این راه اندازی می خواهد برای پرواز انسان به فضا در یک بالون هوای گرم’ برای عروسی

هنرمند تصویر از فضای چشم انداز بالون-به عهده سفینه فضایی نپتون در ارتفاع بالاتر از زمین. فضای چشم انداز

جوانه زدن فضای کسب و کار گردشگری است که به دنبال به طور فزاینده مانند تمام عیار صنعت با چیزی برای همه. علاوه بر سرعت بالا sub-پرواز مداری بسته های تبلیغ توسط شرکت Virgin Galactic و آبی منشاء مشتاق فضا مسافران به زودی باید گزینه ای را برای پرواز به لبه جو زمین بسیار آرام تر راه بدون ناراحتی از بودن بسته به موشک و سفر در سرعت مافوق صوت است.

روز پنج شنبه یک استارتاپ به نام فضای چشم انداز, راه اندازی شده توسط بنیانگذاران اکتشافات فضایی شرکت جهان شرکت پرده برداری از یک بالون مانند فضای کشتی به نام “سفینه فضایی “نپتون” که با هدف حمل تا هشت مسافر در یک زمان به استراتوسفر برای شش ساعت شادی سوار در سه تا چهار سال آینده.

با توجه به طرح پرداخت مشتریان را در یک کابین شامل یک نوار و یک حمام و پنجره های بزرگ به ویژه طراحی شده برای گشت و گذار. کابین برداشته خواهد شد توسط یک 650-پا بلند هیدروژن پر از بادکنک و به آرامی صعود به مدت دو ساعت به ارتفاع 100 ، 000 پا (19 مایل). سپس آن را شناور در اوج برای دو ساعت قبل از نزولی به فرود در اقیانوس اطلس که در آن مسافران و خدمه خواهد بود و توسط یک بازیابی کشتی.

همچنین نگاه کنید به: Virgin Galactic فقط از دست یکی دیگر از $60 میلیون. فضای گردشگری Pandemic-اثبات?

دو ساعت ماندن در بالای یک تفاوت از رقابت در فضای بسته در بازار از جمله نزدیکی-اجرای برنامه توسط ویرجین کهکشانی که فقط اجازه می دهد تا مسافران به تجربه اوج نمایش برای چند دقیقه.

سفینه فضایی نپتون را از تسهیلات اجاره ناسا در مرکز فضایی کندی در اورلاندو است. فضای چشم انداز

“یکی از چیزهای شگفت انگیز در مورد طراحی ما شده است و قادر به کار کردن است که توانایی به حوادث چیزهایی مانند مراسم ازدواج و رویدادهای شرکت. من نمی توانم صبر کنید تا ببینید رهبران معنوی پرواز با رهبران سیاسی… تخیل اجرا وحشی” فضایی دیدگاه بنیانگذار و co-مدیر عامل نزول MacCallum گفت: در مصاحبه با Space.com در روز پنج شنبه.

سوار بر سفینه فضایی نپتون نیز خواهد بود بسیار ارزان تر از ویرجین. قیمت نهایی هنوز به تعیین خواهد شد اما این شرکت بنیانگذاران برآورد قیمت بلیط به سقوط در محله 125,000 $در هر فرد حدود نیمی از آنچه باکره اتهامات عنوان شده علیه. معاوضه است بسیار پایین تر از ارتفاع; باکره فضا هواپیما می تواند پرواز کند مردم را به 50 مایل بالاتر از سطح دریا در حالی که سفینه فضایی نپتون تنها می توانید تا 30 مایل است. در آن ارتفاع مسافران نمی قادر خواهد بود به تجربه مجموع وزن, اما این شرکت اشاره کرد که آن را هنوز هم بالاتر از 99 درصد از جو زمین.

“هنگامی که ما را به همه مردم که ما می خواهیم را به لبه فضا ما می خواهیم آنها واقعا قادر به تجربه آنچه فضانوردان بحث در مورد دیدن زمین در فضا (و) انجام آن را به راحتی به آرامی و accessibly” در هنگام راه اندازی دیگر co-مدیر عامل جین پوینتر گفت: در طول تلفنی در روز پنج شنبه.

فضای چشم انداز امضای توافقنامه قانون فضایی با ناسا و اجاره یک مرکز در مرکز فضایی کندی در اورلاندو به عنوان یک آینده راه اندازی پد. تست پرواز حمل علم محموله انتظار می رود برای شروع در اسرع وقت در سال آینده با crewed آزمون برنامه ریزی شده برای یا 2023 2024.

سفینه فضایی نپتون کشتی خواهد بود تنظیم شده توسط اداره هوانوردی فدرال دفتر تجاری Spaceflight مانند انواع دیگر فضاپیمای این شرکت اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>