سه Coronavirus واکسن پیشرفت سوخت امیدوارم که به همه گیر با شدت گرفتن

وجود ندارد و مورد تایید FDA Covid-19 واکسن و یا مواد مخدر در بازار در حال حاضر. فلیکس Kästle/تصویر داد via Getty Images

به عنوان COVID-19 همچنان به آلوده آمریکایی در ضبط و نرخ مرگ و میر شروع به صعود با روشنایی ضعیف تابیدن از امید به نظر می رسد در صبح روز دوشنبه از دو غول دارویی.

غذا و دارو اعلام کرد: در صبح روز دوشنبه بود که آن را پیگیری سریع دو پتانسیل coronavirus واکسن از فایزر آمریکا مواد مخدر غول پیکر و BioNTech یک شرکت آلمانی. دو واکسن نامزدهای ذکر شده به عنوان BNT162b1 و BNT162b2 را به مرحله IIb/سوم محاکمات با 30000 افراد بشر.

شرکت های منتشر شده اولیه داده های آزمایشی در اوایل این ماه نشان داد که شرکت کنندگان در یک شخص 45 دادگاه که واکسن دریافت نامزد کرده بود بین 1.8 و 2.7 برابر بسیاری از آنتی بادی ها به عنوان کسانی که در حال حاضر آلوده شده است و با بهبود از COVID-19.

در ماه ژوئن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شد و تمرکز آن واکسن امیدوار است در پنج داروسازی شرکت های فایزر, Johnson & Johnson, Merck, AstraZeneca و مدرن. به نظر می رسید به عنوان اگر مدرن ممکن است سریع ترین راه برای یک واکسن اما پس از اینکه سریع-ردیابی توسط دولت حدود یک ماه پیش از آن نیز برخورد با دولت عربستان در پروتکل برای مرحله بعدی آن از آزمایشات است.

در زمان مدرن, مدیر عامل شرکت گفت که ویروس نیست به خصوص پیچیده است و او امیدوار است که یک واکسن می تواند تایید شود تا پایان سال است. فایزر و BioNTech مشابه گفت که با موفقیت آمیز آزمایش های خود را امیدوار کننده واکسن می تواند چراغ سبز تا پایان سال 2020 است. اگر که اتفاق می افتد شرکت گزارش می گوید این می تواند 100 میلیون دوز از این دارو prepped برای پرداخت حق دور با 1.2 میلیارد دلار در دسترس تا پایان سال 2021.

Novavax دیگر ما شرکت دارویی با یک مقدار محدود تر سابقه دلار اعلام 1.6 میلیارد مقابله با دولت برای آن بالقوه واکسن.

وجود دارد گزارش 180 نوع واکسن در مراحل مختلف آزمایشات در سراسر جهان است. در چین شرکت داروسازی CanSino اعلام کرد در اواخر ماه گذشته که دولت در حال تصویب آن واکسن آزمایشی برای استفاده توسط ارتش چین. یک شرکت روسی روز یکشنبه اعلام کرد که در حال اتمام آزمایشات انسانی بر 20 نفر که منتشر خواهد شد بین جولای 15 و 20.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>