solar panels

Fuergy ایده ساده است—استفاده از انرژیهای تجدید پذیر و باتری به همان اندازه که شما نیاز دارید. و هنگامی که ما استفاده کنید و آنها را به ما بدهند برای ارائه انرژی است. بروکس کرافت LLC/Corbis via Getty Images

ما مانند های جامعه درست است ؟ به یاد داشته باشید که سفر به بارسلونا و خوب که Airbnb می ماند ؟ که همه کار می کرد. این استخر حال بارگذاری شما در زمان گذشته پنج شنبه شب ذخیره شده شما برخی از پول است.

در حال حاضر (و آماده برای این) چه می شود اگر شما اعمال اصول های جامعه به انرژی ؟ در آینده (زمان فراتر از آن در حال حاضر) ما ممکن است قادر به خرید انرژی به طور مستقیم از همسایگان ما, Airbnb-مد.

همچنین نگاه کنید به: مهاجم سبز خرچنگ می تواند زیستی دوستانه پلاستیک

هلندی, راه اندازی, Vandebron در حال حاضر راه اندازی یک سایت که در آن مصرف کنندگان می توانند خرید برق از تولید کنندگان مستقل مانند مزارع با توربین های بادی. که بزرگ هلندی—آنها شناخته شده برای آسیاب های بادی—اما پیاده سازی انرژی های است که هنوز هم بسیار نادر است.

از گرمایش جهانی/صرفه جویی-the-planet دیدگاه ما نیاز به خلاص شدن از شر ما سوخت های فسیلی مصرف و اتخاذ بیشتر از منابع تجدید پذیر برای تولید کمتر گازهای گلخانه ای.

ما با که ،

پس چه خواهد شد آن را به نوبه خود به خانواده های تجدید پذیر انرژی های به واقعیت در این دهه ؟

Fuergyیک اسلواکی راه اندازی یک ماموریت به انرژیهای تجدید پذیر موثر و مقرون به صرفه برای همه—از طریق هوش مصنوعی-طراحی دستگاه است که کمک می کند تا کاربران بهینه سازی مصرف انرژی و به حداکثر رساندن بهره وری انرژی از منابع تجدید پذیر.

قضیه این است: اگر شما از پانل های خورشیدی که برای تولید انرژی بیش از شما می توانید مصرف/ذخیره به جای فروش انرژی به شبکه شما می توانید فروش آن را به اعضای جامعه خود را مانند مدارس و بیمارستان ها. به عنوان یک مصرف کننده با از بین بردن پردازش بالا هزینه شما می توانید کسب درآمد بیشتر از انرژی خود را. شما همچنین می توانید فعال کردن موسسات برای خرید انرژی سبز در قیمت پایین تر نسبت به خرید آن از شبکه اصلی است.

نیاز به ما می گویند یک راه حل برنده-برنده برای ارزان تر انرژی پایدار?

Fuergy ایده ساده است—استفاده از انرژیهای تجدید پذیر و باتری به همان اندازه که شما نیاز دارید. و هنگامی که ما استفاده کنید و آنها را به ما بدهند برای ارائه انرژی است.

“این یک کامل مورد استفاده برای به اشتراک گذاری اقتصاد—درست مثل Uber یا Airbnb” Branislav SafarikCOO در Fuergy گفت: ناظر. “با این حال بر خلاف آن دو مفهوم های انرژی شامل اطلاعات بسیار بیشتر—آنلاین و همچنین پیش بینی و ‘بورس’ در طول روز است.”

این است که هوش مصنوعی (AI) را به معادله می آید.

Fuergy بهینه سازی مصرف انرژی با توانایی خود را برای اتصال با IoT (اینترنت اشیاء) دستگاه های, همه چیز از پمپ های حرارتی برای ماشین لباسشویی. اتصال به IoT همچنین اجازه می دهد تا برای برنامه ریزی مصرف انرژی به زمانی که انرژی ارزان تر است و یا به فروشگاه آن را در فرم از گرما یا سرما.

“در ترکیب با آب و هوا پیش بینی و عادات مصرف تجزیه و تحلیل سیستم است که قادر به تنظیم حرارت تنظیمات—بنابراین هیچ انرژی هدر رفته است برای گرم کردن یک خانه خالی در آغاز یک روز آفتابی” گفت: Safarik.

آجیل و پیچ و مهره: Fuergy AI می آموزد در مورد مصرف انرژی عادات مصرف کننده و کمک می کند تا سیستم تصمیم بگیرید که چه مقدار انرژی در آنها می توانید به اشتراک گذاری با دیگران—و هنگامی که آن را انجام دهد. این Fuergy هوش مصنوعی-واحد فرآیندهای این اطلاعات دریافت شده از سرور و ارزیابی آن با اطلاعات مربوط به آب و هوا قیمت, توسعه, تولید, طرح, وضعیت شبکه و غیره.

