او علاقه و کار مربوط به handlooms در کالج او حساس به چالش هایی که صنعتگران هر روز.

“با افزایش مکانیزاسیون من می دانستم که بافندگان در کشور بسیار underpaid چرا که آنها امید بستن به خارج از این حرفه است. بنابراین من می خواستم برای احیای این صنعتگران محلی و حمایت از مبارزه هنر به نوعی” ایالات Jyoti.

کل سال 2017 زمانی بود که Jyoti تحقیق عمیق در مورد چگونه برای رفتن در مورد دستیابی به هدف خود است. او conceptualised طرح ها و سایه ها و تحقیقات انجام شده در کشورهای که در آن او می تواند منبع این سنتی از پارچه. یک بار یک نوع از پارچه تصمیم گرفته شد او در تماس با ویور جوامع و حتی سفر در زمان که لازم بود به آنها را ملاقات.

سرانجام آن همه گرد هم آمدند و Niraa راه اندازی شد و در سال 2018 است.

“من به نام من با نام تجاری Niraa’ از آنجا که این کلمه به معنی پاک و خالص است که نشانگر ارزش که با ما ما تولید پوشاک می گوید:” Jyoti.

مطلوب مد برای همه

در تلاش برای ایجاد یک تلاش آگاهانه برای انجام چه چیزی بهترین را برای این سیاره و محیط زیست, Jyoti شروع به کار با جوامع محلی در حالی که طراحی مجموعه های خود را. روند ایجاد لباس های مختلف خطوط دقیق فرایند است که او به شرح زیر دقت کنید.

پارچه برای Niraa لباس خط شده است اخلاقی از جوامع بافی

“من طراحی مجموعه توسط تجزیه و تحلیل سایه من می خواهم به برجسته. همه مجموعه های من که در لباس است که آرام و شادی بخش و flowy. سپس من در حرکت به طرح رنگ و نوع پارچه ای است که من می خواهم که بعد از من نگاهی که در آن به منبع این پارچه از” او توضیح می دهد.

ارتقاء

تا به حال Jyoti منتشر کرده است سه مجموعه شامل 65 طرح شده اند که متناسب با منابع محلی پارچه.

“من منابع هر دو پنبه و ابریشم از صنعتگران. برای مثال در یک مجموعه من منابع آلی کالا پارچه های پنبه ای از گجرات. در حالی که در یکی دیگر از مجموعه من منابع Bhagalpuri Tussar پنبه از بحار می گوید:” موسس.

همه این پارچه شده اند با استفاده از رنگ های طبیعی رنگ و شامل نمی شود هر گونه رنگهای شیمیایی است که ممکن است باعث تحریک پوست شود.

“حتی گلدوزی روی آنها را در خانه انجام می شود. من به دنبال مردم است که می تواند برخی از گلدوزی کار برای خط و می دانستم که این خانم که آمد به کار در خانه من بود و آموزش دیده در گلدوزی. او ایجاد کرد تا در معروف است و من از او پرسید که آیا او می خواهم به کار با من. او موافقت کرد و ما را نگاه نمی بازگشت از” لبخند Jyoti.

آگاهانه مشتریان را انتخاب

در چند سال گذشته پایداری تبدیل به یک موضوع داغ در صنعت مد تشکر در بخشی به مصرف کنندگان که تبدیل شده اند به طور فزاینده ای آگاه است. این افزایش هوشیاری می کرد به نفع بسیاری از آهسته مد مارک های از جمله Jyoti است.

بنگلور-بر اساس Gauri Deshpande یکی از طرفداران زیادی دارد. 35 سال از زبان مشاور بود و پیمایش از طریق Instagram خوراک یک روز هنگامی که او کشف کرد Niraa مجموعه.

مشتریان پوشیدن لباس Niraa

“من از طرفداران بزرگ از لباس پایدار و باید به طور کامل نقل مکان کرد و دور از مد سریع. زمانی که من کشف Niraa من بلافاصله کشیده شده به داستان و سبک لباس. آنها تا به حال کاهش تمیز و سبک بودند حداقلی فقط چگونه من آن را دوست دارم” به یاد می آورد Gauri.

این بود که حدود دو سال به عقب. از آن پس Gauri است به پایان رسید تا خرید چند قطعه از این نام تجاری.

