این آخر هفته یاد بگیرند به طبخ با آشپز Ranveer Brar در حالی که کمک به صدها نفر در نیاز

نه فقط Ranveer Brar, مواد غذایی, کارشناسان Shruti Sethi & Laura خناس نیز وجود خواهد داشت به شما میآموزد که چگونه به نوبه خود روزمره آشپزخانه مواد تشکیل دهنده به سالم وعده های غذایی لذیذ!

ارتقاء

ثانیهبه عنوان COVID-19 مستند آورده از Masterchef در درون شما بود که تا به حال مدفون در زیر لایه هایی از کار رشته فرنگی فوری و چای است ؟

چگونه در مورد شما آن را تا درجه یک و یادگیری از بهترین ها در مورد پخت و پز تخمیر و مواد غذایی گیاهی وگان ؟ اما این همه نیست. ثبت نام خود را برای این 2.5 ساعت کلاس آنلاین نیز کمک خواهد کرد که روزانه دستمزد حقوق بگیران مهاجر کارگران و کارگران خط مقدم در این زمان دشوار است.

برای ثبت نام آنلاین کارگاه اینجا را کلیک کنید.

آنچه شما می توانید انتظار از این کارگاه پخت و پز:

  • Ranveer Brar یک MasterChef که شما بازگشت به اصول اولیه

food for good cooking workshop
منبع تصویر: ویکیپدیا

یک MasterChef هند قاضی یک آشپز مشهور و معروف رستوران, Ranveer Brar دارای یک زیر فن بزرگ در هند است. این آخر هفته او را به شما نشان می دهد چگونه می توان سالم و رستوران-شایسته غذاهای مناسب در خانه خود را با استفاده از مواد اولیه. بدون نیاز به ریخت و پاش در ادویه جات ترشی جات و مواد عجیب و غریب و سس برای یک ظرف لذیذ. Ranveer معتقد است که هنگامی که شما اصول اولیه حق شما می توانید شاهکارهای خود را در داخل آشپزخانه خود را هر روز.

آماده برای دریافت نکات شگفت انگیز از یک آشپز است که به عنوان “مواد غذایی-صوفی ثابت آشپزی تلاش”? برای ثبت نام در کارگاه آخر هفته در حال حاضر!

  • Shruti Sethi را وگان پخت و پز در سفر

cancer survivor vegan workshop

چه Virat Kohli, سرنا ویلیامز و نواک جوکوویچ مشترک جدا از خود دلاوری های مربوطه در ورزش ؟ همه آنها به دنبال یک رژیم غذایی وگان (Kohli شرح زیر است حدود 90 درصد رژیم غذایی وگان اما بدون گوشت) و توسط آن قسم می خورم. در واقع Kohli ادعا می کند که او “هرگز احساس بهتر در زندگی من است.”

شما باید تحسین آنها تا کنون و در حال حاضر شما می توانید خود را دنبال شیوه های رژیم غذایی بیش از حد. Shruti Sethi که تبدیل وگان در سال 2016 را نشان می دهد شما چگونه به گیاه مبتنی بر شیر, کشک و صحرا به راحتی. او شما را از طریق راهنمای ارزش غذایی مبتنی بر گیاه مواد غذایی, چگونه آن را به او کمک کرد تا نبرد با سرطان و چگونه یک گیاهخوار, رژیم غذایی می تواند به بهبود سیستم ایمنی بدن شما.

  • لورا خناس را نشان می دهد زیبایی از تخمیر

food for good cooking workshop

اگر گرمای تابستان به شما خنک کردن با این تخمیر مواد غذایی و نوشیدنی. لورا خناس است که بر اساس Panchgani اجرا می شود یک permaculture مزرعه و کار در صنعت مواد غذایی برای حدود 12 سال در حال حاضر.

او می داند که راه خود را در اطراف تخمیر و پخت و طبیعی زندگی می کنند و این آخر هفته او را به شما نشان دهد که چگونه شما می توانید تخمیر سبزیجات و خوشمزه کلم ترش و کیمچی از آنها. علاوه بر این او شما را راهنمایی در تهیه طبیعی سودا ماست و آبجو زنجبیل به ضرب و شتم گرما.

آماده به وای دوستان و خانواده خود را با مهارت های آشپزی خود را? برای ثبت نام در وبینار اینجا را کلیک کنید.

چگونه یک کارگاه پخت و پز کمک به مردم ؟

ارتقاء

همه دادرسی آنلاین این کارگاه را نسبت بهتر از هند “با هم بهتر” ابتکار برای COVID-19 امداد که در آن ما باید با همکاری IAS و IRS افسران از سراسر کشور برای جمع آوری کمک برای خط مقدم کارگران مهاجر کارگران و روزانه دستمزد حقوق بگیران.

تا کنون ما مطرح شده بیش از 35 تومان لاخ و هدف نهایی 8,300,000 تومان است.

کارگاه پیروزی است. شما دریافت می کنید به مهارت های آشپزی خود را و کسی که نیاز به خواب مسالمت آمیز با تشکر از کمک شما. به دانستن بیشتر در مورد این کمپین اینجا را کلیک کنید.

برای ثبت نام آنلاین کارگاه اینجا را کلیک کنید.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>