بر اساس این محاسبات هوش مصنوعی ارزیابی چه مقدار انرژی آن می توانید فروش و یا چه مقدار باید خریداری شود برای اطمینان از بدون دردسر از نقطه تحویل.

اما چه خواهد شد آن را در واقع به نوبه خود خانواده انرژی های به واقعیت این دهه ؟

“انرژی سبز است که به شدت آب و هوا وابسته به, و در نتیجه, آن را بسیار دشوار است برای پیش بینی چه مقدار انرژی آنها را تولید می کند در طول روز” Safarik گفت. “اول از همه ما نیاز به انرژیهای تجدید پذیر تحت کنترل است. این می تواند انجام شود با کمک باتری و یا انواع دیگر از ذخیره سازی انرژی. ما می توانید ذخیره انرژی سبز و استفاده از آن زمانی که مورد نیاز است. این باید انجام شود در سطح انرژی تامین شود.”

Safarik همچنین معتقد است که پس از انرژیهای تجدید پذیر هستند و نه یک تهدید به شبکه برق و تامین کنندگان می تواند باز به جرم تصویب این شکل از انرژی است.

“ما می تواند ایجاد نوعی بازار برای انرژی های تجدید پذیر و خانواده ها می تواند تبدیل به شرکت کنندگان فعال بازار انرژی” اعلام کرد. “به این ترتیب مشتریان می توانند با دریافت حقوق عادلانه برای خود انرژی سبز/دسترسی به باتری سازی که فشار قیمت برق را به عنوان به خوبی. تامین کنندگان سپس می توانید با استفاده از خانوارها برای انرژی اولیه تنظیم خواهد شد که بسیار ارزان تر و بیشتر کربن از آن است که در حال حاضر است.”

و البته قانون نیز باید اجازه دهد این اتفاق می افتد.

Safarik احساس می کند بهترین راه برای کمک به قرار دادن این عمل این است که با نشان دادن/ترویج زنده ماندن از یک تجدید پذیر راه حل است. هنگامی که این صنعت می بیند واقعی ویژگی های و مزایای اقتصادی آن خواهد شد بیشتر مشتاق به اتخاذ آن مصرف کنندگان شروع به تقاضای آن و سیاستمداران ممکن است به دنبال با قانون لازم است.

تا کنون Fuergy این پروژه آزمایشی برای کسب و کار منجر به در هزینه های انرژی کاهش 50٪. این هزینه نهایی برای مالکان خواهد بود وابسته به قیمت های تجدید پذیر سیستم (پانل های خورشیدی و توربین بادی و غیره.), قیمت باتری و ظرفیت ذخیره سازی انرژی مورد نیاز است. اما انرژیهای تجدید پذیر بدون به اشتراک گذاری/فروش انرژی بدون اثرات اقتصادی, اما اجازه می دهد ارائه دهندگان انرژی به استفاده از ظرفیت ذخیره سازی انرژی برای تنظیم انرژی در شبکه برق بسیار بالاتر مزایای اقتصادی است.

“دوره بازپرداخت سرمایه گذاری ما به یک انرژی تجدید پذیر سیستم به طور قابل توجهی کوتاه تر—تا دو سال” Safarik توضیح داد. “مشتریان همچنین می توانید استفاده از باتری به عنوان یک بازگشت به بالا منبع برق در صورت قطع برق.”

پس چگونه خواهد مشترک انرژی جامعه را تحت تاثیر قرار صنعت برق به عنوان یک کل ؟

“جهان آب و برق تبدیل خواهد شد و حرکت به دور از سنتی خطی زنجیره ارزش به یک توزیع دایره باز و پویا انرژی ارزش چرخه” به این نتیجه رسیدند Safarik. “ما در حال حرکت از متمرکز یک طرفه تولید و مصرف انرژی به یکی که در آن نسل اعزام و مصرف decarbonized, غیر متمرکز دیجیتالی و دموکراتیک.”

“به عنوان یک نتیجه کاملا جدید مدل های کسب و کار به سرعت در حال ظهور است. این مدل aspire برای تسهیل مرکزی تجمع و ارکستراسیون از منابع انرژی است. سنتی نقش خرده فروش است که به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به کار برکنار شده است.”

این است که در آن Safarik آینده را می بیند انرژی—و ما آن را به اشتراک با ما همسایه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im