ایستگاه داد و بیداد توسط سام رولی. سام رولی/عکاس حیات وحش سال

تغییر آب و هوا و تعدی و روابط انسانی در سراسر جهان ادامه می شود (و این یک کتمان حقیقت) به طور فزاینده ای تیره و تار چیزی وجود دارد به طور مداوم نیرو در مورد عکاسی حیات وحش; کسانی که مختصر نگاه اجمالی ما به تعاملات اجتماعی از جانوران فراتر از درک ما است. در این سال وجود دارد و شایسته فینالیست برای حیات وحش, عکاس از سال LUMIX مردم انتخاب شده است که به میزبانی لندن موزه تاریخ طبیعی. در میان آنها بود خیره کننده عکس فوری از دو پلنگ کشتی جودو بیش از یک کشته آناکوندا و آسمانی پرتره از یک خوشه از قطب شمال گوزن خمیده در برف. اما از ورود برنده بود که رای دادند برای حدود 28000 نفر است که بطور قابل توجهی scrappier: گرفته شده توسط عکاس سام رولی تصویر ویژگی های دو موش کوچک به معنای واقعی کلمه مبارزه با بیش از یک تکه غذا در لندن زیرزمینی.

رولی که شیفته این اتفاقات بی شمار موش که فرضا از طریق بریتانیا قنات شبکه قطار صرف یک هفته سرگردان تونل در تلاش برای رسیدن به ضرب گلوله او مورد نظر است. به منظور جذب ایستگاه داد و بیداد, عنوان, برنده, عکس, عکاس را به دروغ در معده خود را با دوربین خود را در یکی از مرکزی لندن ایستگاه های لوله یک عمل است که می تواند هر گونه معقول نیویورکر تهوع. اما پیگیری این موجودات کوچک تبدیل به ارزش آن.

“این لوله موش برای مثال به دنیا آمد و صرف تمام زندگی خود را تا کنون که بدون حتی دیدن خورشید یا احساس یک تیغه از چمن” رولی به بی بی سی گفت که او نیز در حال حاضر مشغول به کار به عنوان یک محقق برای تاریخ طبیعی فیلمسازی تیم. “در یک سطح از این وضعیت ناامیددر حال اجرا در امتداد غم انگیز معابر برای چند ماه و شاید یک یا دو سال و سپس مرگ. و از آنجا که بسیاری از موش و چند تا منابع آنها را به مبارزه بیش از چیزی به عنوان بی ربط به عنوان یک خرده نان.”

همچنین نگاه کنید به: بیانسه پروژه بعدی قرعه کشی خواهد شد از مادر او را در سطح جهان مجموعه هنر

ترکیب رولی شات فوق العاده است. نه تنها آشفته موش زیبایی floodlit توسط ایستگاه قطار لامپ های فلورسنت آنها همچنین قاب زیبایی با شکم از تونل مترو و تهدید آمیز حضور نزدیک نیمکت. به علاوه رفتار موش تا فورا می آید در سراسر به عنوان انسانی که سرمایه داری قیاس می شود بیشتر یا کمتر اجباری: در جهانی که منابع محدود است و جنگ بر سر تکه در میان خودمان اجتناب ناپذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im