‘این است که ما خالق شکسته شدن شکاف بین کوین و Randall

This Is Us Season Finale Spoilers

چه آینده ای در انتظار برای ان بی سی این است که ما پس از فصل 4 آخر? ران Batzdorff/NBC

در فصل 4 در اواسط آخر فصل ان بی سی این است که مایک فلش رو به جلو نشان داد که رندال (Sterling K. Brown) و کوین (Justin Hartley) بودند دیگر در این شرایط صحبت کردن. “چگونه می تواند این باشد” گریه صدای میلیون ها ناراحت طرفداران من ساخته شده برای اهداف این انتقال. خوب در سه شنبه شب فصل 4 آخر “غریبه 2” ما در نهایت در بر داشت.

در قسمت اخیر شکاف شروع به رشد بین Randall و کوین در رابطه با مادر خود ربکا (Mandy Moore). در اوایل این فصل مشخص شد که ربکا در مراحل اولیه بیماری آلزایمر. پس از تصمیم گیری است که او می خواست به صرف چه شفاف زمان او را ترک کرده بود با خانواده اش به جای نه ماه کارآزمایی بالینی در سنت لوئیس که Randall کشف کرده بود او را هل می دهد او را به تغییر ذهن خود را. تحقق این کوین و Randall شرکت در یک کلامی مبارزه که در سمت چپ بسیاری از ما در اشک.

همچنین نگاه کنید به: ‘Star Trek: پیکارد” در حال حاضر بهترین خود را (رایگان) Coronavirus شراب خواری

“آن را تا به حال به چیزی که واقعا جدا کردن این دو برای یک دوره از زمان در این خانواده” این است که ما خالق Dan Fogelman گفت: مهلت. “این است که قابیل و هابیل نوع مسائل بین این دو است و این مبارزه است که می رود به معنای واقعی کلمه آغاز به کار خود را از طریق آنها به عنوان مردان آلفا در حال رشد در طول دقیقا همان دوره از زمان هر دو به طور گسترده ای متفاوت skillsets.”

کوین و Randall صرف بیشتر از زندگی خود را بدون بسیاری از روابط و فقط شروع به رشد در چند سال گذشته نشان می دهد جدول زمانی. در سراسر این است که ماRandall همواره به تصویر کشیده شده به عنوان سنگ جامد do-gooder در حالی که کوین تلاش کرده است و اغلب به تمسخر طرفداران. اما در این فصل انجام داده است یک کار بزرگ در حال توسعه هر دو شخصیت در راه های مختلف.

ترک در راندال نما از شکست ناپذیری شروع به نشان می دهد از طریق شکستن در خانه اش و استرس ناشی از کار و در حالی که کوین بالغ شده است به یک مسئول مراقبت از بزرگسالان در حالی که به دنبال پس از عموی خود نیکی و زندگی خود را به منظور. این است که ما زمینه گذاشته ما را به درک چرا Randall مجبور است برای نجات مادرش بدون جانبداری با او مشکوک رفتار و تاکتیک های. به طور مشابه, آن را به ما نشان داده به مراتب بیشتر همدلانه نسخه کوین که می داند که چگونه به مراقبت از مردم در راه های مختلف.

در فلش-به جلو ما می بینیم که رندال و کوین بیشتر یا کمتر باشه از نظر هر چند آنها به نظر نمی رسد به خصوص نزدیک است. پیچ و تاب از رابطه خود را به عنوان به خوبی به عنوان شخصیت های جدید معرفی شده در روز سه شنبه آخر خواهد بود یک نقطه تمرکز حرکت رو به جلو در طول دوره های مختلف.

“سری خواهد بود کج به جدول زمانی که به گذشته و زمان حاضر کمی بیشتر همانطور که ما حرکت رو به جلو” Fogelman گفت. “بیشتر از آن در حال آمدن است و نه فقط در آن عمیق آینده است.” این showrunner اشاره به فصل 5 با عنوان “تولد دوباره” از انواع. ما باید برای دیدن چه شکل است که طول می کشد زمانی که سری گرداند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>