این جدید “Rick and Morty’ سامورایی فیلم کوتاه است که غرق در خون

rick and morty samurai short film

هنوز هم از جدید Rick and Morty کوتاه انیمیشن خانه تولید Studio Deen. شنا بزرگسالان

Rick and Morty نیست یک تلویزیون نشان می دهد شناخته شده برای آن ظرافت و یا آن قابل پیش بینی. شنا بزرگسالان کاهش یافته است تعجب قسمت در آوریل روز احمق ها در سال های اخیر و trolled آن مخاطبان آنلاین قبل از اینکه با شبیه شوخی. بنابراین زمانی که کنجکاو مطلب جدید در شنا بزرگسالان کانال یوتیوب ظهور تا امروز با عنوان “سامورایی & Shogun (Rick and Morty)” سوال و نه “چرا ؟” عنوان شد “چرا که نه؟”

6 دقیقه کوتاه تولید شده توسط Studio Deen به جای نشان می دهد معمولی تیم به رهبری توسط سازندگان Dan Harmon and Justin Roiland یک ارسال تا از کلاسیک سامورایی فیلم به کارگردانی امثال آکیرا کوروساوا. Studio Deen است که به خوبی در نظر گرفته شده انیمیشن تولید شرکت شناخته شده برای کار خود را در صدها عنوان از انیمیشن کلاسیک مانند Patlabor و Ranma 1 \ / 2 به جدیدتر آمریکایی بازدید مانند Netflix بکشد Neo Yokio. این شرکت دارای یک سنت طولانی مدت از تولید اقدام عناوین که اتفاق می افتد به بسیاری از پهناور دیده می شود در سری مانند Samurai Deeper Kyo Rurouni Kenshin و سرنوشت حق رای دادن (و بسیاری از آن را پخش شنا بزرگسالان در گذشته).

همچنین نگاه کنید به: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد Loki

برای Rick and Morty نشان می دهد که همواره پرداخت ادای احترام به فرهنگ پاپ که قبل از آن Studio Deen کار به عنوان یک بازی سرگرم کننده. همه چیز در “سامورایی & Shogun (Rick and Morty)” به کارگردانی Kaichi ساتو, صفحة بازگشت به یکی از دو اقدام انیمیشن و یا هنرهای رزمی, فیلم, از این به طور چشمگیری thumping نمره به پاشش آب فشان خون به گفت و گو—همه صحبت در ژاپنی. همچنین هنوز هم یقین sci-fi Rick and Morty , داستان کامل با چند (نینجا) Ricks نشان می دهد را یاد سبز بین بعدی پورتال و Morty که بیش از او به نظر می رسد.

ناظر رسیده به شنا بزرگسالان به توضیحات بیشتر در مورد نحوه همکاری با Studio Deen گرد هم آمدند. در ضمن اگر شما نیاز به یک جدید حواس پرتی را از خود اجتماعی جدا شده و در پی coronavirus در اینجا آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>