تیفانی Haddish با استفاده از سرویس بهداشتی در طول زوم کسب و کار تماس بگیرید و متوجه نیست که او می تواند دیده می شود

کمدین تیفانی Haddish نشستم به صورت مجازی مصاحبه با الن DeGeneres در روز چهارشنبه و نشان داد شرم آور اشتباه او ساخته شده به تازگی در طی یک زوم جلسه کسب و کار. متوجه نیست که کسانی که در تماس قادر به دیدن او کمدین شروع به استفاده از دستشویی با تماشای همه با توجه به E! اخبار.

Haddish licked یک بستنی چوبی در حالی که او animatedly توضیح داد: به DeGeneres که او به ویدئو کنفرانس از طریق زوم. با توجه به اینکه تحت قرنطینه, او تا به حال به انتخاب اما به یاد بگیرند. در حالی که او گفت که او تا به حال شده است در زوم زیادی به تازگی آن را در زمان برخی از زمان برای تنظیم.

در طول این کسب و کار خاص تماس Haddish شد تبادل نشان می دهد. در میانه جلسه کسب و کار او تا به حال برای رفتن به دستشویی اما نمی خواهید به از دست بر آنچه که گفته شد. بنابراین او در زمان گوشی را به حمام خود را و شروع به استفاده از دستشویی و قبل از مردم در تماس با اشاره به اشتباه او او توضیح داد.

“من تا به حال نشده است با استفاده از [زوم] که در آن نقطه در زمان و من فکر کردم اوه هر که در مقابل چیزی که همه ما می توانید ببینید. هر کس صحبت کردن است که ما می توانید ببینید. درست است ؟ پس من گفتم: I ain’t gonna می گویند هیچ چیز نیست. من عاشق استفاده از دستشویی. و من نمی خواهم به ترک جلسه یا. بنابراین من در زمان تلفن با من.”

آن را نمیگیرد طولانی برای DeGeneres به درک که در آن داستان که قرار بود به عنوان او خندید و در سکوت قرار داده و سر او را در دست او.

“از آنجا که من نمی دانم که شما می توانید حرکت و همه می دیدن همه است. من نمی دانم. بنابراین من آن را با من و من شروع به استفاده از حمام. و آنها مانند ‘تیفانی, um, شما می دانید ما می دانیم که شما در دستشویی, راست?'” Haddish در ادامه با داستان خنده.

خوشبختانه Haddish خجالت در مورد این حادثه گذشته است و او قادر به خنده در خودش در حال حاضر. او همچنین اطلاع داد DeGeneres که با وجود اشتباه او هنوز هم موفق به فروش نشان می دهد.

متاسفانه این نه تنها فن آوری اشتباه Haddish ساخته شده است که از اواخر سال. او گفت DeGeneres که هنگامی که میزبانی مجازی پخت و پز نشان می دهد در رسانه های اجتماعی او متوجه نیست تا زمانی که او تا به حال را فراموش کرده برای قرار دادن در یک بند.

Haddish نیز مطلع DeGeneres که او تا به شده است با استفاده از این برنامه آشنایی سرهم بندی کردن و حتی فرود یک تاریخ مجازی با رپ شایع است. به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Haddish دوست وندی ویلیامز به او هشدار داد در برابر دوستیابی رپر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>