فراموش نکنید که مثل روال نیز می تواند به یک کمی خود را به خواب یک شب خوب!

So شما غرق کودک شما از سر تا پا و یک کمی خود را به جیر جیر است-پاک کردن! در این مرحله شما شده ام از طریق حمام حباب و آب-پاشش و شما احتمالا خیس در آب است. اما قبل از اینکه شما سر به لباس خواب وجود دارد کوچک-tiny پست-حمام روال است که شما قطعا باید به دنبال! این روال می تواند نگه داشتن پوست نوزاد خود را سالم و نرم و انعطاف پذیر و حتی خود را عیار خواب یک شب خوب.

قبل از اینکه شما شروع به با این روال به یاد داشته باشید به نگه داشتن همه چیز شما نیاز دارید در دسترس شما است. همچنین می تواند یک ایده خوب برای چراغ کم نور و نگه داشتن سطح سر و صدا در یک حداقل. این آرامش را در کودک خود و آماده شدن برای خواب است.

1. خشک نوزاد مبارک عزیزم

اولین و مهم ترین گام این است که برای خشک کردن کودک خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. بچه ها تمایل به از دست دادن حرارت بدن سریع تر از بزرگسالان تا سریع خشک کردن سر و بدن خود را قبل از آنها ، به یاد داشته باشید به نگاه کردن به چین و چین در بدن خود را به طوری که وجود دارد هیچ جایی برای رطوبت به دام افتاده است که می تواند منجر به خارش. هنگامی که شما انجام می شود با فوری خشک کردن بسته بندی آنها را در یک حوله ترجیحا در یک بامبو حوله پس از آن نرم تر و آسیب نمی پوست نوزاد در هر راه.

2. خاصیت مرطوب کنندگی و تکرار

به نگه داشتن پوست نوزاد خود را هیدراته شما نیاز به قفل کردن در آب است. مرطوب کننده پوست نوزاد خود را درست پس از دوش را حفظ خواهد کرد آن را نرم و انعطاف پذیر و دور از خارش و خشکی. انتخاب یک مرطوب کننده طبیعی است که عطر رایگان با عصاره آلوئه ورا و بادام و یا شما حتی می توانید سعی کنید از یک بدن طبیعی کره. این را نگه داشتن پوست سالم و کاملا رایگان از مواد شیمیایی پس از حمام. اگر کودک شما در معرض ابتلا به پوشک بثورات استفاده از یک کرم طبیعی به طور خاص برای که.

3. مینی آرایش ناخن و مانیکور

بهترین زمان برای کلیپ نوزاد خود ناخن است پس از حمام زمانی که آنها نرم و آسان به برش. این می تواند انجام شود به صورت هفتگی به نگه داشتن بچه خود را امن از خراش و کبودی. اگر شما ترس به استفاده از یک کودک ناخن برش شما می توانید با استفاده از یک فایل ناخن به حفاری کردن بیش از حد رشد بیت است.

4. پوشک کردن و ماساژ

هنگامی که شما انجام می شود با مانی-pedi شما می توانید پیش بروید و پوشک کردن نوزاد خود را در یک پارچه نرم پوشک به طوری که کودک شما نمی باید هر گونه تحریک در طول شب. هنگامی که کودک شما تمام مجموعه آن زمان برای ماساژ است. قبل از شروع, مطمئن شوید که اتاق به اندازه کافی گرم است. با استفاده از یک, طبیعی, کودک, ماساژ, لوسیون آرام ماساژ پوست کودک شما از سر تا پا. این کمک خواهد کرد که خود را افزایش گردش خون و همچنین یک فعالیت پیوند با کودک خود را قبل از اینکه شما سر کردن به رختخواب.

در حال حاضر شما می توانید پیش بروید و با قرار دادن یک کمی خود را در لباس خواب مورد علاقه خود را و شما خوب به آن بروید!


همچنین بخوانید: DIY ماسک به سخت بدون Nos: مادر بزرگ مو انجمن ام که آزمون زمان ایستاده


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su