“من می دانستم که اگر این مواد تازه ساخته شده بودند بخشی از روال مراقبت از پوست خود, این امر نه تنها به نفع کاربر و همچنین کشاورزان در حال رشد محصولات تازه است.” #SmallBusinessesOfIndia #womenentrepreneurs

Tهی می گویند آنچه ما را در پوست ما باید به اندازه کافی خوب برای خوردن (به معنای واقعی کلمه نیست, اما شما می توانید جریان; باید آن را سالم). Shantal Mujumdar یک کارآفرین از بنگلور می خواستم برای رفتن دو گام بیشتر در این زمینه — او می خواست به مردم را قادر می سازد به استفاده از محصولات مراقبت از پوست ساخته شده از اخلاقی-تولید شده در-فصل-مواد طبیعی. اما فقط این نیست. در این روند او نیز می خواست مشتریان خود را قادر به توانمند سازی کشاورزان که رشد مواد خام به محصولات خود را.

و این چشم انداز که با او تاسیس Rasalila هند: یک برداشت شرکتپایدار زیبایی با نام تجاری است که صنایع دستی آن فرمولاسیون با استفاده از رطوبت مواد تشکیل دهنده.

کسی که با علاقه عمیق در مراقبت از پوست از همان ابتدا Shantal دیدم بالقوه از جمله تازه برداشت در یک دو جانبه راه و زده بود با امکانات طبیعت دوستانه, مراقبت از پوست, محدوده. “من همیشه یک طبیعت علاقه مندان و من عاشق ارتباط با جوامع محلی هر کجا که بروم. من می دانستم که اگر این مواد تازه ساخته شده بودند بخشی از روال مراقبت از پوست خود, این امر نه تنها به نفع کاربر و همچنین کشاورزان رشد تولید,” او می گوید.

Shantal Mujumdar بنیانگذار Rasalila

Rasalila شروع عملیات در سال 2017, و در حال حاضر با این نسخهها کار با کشاورزان در ایالات کارناتاکا, Tamil Nadu, Andhra Pradesh, کرالا, ماهاراشترا, مانیپور هند و جامو و کشمیر تأثیر معیشت بیش از 300 نفر است. آنها باید 25 گونه از محصولات که Rasalila فروخته است بیش از 10 ، 000 واحد.

برای خرید Rasalila طیف وسیعی از محصولات مراقبت از پوست طبیعی ساخته شده با استفاده از تازه برداشت مواد اینجا را کلیک کنید.

زندگی در جهان طبیعی

Shantal را در زندگی حرفه ای است و در مقایسه با نوع کار او در حال حاضر انجام می دهند. به زودی پس از فارغ التحصیلی او با تاسیس یک شرکت در زمینه مدیریت پروژه و مدیریت چرخه عمر محصول و خدمات. در اینجا او مسئول توسعه کسب و کار.

“این کار به من در زمان به ما و من سفر در سراسر کشور برای کار من. اما به زودی متوجه شدم که من می خواستم برای شروع یک خانواده. هنگامی که من به هند بازگشت و من ازدواج کردم و تا به حال پسر من که پنج سال در حال حاضر” او به یاد می آورد.

بیش از این زمان او علاقه و عشق به طبیعت هرگز کاهش یافته است. در طول دوران کودکی, Shantal خواهد اغلب به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ او که به طور مداوم رشد می کنند همه چیز. این یک راه ساخته شده او را احساس می کنید نزدیک به جهان طبیعی است. “من شیفته شیمی گیاهی و آنچه که طبیعت را ارائه کرده است از سن بسیار جوان است. اگر من خال خال چیزی جالب, من می خواهم به سرعت به نقطه آن را در نوت بوک من می گوید:” روح کنجکاو.

Shantal بازرسی مزارع کاکائو

رشد محصولات مراقبت زیبایی و چگونه آنها ساخته شده است با استفاده از سنتی و مواد طبیعی نیز در آنچه که مجذوب Shantal. “هر زمان که من در حرکت برای کار و یا در غیر این صورت من می خواهم همیشه در مواظب برای محصولات مراقبت از پوست است که با استفاده از مواد طبیعی. یک بار وقتی که من خیلی علاقه مند در محصولات زیبایی است که من در واقع سفر به این کشور برای تعمیق درک من” او به یاد می آورد.

این حس inquisitiveness در واقع کمک Shantal نه تنها در شناسایی مواد تشکیل دهنده حق از مکان های مختلف بلکه در همکاری با کشاورزان در این زمینه است. “اگر شما از من بپرسید چه مدت آن را در زمان من برای ساخت این شبکه از کشاورزان و من واقعا نمی تواند نقطه ای از یک تاریخ خاص است. این چیزی است که من کار کرده اند در سال فقط مانند تحقیقات بود که یک فرایند مداوم می گوید:” Shantal.

