‘Tiger King’ مدیران می گویند زندانی جو عجیب و غریب است “کاملا نشئه’ در مورد ‘این ایده که معروف’

Tiger King:قتل و ضرب وشتم و جنون تبدیل شده است به یک ضربه فوری در Netflix بکشد. در حال حاضر با همکاری مدیران و نویسندگان از هفت بخش docuseries اریک گود و ربکا Chaiklin هستند باز به لس آنجلس تایمز درباره این سریال که نگه داشته است این کشور سرگرم در طول coronavirus قرنطینه. در میان چیزهای دیگر به آنها نشان داد که چگونه جو عجیب و غریب احساس می کند در مورد معروف بودن.

“او کاملا نشئه در مورد این سریال و ایده بودن معروف” اریک توضیح داد.

جو که نام واقعی است جو Maldonado-پاساژ است که در حال حاضر در حال گذراندن حکم زندان هر چند او گزارش شده است که آگاهی از مطبوعات او تشکر را نشان می دهد.

“شما به سختی می توانید به او صحبت کنید بدون ذکر میزان فشار او را” ربکا گفت و اضافه کرد “او در طول ماه. داشتن نگه داشته و در تماس نزدیک با او در حالی که او را در یک وحشتناک county, زندان, این را مطرح کرده است ارواح است.”

اریک اضافه شده که جو عجیب و غریب است “کاملا هیجان زده” و توضیح داد که او معتقد است بزرگ گربه مادر و سابق اوکلاهما صاحب باغ وحش در تلاش است تا به عنوان یک مدافع برای “عدالت کیفری اصلاحات است.”

“او در یک قفس و البته او جاوا می گویند که او در حال حاضر به رسمیت می شناسد که چه چیزی او را به این حیوانات است.”

اریک اذعان می کند که در حالی که آنها را “همدلی” برای جو عجیب و غریب او همچنین خود را طول می کشد عذر خواهی برای نگهداری حیوانات با یک “بزرگ دانه نمک است.”

اریک و ربکا همچنین خواسته شد در مورد وضعیت اوکلاهما باغ وحش بود که در برجسته نشان می دهد. این مجموعه نشان داد Jeff Lowe برنامه برای بازگشایی باغ وحش در بخش دیگری از اوکلاهما اما اریک به نظر می رسد شک و تردید است که اتفاق خواهد افتاد.

“من فکر می کنم او قراره در تلاش برای دریافت آن باز” اریک توضیح داد و اضافه کرد که جف گفته که به درخواست پول از ستاره سابق NBA شکیل اونیل.

Shaq از صحبت کردن و در حالی که او اعتراف کرد که او تا به شده است به G. W. عجیب و غریب, پارک حیوانات در اوکلاهما اما روشن ساخته است که او نه دوستان با جو عجیب و غریب.

البته طرفداران که شراب خواری به تماشای تمام هفت قسمت از docuseries باید مقدار زیادی از سوالات دیگر و مدیران قادر به برخی از به روز رسانی.

یکی از چیزهایی است که برخی از طرفداران فکر این است که آیا یا نه جو و شوهر خود دیلون هنوز هم با هم. با توجه به ربکا Chaiklin دو مرد هنوز ازدواج کرد.

پس این سری اولین بار در Netflix بکشد, Carole, Baskin است صحبت کردن در مورد ناامیدی او با این نمایش توضیح داد که او فکر docuseries خواهد بود و بیشتر شبیه Blackfish.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>