این لیست مسابقات صدها تجربی رایگان فیلم های هنری خود را به همه گیر نوسانات خلق و خوی

هنوز هم از طلای سیاه توسط امیر جورج. امیر جورج

هر کسی که به دنبال تنوع بخشیدن به رژیم غذایی خود را از جریان باید سر را به چند رشته هنرمند کیت Lain وب سایت برای مطالعه کردن تب کابین لیست پخش.

Cabin Fever جمعیت-منابع خلاصه ای از فیلم های هنری و تجربی فیلم از سراسر اینترنت است که (در حال حاضر) در دسترس برای پایین و کم قیمت رایگان.

Lain آغاز شده لیست برای بهره مندی از دانش آموزان در کلاس هنر در زراد خانه مرکز هنر در پاسادنا. به عنوان پناهگاه در محل دستور توقیف غیر ضروری شرکت در سراسر کشور Lain احساس لیست ممکن است کمک به دانش آموزان خود را اقامت الهام گرفته و عاقل در حالی که آنها در قرنطینه صفحه اصلی.

همچنین نگاه کنید به: اجازه دهید درک نقاشی های لوئیس بورژوا کاهش خود را همه گیر اضطراب

“من شروع به این لیست بر اساس خلق و خو کسی است که به احتمال زیاد به تجربه در حالی که آنها خود منزوی و یا quarantining,” Lain گفت: ناظر “فیلم به تماشای زمانی که شما می خواهید به خنده و آواز خواندن و یا اگر شما احساس می کنید مانند گریه. چیزهایی مانند آن. من عاشق این ایده های این لیست با دیگران در فیلم تجربی جهان است. من یک مقدار زیادی از نقاط کور و من می خواستم برای دیدن پیشنهادات خود را. من آن را باز کرد تا برای مردمی دیگر برای ویرایش و به اشتراک گذاشتن آن با همکاران و دوستان قرار داده و آن را در رسانه های اجتماعی. آن را فقط در زمان خاموش.”

هنوز از شب در دیسکو کوه توسط Phylicia فوئنتس. Phylicia فوئنتس

هنوز هم از Unceremonial رقص, ماسک, قرن 21 توسط نیکلاس Galanin. نیکلاس Galanin

این غیر رسمی همکاری ویراستاران اضافه شده فیلم بعد از فیلم, racking تا صدها نوشته و در ادامه به رشد نمایی. خلق و خوی بر اساس موضوعاتی که گذاشته تاسیس یافته است که شامل “سفر با قطار,” “خاطرات” “گیاهان” و بیشتر.

به این جهت شکل گرفتن Lain نمی برچسبها بیش از این پروژه با یک سخت نگهداری حس چه می کند و یا مناسب نیست. او اعتماد کنندگان به خود را انتخاب کنید چه باید گنجانده شود و تحت چه موضوع است.

یک انتخاب بسیار کوچک از لینک ها حذف شده اند. چند Lain مطلع شد رفت به سایت های تورنت که نیست لزوما امن برای متوسط نمایشگر است. در دو نوبت و هنرمندان و او اطلاع داد که ویدئوها از منابع یوتیوب قرار بود گرفته شود با توجه به اینکه آپلود بدون اجازه. در غیر این صورت پاسخ شده است به شدت مثبت است.

“به نظر می رسد مردم واقعا می خواستم چیزی شبیه به این. به طوری که آنها می توانید کار خود را نشان می دهد افراد دیگر کار آنها در مورد هیجان زده. من یک مقدار زیادی از نوع یادداشت ها و قدردانی از آنجا که مردم می توانند در کابین تب و قادر به احساس یک قطعه از این جامعه که شما از میکرو-سینما و جشنواره های فیلم. آن هم فقط به چیزی برای انجام و یک راه برای مقابله با همه چیز. هیجان heartwarming,” گذاشته می گوید.

هنوز هم از ماشه هشدار توسط اسکات Fitzpatrick. اسکات Fitzpatrick

هنوز هم از پتو بیانیه توسط جودی مک. جودی مک

تب کابین در حال حاضر صدها نفر از فیلم ها ذکر شده است و به احتمال زیاد به جمع آوری بسیاری از نمرات بیشتر قبل از پایان بیماری همه گیر. بینندگان نمی نیاز به دانش عمیق باطنی فیلم برای لذت بردن از. به سادگی شروع موضوع است که احساس می کند مناسب برای لحظه ای و فرو رفتن در.

Lain که وزارت امور خارجه در علوم و تاریخ طبیعی فیلمسازی از دانشگاه ایالتی مونتانا در Bozeman, نمی دانم چه خواهد شد تبدیل شدن به کابین تب بعد از پناهگاه در محل به پایان می رسد. این آزمایش ممکن است زندگی می کنند به عنوان نوعی از منابع یک رکورد از خاص و غیر معمول نقطه در تاریخ است. Lain می کنند که به عنوان یک پیروزی ارزشمند.

“خیلی کار تجربی فراتر از فرار از واقعیات و نشسته در خارج آموزشی می گوید:” Lain. “آنها ضربه به شما در محل های مختلف حمل و نقل شما را به بخش های مختلف از خود آگاهی است. این یک راه برای درک خود را که متفاوت از و مکمل برای کسانی که انواع دیگر فیلم است. آن را نیز یک راه به سوال متوسط خود را. وجود چنین طیف گسترده ای از کار کردن وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>