این سبز Org کاشته 5 میلیون درخت & تولید 4 لاخ روز اشتغال

می خواهید برای پیوستن به این جنبش وجود دارد ؟ تمام آن طول می کشد تومان است. 50 و کلیک یک دکمه. در اینجا تمام جزئیات.


این مقاله شده است طراحی شده توسط رشد درختان.


یکlmost 30 سال پیش در اسرائیل آقای Pradip شاه دریافت یک هدیه منحصر به فرد یک باغ با 100 درختان کاشته شده در نام خود را به عنوان نشانه ای از قدردانی برای knowhow او ارائه شده به آژانس رتبه.

عمیقا تحت تاثیر ژست, محیط زیست, علاقه مندان به ابداع یک ایده به خوش آمد می گوید با درختان® و کاشت درختان گردیده و در عین حال موثر عمل.

در روز جهانی محیط زیست, 2010 همراه با پسرش Karan, آقای شاه تاسیس رشد درختان است که اجازه می دهد تا افراد و شرکت ها به کاشت درخت در راحتی چند کلیک و اختصاص eTreeCertificates® به استقبال عزیزان خود در مناسبت های خاص و یا مناسبت عزیزان خود’ خاطرات.

این eTreeCertificates® شبیه به e-تبریک و می تواند شخصی و سفارشی بر اساس مناسبت و می توان به افراد و یا گروه از مردم است.

برای یک کشور است که مبارزه برای افزایش به هدف از 33 درصد از پوشش سبز تا سال 2030 از یک موجود کل جنگل و درخت جلد 80.3 میلیون هکتار (یا حدود 24.5 درصد از آن منطقه جغرافیایی با توجه به هند دولت از جنگل گزارش 2019) رشد درختان بوووق خوش آمدید بخشش.

“هدف ما همواره برای ایجاد یک سالم تاثیر, ساختمان پایدار اکوسیستم برای تمام موجودات زنده است. ما تصور می کنیم ما در حال گسترش افق های سراسر جهان و ایجاد حتی بزرگتر تاثیر کاشت درختان برای کمتر دارا تولید روستایی اشتغال و بازسازی زیستگاه های حیات وحش” سهام آقای شاه.

اما چرا درختان است ؟ Supriya Patil سر از مشارکت و پروژه و محیط زیست, توضیح می دهد که عمل کاشت یک درخت می رود فراتر از فقط عمل است.

“کشت و زرع درخت نه تنها به ارمغان می آورد آشکار مزایای زیست محیطی مانند کاهش فرسایش خاک افزایش آب های زیرزمینی جدول, حفاظت از زیستگاه بومی حیات وحش و همچنین ایجاد فرصت های شغلی برای روستاییان و منافع جوامع در دراز مدت در صورت عدم جنگل چوب تولید کند. ما کشت و زرع درخت طرح نه تنها نقش مهمی در حفظ محیط زیست خواهد شد اما همچنین کمک در نشاط بخشی زندگی جوامع روستایی.”

از بالا بردن نهال در کودکان, حفر گودال, کاشت, آبیاری, به طور کلی, تعمیر و نگهداری, همه روی زمین کاشت فعالیت های در حال انجام توسط افراد روستایی از جوامع قبیله ای. در مناطق مختلف رشد درختان نیز دارای اولویت استخدام زنان روستایی فعال و توانمند سازی آنها است.

از طریق تلاش های خود را برای 9 سال گذشته رشد درختان کاشته شده بیش از 5 میلیون درخت در پروژه های مانند درختان برای ببر و درختان برای قبایل در حالی که تولید حدود 400000+ روز از اشتغال است.

علاوه بر این درختان در حال انتظار برای جذب بیش از یک صد میلیون کیلوگرم گاز CO2 در هر سال است.

“ما نه فقط تولید روستایی اشتغال نیز امن حیات وحش و زیستگاه ها برای گونه های در خطر انقراض مانند ببر, فیل, خورشید, خرس, و غیره. در حاشیه از پناهگاه حیات وحش (Sariska ببر رزرو Dalma فیل رزرو Kanha پارک ملی Pench ببر ذخیره) و همچنین شارژ آبهای زیرزمینی در چندین مناطق روستايی. برای مثال در بخش الوار منطقه راجستان آب های زیرزمینی افزایش یافته است از 400 ft به 60 فوت در چهار سال گذشته” می افزاید: Supriya.


همچنین بخوانید: این پدر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری را کشاورزی ارگانیک سفر برنده آنها Padma شری


داشتن به رسمیت شناخته شده توسط چندین سازمان بین المللی به صورت خود کار زمین و تاثیر تولید, مدیر عامل شرکت Bikrant Tiwary می افزاید: چگونه خود را برای برنامه های آینده در تراز وسط قرار دارد با گسترش این مدل در سراسر کشور و فراتر از آن.

“ما در حال اجرای شرکای آلمان بر اساس سازمان برای کشت و زرع از 1 میلیون درخت در Jharkhand-Odisha راهرو حیات وحش در آینده موسمی. و ما را به دریافت پشتیبانی از بیش از 600 شرکت ها و بیش از 25,000 افراد کاشت درختان و تبریک مردم با ما eTreeCertificates® در سراسر جهان است. به زودی ما امیدواریم که برای بازگرداندن سبز را پوشش می دهد در تایلند و کنیا و همچنین,” او می گوید.

حداقل هزینه 50 تومان به ازای هر درخت یک اشتراک برای حداقل 1 سال و 85 تومان به ازای هر درخت برای یک بار خرید شما می توانید قدرت برای بازگرداندن و تبدیل سیاره خود را به لطف رشد درختان.

یک روش سالم و بی خطر است که منافع همه این دقیقا چیزی است که ما نیاز به قابل توجه اجتماعی و زیست محیطی در آینده تغییر دهید.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>