‘این است که ما طرفداران واکنش نشان می دهند به Kevin & Randall را Jawdropping مبارزه در فصل 4 و آخر

Spoiler alert: این مقاله شامل اخلال گران از این است که ما فصل 4 آخر” غریبه: قسمت دوم.”

این است که ما طرفداران وضعیتی وخیم از تکان دهنده مبارزه بین برادران کوین و Randall پیرسون (Justin Hartley, Sterling K. Brown) در نمایش فصل 4 آخر.

به عنوان تنش های نصب شده خود را در خصوص مادر ربکا (Mandy Moore) سلامت پیرسون برادران رفت و سر به سر در یک فوران چاه نفت مبارزه که بود بدتر از هر کسی می تواند تصور است.

Randall گفت برادرش که پدر جک (Milo Ventimiglia) درگذشت شرمنده از او و به نام ستاره فیلم علاقه در مراقبت از مادر خود را فقط یک “خسته بیات عملکرد.” او همچنین متهم کوین از تعقیب سایه اش و نه خود پدر است.

کوین تحویل یک ضربه تکان دهنده حق بازگشت به او گفت: برادر خود را که وجود دارد یک روز در زندگی خود را که بود بدتر از روز پدر جک درگذشت: روز او بخشی از خانواده خود را از طریق تصویب.

“دست خدا Randall بدترین چیزی است که تا کنون برای من اتفاق افتاده بود بعد آنها به ارمغان آورد شما صفحه اصلی” کوین اخراج بازگشت.

در نظرات در این است که ما Instagram, صفحه طرفداران در واکنش به کلمات مضر که برای همیشه قطع بیش از پیرسون برادران.

“آنها هر دو گفت نابخشودنی چیزهایی که من خیلی شوکه کرد در حال حاضر!!!!” یک بیننده نوشت.

“وای. به عنوان تنها خواهر و برادر صدمه دیده می تواند هر یک از دیگر” یکی دیگر اضافه شده است.

و در نظرات بر این است که ما صفحه یوتیوب, دیگر بینندگان توافق کردند که هر دو Randall و کوین گفت نابخشودنی چیز است.

“خیلی سخت, جک خواهد بود پس نا امید در هر دو پسران” یکی نوشت.

“آنچه در آن مانند به نظر می رسد که هر دو نفر در یک بحث آن را به طور کامل بیش از حد” اضافه شده است. “این خیلی وحشیانه به تماشای.”

در مصاحبه با Entertainment Weekly, سری star, Sterling K. Brown توافق کردند که صحنه مبارزه شد و یکی از تاریک ترین لحظات در این است که ما تاریخ است.

امی برنده بازیگر اشاره کرد که هر دو برادر تحویل مرگ ضربات در طول بازی فریاد که در طول فیلمبرداری از صحنه بازیگران و خدمه بسیار تقسیم شده است که در آن برادر بود در اشتباه است. جای تعجب براون گفت که او احتمالا موافق تر با کوین از با Randall در این مثال خاص.

در واقع بسیاری از طرفداران نیز تقسیم بندی می شوند که تحویل داده ترین ضربات پایین اما بسیاری معتقدند که هر دو پیرسون برادران گفت: چیزهایی که هرگز نمی تواند به عقب گرفته شود.

این قسمت به پایان رسید با یک فلش-به جلو صحنه می بیند که کوین و Randall پیوست در خود را در بستر مرگ در کوین خانه کوه. کوین قرار می دهد بازوی خود را در اطراف برادر خود را در صحنه اما ممکن است دو فصل برای پیدا کردن اگر این برادران همیشه واقعا آشتی از این مبارزه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>