Disney stock earnings call netflix subscribers

دیزنی+ نژادها به یک تاول شروع در پشت این Mandalorian. دیزنی+

Netflix بازار پیشرو در جریان است که برای اولین بار وارد محتوای اصلی عرصه در سال 2012 دارای حدود 60 میلیون مشترک در ایالات متحده است. دیزنی+ که راه اندازی Nov. 12 و در دسترس است در داخل کشور و در هلند در حال حاضر به دست آورد 28.6 میلیون پرداخت مشترکین قرار دادن جدید مستقیم به مصرف کننده پلت فرم در سرعت به پیش افتادن از همه انتظارات.

مدیر عامل شرکت دیزنی Bob Iger اعلام کرد: قابل توجه کل در روز سه شنبه درآمد تماس, که همچنین شامل رشد درآمد کلی درآمد برای $28.6 میلیارد دلار است. این گزارش نشان داد که شخص بیش از حد بالا خدمات زیر دیزنی چتر مانند Hulu (30.4 میلیون مشترک) و ESPN+ (6.6 میلیون نفر) بیش از رشد پیش بینی نیز هست. این حرکت تا حد زیادی رانده شده توسط فریبنده $12.99 قیمت بسته نرم افزاری دیزنی ارائه می دهد به ایالات متحده خود را مشترکان برای هر سه خدمات.

همچنین نگاه کنید به: چگونه از ورود HBO حداکثر تاثیر می گذارد موجود HBO مشتریان

فقط با یک خیمه سری اصلی (به Mandalorian) flanked توسط مشخصات بالا مارک محتوای اندازی دیزنی+ شده است یک موفقیت فوق العاده تا کنون.

“آن را قابل توجه گزارش سه ماهه از دیزنی در این شرکت اولین گزارش پس از راه اندازی آن eponymous در جریان خدمات” Haris انور, تحلیلگر بازارهای مالی پلت فرم Investing.com گفت: ناظر. “این نه تنها موفقیت در جذب مشترکان بیشتر به آن دیزنی+ برنامه بلکه تضمین قوی حرکت از میراث خود را کسب و کار. این یک ترکیب برنده و مهمتر از آن نشان میدهد این شرکت دارای یک استراتژی جامد برای ساخت یک جریان رقابتی تصویری محصول است که می تواند چالش رقبای خود از جمله وقت Netflix بکشد.”

Netflix بکشد ناگهان رفتن به سقوط در پای این می شود غاصب. این جریان هنوز هم دارای یک معنی داری منجر داخلی مشترکین و بی بدیل سرمایه گذاری بین المللی در مناطق. به عنوان یک دوستدار خانواده خدمات جریان هنوز در مراحل ابتدایی دیزنی+ نه تنوع و نه کتابخانه اصلی برای مقایسه با Netflix را با یک توقف فروشگاه دریا از مطالب فقط رتبهدهی نشده است.

اما دیزنی مدیران انتظار دیزنی+ برای دیدن یکی دیگر از افزایش در ورود به سیستم یو پی اس پیش از بسیار پیش بینی راه اندازی چندین جدید مارول فیلم های پرفروش سری بعد از این سال. این پرچم در حال اهتزاز است و همچنین در حال توسعه یک تعداد انگشت شماری از لوکاس فیلم جنگ ستارگان سری به پیوستن به این Mandalorian. کریستین مک کارتی دیزنی رئیس امور مالی اشاره کرد در تماس است که این شرکت انتظار دارد که بخش قابل توجهی از رشد آن به از بین المللی مشترکین. دیزنی+ راه اندازی خواهد شد در اروپا در دو ماه و امیدوار است تا در سراسر جهان در عرض دو سال. این همه بخشی از دیزنی تغییر استراتژیک تاکید مستقیم به مصرف کننده کسب و کار به عنوان اولویت بالا در حال حرکت رو به جلو است.

“دیزنی+’s بی سابقه ای مشترک رشد قابل توجه و البته تعجب آور نیست با توجه تعهد خود را به گرفتن جریان فرصت” یان موریس مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران برنامه سرگرمی, نیز, گفت, ناظر. “ترکیب بی نظیر خود پایدار از مطالب بسیار با قیمت گذاری تهاجمی نشان می دهد که آنها در حال بازی بازی طولانی و متعهد به انجام آنچه در آن طول می کشد منجر به سرعت در حال تکامل جریان های فضایی.”

دیزنی مدیران گزارش پیش بینی رشد بین 60 میلیون و 90 میلیون مشترک تا سال 2024. در این رای دیزنی+ است که بر روی سرعت به مراتب بیشتر از حتی برجسته ترین تخمین می زند. اما این مهم است به یاد داشته باشید که دیزنی ارائه شده 12 ماه اشتراک رایگان به حدود 20 میلیون Verizon مشتریان به عنوان بخشی از راه اندازی آن. حدود 20 درصد از دیزنی+ اشتراک یا حدود 6 میلیون در آمد از ورایزون. بوسیله اسباب گردنده یا نرخ مشتریانی که ثبت نام و سپس لغو اشتراک خود را در یک دوره معین خواهد بود بسیار مهم متریک برای پیگیری. فقط چگونه بسیاری از این کاربران رایگان دیزنی+ می تواند به حفظ دراز مدت خواهد صحبت در مورد خدمات را زنده و نرخ رشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im