مزرعه تازه فرمولاسیون در یک بطری

در هند کشاورزان متحمل می شوند و پس از برداشت زیان تا حد Rs. 92,651 کرور در هر سال با توجه به فقیر سازی و امکانات حمل و نقل. بنابراین از طریق همکاری با کشاورزان و تهیه این مواد Rasalila حصول اطمینان از کشاورزان دریافت یک قیمت عادلانه و برداشت خود را هدر نمی رود.

و برای انجام این کار او نه تنها منبع برداشت محصولات از کشاورزان است. Shantal در واقع بازدید از این مزارع شخصا و باقی می ماند تا زمانی که 15 روز در ماه است. او می آموزد کشاورزان در مورد خاک, محیط زیست, راه هایی برای برداشت محصولات تازه و چگونه به اجتناب از مواد شیمیایی و کود و آفت کش ها در محصولات کشاورزی خود را به شیوه های.

دانه های کاکائو که برداشت در مزرعه ای در تامیل نادو

آنها همچنین مانع از کشاورزان با استفاده از اصلاح شده ژنتیکی (GM) دانه ها به عنوان آنجا که ممکن است و عرضه آنها را با دانه های موروثی به جای. این تضمین می کند که طبیعی خوبی از مواد تشکیل دهنده است به خطر بیافتد نیست.

تازه برداشت شده مواد تشکیل دهنده در Rasalila محصولات شامل روغن نارگیل منابع از کرالا کاکائو غلاف منابع از تامیل نادو کنجد از منابع راجستان در میان دیگران. آنها همچنین استفاده از روغن جوجوبا و آووکادو روغن در فرمولاسیون.

سازگار با محیط زیست آگاه به تمام راه را

وقتی که می آید به بسته بندی, Shantal شده است بسیار آگاهانه و می خواهد برای به حداقل رساندن زباله به عنوان آنجا که ممکن است. که برای او سازماندهی یک گروه از شش به هفت زن در نزدیکی تامیل نادو-کرالا مرز. این زنان را در کیسه های پلی پروپیلن برای شرکت.

“آنچه ما در Rasalila است که فراتر از فقط یک کسب و کار است. ترویج شیوه های کشاورزی سنتی چیزی است که ما اعتقاد داریم در هسته است. شروع کردم به کار کردن با آن را برای ایجاد یک آگاهی و درک طبیعت بهتر و ترویج جامعه کشاورزی” متحده Shantal.

Rasalila و محصولات مراقبت از پوست ساخته شده با استفاده از تازه برداشت مواد تشکیل دهنده.

Shantal تلاش به نظر می رسد که رسید نتایج با کشاورزان القای اعتماد به او. بنیانگذار یاد تعامل با یک کشاورز که به او کمک کرد تا متوجه این قدر از تغییر خود کار ایجاد شده است. آن بود که او عذر خواهی کرد به یک کشاورز برای تاخیر در پرداخت اما او رد او عذرخواهی.

“کشاورز به من گفت که زمانی که او خود را به فروش محصولات خود را به سازمان های دیگر, آنها اغلب تا پایان چانه زنی. من به او گفتم در پاسخ که زمانی که او به ما چیزی به عنوان خالص به عنوان طلا, چگونه می توانم از او بخواهید به قیمت پایین تر از کار سخت خود را,” او می پرسد فصاحت.

قایقرانی از طریق دریاهای خشن

همه این مقدمات که Shantal می کند نه پیاده روی در پارک.

“من فکر می کنم یکی از بزرگترین چالش های من رو در هنگام کار با کشاورزان اطمینان است دستورالعمل من و یا پیشنهادات در نظر گرفته شود. در روستایی زمینه وجود دارد ممکن است یک نوع مقاومت مواجه است که می آید از یک کشاورز در پایان با توجه به فرهنگی که در آن دستورالعمل های زیر از یک زن به خصوص کسی که تعلق به منطقه خود را می تواند نگاه کردن بر اساس,” او می گوید.

زنان گروه است که باعث می شود کیسه های پلی پروپیلن برای بسته بندی

اما از طریق پشتکار و کار سخت Shantal شده است قادر به تبدیل وضعیت در اطراف. “این اعتماد ساخته شده بود و نه در یک روز. من تا به حال به یکپارچه مناسب به زندگی خود و اطمینان حاصل شود آنها سود از ارتباط با ما. هنگامی که آنها را دیدم تلاش های ما و تفاوت آن ساخته شده به درآمد و کار با آنها آسان شد می گوید:” Shantal.

