تیفانی تهمت فقط تکمیل نهایی قانون های مارلا افرای Gushes در Instagram

مارلا افرای به تازگی نشان داد که او موفق به دریافت “بهترین هدیه روز مادر از همه است.” او پدر تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن فقط به پایان رسید نهایی دانشکده حقوق و مارلا در خلق و خوی برای جشن.

مارلا bragged در مورد او تنها فرزند در یکشنبه, مه 10. مادر از یکی به هر دلیل برای افتخار به عنوان او در زمان به Instagram بیش از آخر هفته. تیفانی اعمال خودش را به قانون مدرسه مطالعات و زمانی که او چه مجموعه ای را به انجام. با وجود موانع مانند COVID-19 گیر تیفانی تحت فشار قرار دادند از طریق و اتمام امتحانات.

اما این تنها دلیل مارلا بود سرشار از غرور و افتخار است. تیفانی خراب مارلا در روز مادر با یک دسته گل و صرف شام. او را از یک گل زیبا آرایش صورتی و گل رز قرمز. گل بود به همراه توجه داشته باشید که خواندن “روز مادر مبارک مادر! من شما را خیلی دوست دارم و آرزو می کنم که ما می تواند با هم!” توجه داشته باشید در ادامه می گویند که او نمی تواند باور کند که او فقط به پایان رسید مدرسه قانون است. به نظر می رسد به عنوان اگر مارلا و تیفانی صرف نیست روز مادر با هم اما او می خواست به انجام کاری خاص برای مادر خود را به هر حال.

مارلا plopped شکوفه روشن کوزه آب است. در کنار گل رز, دسته گل یک گیاه در محیط داخلی و افزود: برخی از سبز به صحنه است. در سمت راست از گلدان سفید نیمکت و کرک سفید کوسن مخلوط در یکپارچه. یکی می تواند همچنین نمایش با شکوه در پس زمینه از طریق دو پنجره یک منظره از آسمان خراش های بلند و چراغ که twinkled در افق. فانوس آویزان در یکی از پنجره drawing, شما به صحنه فراتر از آن.

اما مارلا همچنین تشکر تیفانی برای “ترین هدیه الهی.” او در ادامه گفت که تیفانی بود بزرگترین برکت از زندگی او است. مارلا سپاسگزار بود که او تا به حال در زندگی خود را. به نظر می رسد به عنوان اگر مارلا بود در واقع خدا را شکر سه چیز در روز مادر این دختر او را از دستاوردهای علمی هدیه و که او تا به حال تیفانی در زندگی او است.

روز گذشته مارلا ارسال شده رجعت ضربه محکم و ناگهانی از خودش. در این عکس او را نشسته بر روی یک سنگ در ساحل در حالی که به دنبال در امواج. 56 ساله و به نقل النور روزولت و زیر نویس تصویر, با, “با روز جدید می آید جدید قدرت خود را و افکار جدید است.” به نظر می رسد به عنوان اگر یک روز جدید است خطور برای تیفانی و مارلا خواهد بود سمت راست در کنار دختر خود را به کمک به او را از طریق به مرحله بعدی زندگی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>