این Instagram Account ایجاد یک “عشق کور است” برای Coronavirus

Love Is Quarantine Instagram

“عشق قرنطینه” است که با استفاده از Instagram برای ایجاد موقت عشق کور است و با سن coronavirus. عشق قرنطینه/Instagram

واقعیت این است که جدا شده بدون-تماس با واقعیت را نشان می دهد قدمت عشق کور است ویروسی رفت و تنها چند هفته قبل از اجتماعی فاصله شد گسترده و لازم است در ایالات متحده در یک تصادف از دست داده است در بسیاری از. به بروکلین مبتنی بر دوستان و هم اتاقی های این دختر س لام 27 و Rance Nix, 28, آن را نیز یک فرصت برای اتصال آنلاین. این جفت ارز راه اندازی کرده اند “عشق قرنطینه” مجازی پروژه بازی محبوب Netflix بکشد نشان می دهد که سازماندهی “همه گیر غلاف” برای کمک به گسترش برخی از عشق بیش از این گوشی در طول جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

پس از طوفان مغزی ایده هم در چند روز اول از نیویورک قرنطینه لام و هیچ کس راه اندازی یک صفحه گسترده گوگل و Instagram account در بالای در هفته گذشته. رسیدن به دوستان خود برای اولین بار توسط سه شنبه شب 30 شرکت کنندگان در اولین “فصل” (با هر فصل مدت تنها یک شب) با هم همسان بودند خرما. پس از این تاریخ شرکت کنندگان ارسال در روکش کردن فیلم ها و متون که به اشتراک گذاشته شده به بینندگان زیر همراه در صفحه اصلی از طریق Instagram. تاریخ سازماندهی شده در مد تصادفی با هیچ خواستگاری درگیر است.

همچنین نگاه کنید به: است Michonne برای همیشه رفته در ‘The Walking Dead’?

در یک هفته رسانه های اجتماعی نشان می دهد به دست آورد عظیم کشش با بیش از 14000 followers on Instagram و متفاوت “فصل” منتشر شد هر شب. در حالی که بسیاری از آنها تعجب چه باید بکنید در این دوره از اجتماعی فاصله لام و هیچ کس گفت: ناظر که آنها را “شلوغ ترین آنها تا کنون بوده است.” خود را Instagram account احساس خام و معتبر متشکل از تصاویر از گفتگو با شرکت کنندگان و چند lofi روکش ویدئوها یک روز که در آن چهره ها به صورت پراکنده تحت پوشش توسط دو انگشت به تلاش جزئی گمنامی.

“راستش ما winging آن ما در حال سوار موج” لام گفت. “ما در حال رفتن به این قرنطینه به عنوان دو برونگرا بنابراین ما به شما در حفظ و انجام این کار تا زمانی که ما ما شغل است.” با وجود هر دو در حال حاضر از کار آنها نه به دنبال کسب درآمد از آنچه آنها انجام می دهند به جای ایجاد merch به اهدای 100 درصد از درآمد حاصل از “Covid-19 تلاش است.” صف آرایی طراحان از اینترنت به آنها را به پیوستن به این پروژه یک مثال کامل از این بهتر دو طرف از اینترنت است که ما در حال دیدن از طریق این بیماری همه گیر. محور اتصال به هر کسی که می خواهد برای پیوستن به “عشق قرنطینه” می توان آن را از طریق تبدیل شدن به یک شرکت کننده داوطلب مهارت های خود را و یا به دنبال همراه و توصیه های جدید با مضمون شب. این شامل اخیر “boomer شب”—که در آن همه شرکت کنندگان بیش از سن 60.

“ما می خواهم به سعی کنید و نگه داشتن این عنوان آلی که ممکن است مانند یک تاریخ واقعی” توضیح می دهد که هیچ کس. “ما به سادگی می خواهید به فقط مجموعه ای از مردم در تاریخ, و اگر آن کار می کند ، اگر نه [آن] است که در نوع سرد در وسط خستگی خود را در خانه.” به عنوان اضطراب در اطراف همه گیر است آسمان بالا در سراسر ایالات متحده با سخت ترین ضربه از شهر نیویورک در حال لام و هیچ کس را پایه اصلی محبوبیت این Instagram واقعیت نشان می دهد نشان از جان گذشته نیاز به نور دل در میان بحران است. آن را نیز نشان دهنده چقدر ما در حال حاضر تکیه بر اینترنت برای یک حس ارتباط.

“مردم به دنبال جامعه و به سرگرم شود اما مهمتر از مردم هنوز هم به دنبال عشق. که هرگز نمی خواهد برود می گوید:” هیچ کس. “من فکر می کنم که چرا مردم به این رسم نشان می دهد و مردم کشیده شده چگونه دیوانه و پر هرج و مرج و پراکنده که این چیز تمام شده است.” این حلقه درست برای آنیا Schulman با نام مستعار “اسب سیاه” از فصل 4. (بسیاری از بینندگان در حال چیدن زوج های مورد علاقه و اظهار نظر لقب بر اساس شرکت کنندگان منافع.)

“به عنوان عجیب و غریب آن را دشوار برای دیدار با مردم بدون توجه به آنچه که می گوید:” Schulman. “من صحبت به هفت غریبه به مدت شش ساعت و احساس خسته است ، آن را سرگرم کننده ترین من تا به حال در قرنطینه بود و آن را حقیقی به شش ساعت مکالمه با مردم من نمی خواهد که در غیر این صورت عبور از مسیرهای با.” Schulman نمی دانم آنچه که تاریخ خود را نگاه مانند تا بعد از زمانی که به تماشای فیلم های ارسال شده به Instagram. او می گوید که او و ابی, یکی دیگر از شرکت کننده هنوز پیام کوتاه.

در بی سابقه تایمز “عشق قرنطینه” است که با روشنایی ضعیف تابیدن از امید برای عشق ما زندگی می کند. و مانند اجتماعی فاصله آن را در هر زمان به زودی. “من فکر می کنم این فقط یک بازی سرگرم کننده فرصت را به گسترش برخی از عشق می گوید:” لام. “ما در یک موقعیت از امتیاز ما نسبتا سالم سپاسگزار و قطعا می خواهید برای کمک به آنجا که ما می توانیم در یک ملموس راه است.”

برای کسانی که به دنبال کمک به شکل تصادفی خواستگاری و یا حتی کسانی که فقط به دنبال انحراف این جفت ارز به ما اطمینان داد که “عشق قرنطینه” ارائه خواهد شد یک محل امن در اینترنت “در تمام طول روز هر روز” تا زمانی که یک حس عادی بازده در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>