“من برای اولین بار خرید زیبا بود maroon طل لباس. دیگر شامل یک نظامی سبز و بطری سبز زراعت و اصلاح نباتات بالا. این تاپ بسیار همه کاره است که من می توانم جفت آنها را با غرب و قومی دامن. من هم دوست داشتم این واقعیت است که این لباس های دست ساز با خیلی فکر قرار داده و به هر یک قطعه” متحده Gauri.

موانع & پیشرفت

Jyoti شروع روز با یک دستور کار روشن در ذهن داشته باشند. او باعث می شود تماس به همه ویور انبارها. سپس او نشسته و تحقیقات گسترده در پایدار مد و ideates برای او آینده مجموعه است.

Jyoti با مدل های پوشیدن Niraa لباس خط

او همچنین دارای دو در خانه خیاط که انجام تمام دوخت. بنابراین او نظارت کار خود را همراه با تصمیم گیری چه دوزی باید انجام شود در قطعات.

این فعالیت های روز به روز گاهی اوقات مختل چالش های است که نیاز به رسیدگی می شود.

“به عنوان یک bootstrapped, راه اندازی, من فکر می کنم بزرگترین چالش این است که برای ما به بازار محصولات ما است. همچنین از آنجا که همه ما پارچه است که منابع را از جاهای دیگر منابع آنها را در مقادیر کوچک می تواند یک ورزش پر هزینه برای ما. ما در حال تلاش برای غلبه بر این با افزایش فروش ما از طریق ارتقاء در رسانه های اجتماعی همراه با کاوش در کانال های دیگر برای فروش,” او توضیح می دهد.

از تجارب خود در این کارآفرین جوان دارای چند کلمه از حکمت برای دیگران که او نیز آرزوی خود را برای شروع کسب و کار کوچک.

“من فکر می کنم آنچه برای من کار می کرد تا زمانی که در حال حاضر واقعیت این است که من همیشه با ارزش مردم و با توجه به اهمیت ایجاد روابط. همیشه اعتماد به غرایز خود را به شما به عنوان کسی که بهترین می داند. هرگز از هر فرصتی که می آید راه خود را و همیشه سعی کنید تفاوت را از طریق آنچه که شما انجام,” او می گوید.

چه آینده در فروشگاه برای Niraa?

Jyoti می گوید که پارچه است که همیشه رفتن به چیزی است که آنها با توجه به.

“هنگامی که پارچه منابع الهام بخش جریان می یابد. در آینده من می خواهم به استفاده از بازیافت پارچه های طبیعی در مجموعه و در نتیجه ترکیب پایدار با رویکرد چگونه ما را به ما قطعه. من نیز نسبت به ایجاد یک حضور جهانی پس ما سبک های ساده و کلاسیک است که درخواست تجدید نظر را به دیگران خارج از هند” او می گوید: امضای کردن.

آتش سریع سوالات:

* یک کارآفرین شما را تحسین.

جواب: پدر من که یک تاجر

*فن آوری جدید است که می تواند آینده یک کسب و کار کوچک

جواب: افزایش digitatisation

*یک ارزش است که کمک خواهد کرد که کسب و کارهای کوچک رشد.

جواب: صداقت

*کتاب های مورد علاقه خود

جواب: راهب فروش می رسد که او فراری

*در وقت آزاد من ____…

جواب: صرف زمان با خانواده و دوستان

* قبل از این مصاحبه من بود ____…

جواب: مدیریت اکسل ورق

*چیزی است که آنها نمی تدریس در دانشگاه, اما مهم است که برای اجرای یک کسب و کار است ____…

جواب: عملی مهارت های بازاریابی

*یک سوال من همیشه از مردم در حالی که استخدام است ____…

جواب: اگر آنها به اندازه کافی انگیزه برای پیوستن به نام تجاری.

*بهترین توصیه من همیشه به ____…

جواب: هرگز توقف کار سخت زمانی که شما می دانید که هدف خود را.


شما همچنین ممکن است به عنوان خوانده شده: حیدرآباد دانشگاه علوم پزشکی مشهد را سنتی لباس کودکان است که توانمند سازی 100+ صنعتگران


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im