‘این است که ما ستاره ها واکنش نشان می دهند به Justin Hartley خنده دار عکس پس از یک فاجعه بعد از خود-قرنطینه

Justin Hartley نوشته خنده دار جدید عکس Instagram برای نشان دادن آنچه که اتفاق می افتد زمانی که او را سمت چپ به تنهایی برای بیش از حد طولانی است. 43 ساله این است که ما ستاره مشترک یک عکس که نشان داد او پس از یک حادثه ناگوار در خانه خود را در آنچه که تصور می شود یک نفس قرنطینه در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

در عکس هارتلی است که سامانه در سراسر طبقه چوب جنگلی با قد بلند آشپزخانه مدفوع تخمگذار در بالا از آنها. این بازیگر که نقش کوین همبستگی در آمار, NBC, درام, شلوار جین خاکستری تی شرت و روشن و سفید کفش ورزشی و به نظر می رسد که پای خود را در پایین مدفوع پس از مصرف عمده جست و خیز کردن از آن است. شگفت آور, نوشیدنی او در دست خود را به نظر می رسد صدمه ندیده است.

در عنوان به پست هارتلی شوخی که به این نتیجه فقط یک روز از او بودن با خود است. او اعتبار پرده, عکس برای یک “هواپیماهای بدون سرنشین.”

در نظرات به pic هارتلی است این است که ما شرکت ستاره تا به حال یک طیف گسترده ای از واکنش های.

“من شما را به مراقبت از پیزلی!!” نوشت هارتلی است این است که ما , مادر, Mandy Moore, به عنوان او اشاره بازیگر جدید سگ.

“کفش های خود را در خانه! همچنین خوبه???” خواسته خود را در تلویزیون, خواهر, Chrissy متز.

“به نظر می رسد مثل تو تا به حال بیش از حد بسیاری از Quarantinis” اضافه شده لوگان Shroyer بازیگر که نقش نوجوانان کوین در این است که ما.

“شکست lol,” chimed در ملانی Liburd که بازی هارتلی سابق, عشق, علاقه, Zoey در NBC سریال درام.

اگر چه هارتلی به نظر می رسد تمرین های اجتماعی فاصله میان سلامت بیماری همه گیر است که wreaking ویران در سراسر جهان او ممکن است نیاز به بیش از بته جقه, شیرین سگ او خود را معرفی Instagram طرفداران در ماه فوریه به او را از طریق بحران است.

تا همین اواخر, ساله ازدواج کرده بود به بازیگر Chrishelle Stause اما او برای ثبت طلاق از همسر خود را از دو سال در ماه نوامبر گذشته. در حال حاضر به نظر می رسد او به تنهایی زندگی می کنند, اگر چه او در سهم مشترک حضانت دخترش ایزابلا با همسر سابق خود, soap opera بازیگر لیندسی هارتلی.

برای طرفداران که نگران بازیگر, او در نهایت ، هارتلی به دنبال خود مدفوع جست و خیز کردن عکس با Instagram تیزر برای قسمت بعدی از این با ما است. در این عنوان به تبلیغی این بازیگر اشاره کرد که “همه چیز دشوار است در حال حاضر” برای هر کس و او اضافه کرد که او می تواند استفاده از برخی از خبر خوب. هارتلی به اشتراک گذاشته شده که در قسمت های آینده با عنوان “بعد از آتش” را نشان می دهد طرفداران چه زندگی خواهد بود اگر جک پیرسون زندگی کرده بود.

“و این که برای تلفن های موبایل خوب به من!!” به این است که ما ستاره نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>