چالش دیگر می آید از مشتری نهایی است که آنها قادر به درک ماهیت این محصولات است.

“اکثر مردم از ما بپرسید چرا برخی از کرم لوسیون یا شامپو حاوی مواد تشکیل دهنده متفاوت از آنچه قبلا خریداری شده است. اما این طبیعت از برداشت محصولات که در آن ما تنها با استفاده از مواد تشکیل دهنده فصلی. این است که گاهی اوقات دشوار است برای قرار دادن در سراسر به کاربران ما می گوید:” Shantal.

یک روز در زندگی کارآفرین

هنگامی که او کار نمی کند با کشاورزان در زمین او را نگه می دارد و خودش را مشغول عملیات در بنگلور که در آن Rasalila است بر اساس.

اولین چیزی که او را در بیدار شدن از خواب است که به صرف زمان با او و فرستادن او به مدرسه. پس از آن دست مادر و پرشور کارآفرین رفت و آمد به کارگاه و دفتر در JP نگر که در آن او تست همه زیبایی فرمولاسیون.

روغن نارگیل تهیه شده از مزارع در جنوب هند

هنگامی که انجام شده است به نظر می رسد او در سفارشات که نیاز به بسته بندی شده کنترل موجودی و صحبت های مردم در رسانه ها تیم است. با یک تیم کوچک از پنج نفر در عملیات, تیم, Shantal خودش مدیریت تمام حساب های رسانه های اجتماعی.

هنگامی که او با انجام این کار او می رود بازگشت به خانه و صرف زمان با او ، “مردم اغلب از من بپرسید که چگونه من مدیریت حرفه ای و زندگی شخصی به طوری موثر است. پاسخ آن ساده است. هنگامی که من انجام یک چیزی که من به طور کامل در حال حاضر در حال حاضر. آن را فقط به عنوان موثر به عنوان شما می توانید در مدت زمان محدود شما را,” او می گوید به عنوان یک ماده در واقع.

کلمات حکمت

به عنوان یک کارآفرین است که قادر به حقه بازی کار خود را و زندگی خانوادگی با pizzazz Shantal دارای یک اشاره گر چند برای هر کسی که می خواهد برای شروع یک کسب و کار کوچک.

“یک کارآفرین است که یک منحنی یادگیری. شما باید به طور مداوم در انگشتان خود و اطمینان حاصل شود که هر جنبه ای از عملیات است که مدیریت کارآمد است. ممکن است وجود دارد برخی از چیزهایی که شما فقط نمی دانم اما شما باید آنها را یاد بگیرند. کار سخت و به یاد داشته باشید که همه چیز واقعا تغییر سریع در این جهان است. تنها راه برای حرکت از این طریق همیشه در حال تغییر هواپیما به نوآوری و من نمی توانم این تاکید به اندازه کافی. هرگز چیزی را با عجله و همیشه ماندن درست به ارزش های اصلی خود. که به شما کمک کند رسیدن به هدف نهایی خود را,” تنش Shantal.

چه Shantal آرزوی Rasalila در حال حاضر ؟

Rasalila محصولات آمده در کیسه های پلی پروپیلن ساخته شده توسط گروهی زنان

“اگر شما در یک صنعت خاص و نمی توانند درک کنند چه شکاف هستند و از نظر غذا به مشتریان شما اساسا شکست خورده است. ما هرگز می خواهم به در این وضعیت باشد. ما در تلاش برای درک آنچه مشتریان می خواهند با تغییر بار و ارائه آنها را در یک قیمت خوب. دوباره به ماندن مربوطه است شعار ما می رویم به دنبال” او می گوید: امضای کردن.

آتش سریع:

* یک کارآفرین شما را تحسین.

جواب: من واقعا نگاه کنید تا ایندرا Nooyi برای همه است که او به دست آورد.

*یک ارزش است که می تواند کمک به کسب و کارهای کوچک رشد.

جواب. به طور مداوم بازسازی و نوآوری

*در وقت آزاد من ____…

جواب. …عشق بودن در طبیعت و صرف وقت با خانواده.

*فن آوری جدید است که می تواند آینده یک کسب و کار کوچک

جواب: هوش مصنوعی به اعتقاد من واقعا می تواند در مورد یک تغییر بزرگ

*کتاب های مورد علاقه خود را در طبیعت است.

جواب: بودن در ماهیت جسمی است که بهترین معلم

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im