Infinite ستاره جیسون کلارک می گوید: او نزدیک به درگذشت فیلمبرداری تصویری از خود شنا کردن در زیر دریاچه یخ زده

Infinite ستاره جیسون کلارک گفت: پیروان خود در Instagram در این هفته است که او تقریبا درگذشت فیلمبرداری یک شیرین کاری برای محبوب رسانه های اجتماعی پلت فرم گرفتن به دام افتاده در زیر یخ در حالی که شنا در دریاچه یخ زده.

به مردم گزارش کلارک حفظ Infinite کانال اختصاص داده شده به خود را در بیرون و در حالی که پشت او تصمیم گرفت به فیلم خود را به انجام یک “نقطه به نقطه” شنا در زیر یخ بالای یک دریاچه یخ زده. در یک “نقطه به نقطه” شنا ماجراجو وارد دریاچه از طریق یک سوراخ در یخ شنا یک فاصله خاص و ظهور در دیگری.

بدیهی است که چنین کاری بسیار خطرناک است, با هیپوترمی و غرق بودن در بالای لیست از خطرات مرتبط با آن و تنها باید تلاش کارشناسان.

کلارک می گوید که او آموخته است که راه سخت است.

او می گوید که در عرض چند ثانیه از رفتن به آب منجمد خود چشم مسدود — “من فکر نمی کنم من چشم می توقف سریع,” او گفت:. در این مرحله این خرس ذکر است که این فیزیولوژیکی غیر ممکن است برای انسان چشم به یخ در حالی که خود را مالک هنوز زنده است با توجه به KnowledgeNuts. اما کلارک می تواند با استفاده از اغراق و یا او می تواند با استفاده از کلمات به عنوان یک شکل از بیان است که او به سادگی به معنای چشم انداز خود را می رفت شاید به دلیل شوک آب سرد.

در هر صورت او رو از گیجی در زیر آب و به او توضیح می دهد که به پیروان خود در Instagram تصویری, او نمی تواند پیدا کردن سوراخ از طریق او که قرار بود برای خروج. سپس او تصمیم گرفت تا سعی کنید برای پیدا کردن سوراخ او وارد آب در.

متاسفانه در عجله برای بازگشت به نقطه شروع او لگد کردن یک دسته از باقی مانده آن را حتی سخت تر برای او را به پیدا کردن راه خود را. ساخت بدتر از زیر یخ آن را سخت به بگویید باز از فقط پایین یخ.

خوشبختانه او قادر به ظهور فقط به عنوان او در مورد به تصویب. او می گوید که آن را در زمان او در حالی که به دست آوردن مجدد چشم انداز خود را هنگامی که او خارج از آب است.

شما می توانید به تماشای کلارک تصویری زیر, اما هشدار داده می شود: که شامل محتوایی که ممکن است نگران کننده به برخی از بینندگان.

به ظاهر پس از شکست به درس خود را یاد بگیرید, Clark اقدام به شنا کردن دوباره این بار با “comically بزرگ” سوراخ در یخ.

“تلاش دوم رفت کمی بهتر است,” او گفت:.

سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Infinite یوتیوب و دیگران متهم شده اند قرار دادن کودکان و نوجوانان (و در برخی موارد بزرگسالان) در خطر نشان دادن ویدئوها از مردم انجام stunts خطرناک است که الهام بخش شرکتی به اخبار بی بی سی گزارش داد در سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>