‘ببر پادشاه” است حتی بزرگتر Netflix آمار نسبت به شما فکر

Netflix Tiger King Ratings Viewership

ببر پادشاه یک ضربه عظیم برای Netflix بکشد در میان خود انزوای اجتماعی فاصله و قرنطینه. Netflix

Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنونNetflix بکشد آخرین buzzy docuseries است که جارو فیلم توییتر و الهام بخش ازدحام بی پایان از الگوهای رفتاری نیست اولین تا 20 مارس. با وجود آن آن است که Netflix بکشد نهم سری پربیننده ترین برای کل ماه مارس با توجه به Reelgood که آهنگ هر نشان می دهد تلویزیون و فیلم در دسترس آنلاین. همچنین این سرویس سری پربیننده ترین به طور کلی در هفته گذشته (مارس 27-مارس 2). اما آنچه که در شرایط خالص بینندگان? توسط Tiger King تجاری ضربه و یا فقط یک موردی یکی است ؟

به گفته نیلسن اطلاعات ارائه شده به انواع مختلفیکه آهنگ ایالات متحده بینندگان از طریق تلویزیون های متصل اما حساب نیست برای موبایل و کامپیوتر مشاهده ببر شاه به دست آورده است 34.3 میلیون منحصر به فرد ایالات متحده بینندگان ظرف 10 روز از انتشار آن (مارس 20 تا 29). که بسیار چیزهای واقعی آبی تجاری رسید. آن را می سازد ببر پادشاه یکی از Netflix, بزرگترین, اصلی, بازدید تا کنون.

همچنین نگاه کنید به: HBO است ‘اجرای’ باعث می شود برای یک گیج کننده گریز داستان

اوایل مخاطبان اعداد رو از فصل دوم Netflix گل سرسبد سری غریبه چیزهاییکه جمع آوری شده 31.2 میلیون بینندگان منحصر به فرد در آن 10 روز اول با توجه به نیلسن داده است. غریبه چیزهایی 3 فقط به سختی لبه ببر شاه در همان بازه زمانی با 36.3 میلیون یونیک.

نیلسن اطلاعات ارائه شده برای تنوع هم گیره ببر پادشاه با مخاطبان از 19 میلیون آمریکایی بینندگان به طور متوسط در هر دقیقه اساس است که دوباره در صدر غریبه همه چیز 2 (17.5 میلیون) و در آمد فقط پشت غریبه چیزهایی 3 (20.5 میلیون). Netflix بکشد خود دیده است Tiger King بالا خود را بالا 10 لیست ایالات متحده بیش از دو هفته گذشته هر چند این مهم است که توجه داشته باشید که این پرچم در حال اهتزاز در حال حاضر اقدامات بینندگان بر اساس چگونه بسیاری از حساب های عضو تماشا انتخاب حداقل برای دو دقیقه. Netflix بکشد است هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده خود بینندگان داده برای ببر پادشاه و به طور معمول رد شخص ثالث رتبه بندی معیارهای.

Netflix دارای 167 میلیون جهانی مشترکین در حالی که HBO گزارش حدود 140 میلیون در علاوه بر این به حدود 8.5 میلیون HBO در حال حاضر مشترکان است. هر چند از آن است که از یک سیب به سیب مقایسه HBO را از خارجی به طور متوسط 9 میلیون بیننده در سراسر سیستم عامل در هنگام حسابداری برای تاخیر در مشاهده در اول آن در 10 قسمت فصل. اگر نیلسن منحصر به فرد بینندگان ارقام دقیق و هفت-قسمت واقعی جرم و جنایت docuseries است که در حال حاضر به طور متوسط نزدیک به 5 میلیون بیننده در هر قسمت در آن 10 روز اول.

ببر پادشاه به بررسی عجیب و غریب جهان از گربه بزرگ در پرورش و زیر جوزف “جو عجیب و غریب” مالدونادو-پاساژ صاحب یک اوکلاهما کنار جاده باغ وحش و حیوانات فعال کارول Baskin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>