این خانواده شده است پرداخت هر گونه آب یا قبوض برق پس از 8 سال است. در اینجا چگونه

و این همه نیست. این فوق العاده سرد #SustainableHome ساخته شده است upcycled چوب نمی نیاز به یک فاضلاب مخزن و منحصر به فرد سیستم های تهویه مطبوع!

ارتقاء

منmagine زندگی در یک فضای محاصره از فشار و شلوغی زندگی روزمره جایی است که شما می توانید تماس خود را به پناهگاه. Snehal پاتل همیشه پیش بینی یک خانه در دامان طبیعت است. و پس از هشت سال گذشته سورت بر اساس مهندس مکانیک شده است زندگی در یک خانه است.

خانه خود را به طور کامل خارج از شبکه و تامین آب است. در عوض, آن است که توسط منابع انرژی تجدید پذیر مانند باد و انرژی خورشیدی و آب خود را نیازهای در حال ملاقات با جمع آوری آب باران. علاوه بر این تمام greywater استفاده می شود در تشناب در حالی که بلک واتر فیلتر شده است و با استفاده از آب دادن به باغ سبزی در ترکیب.

آگاهانه ساخته شده است و ریشه در طبیعت

Snehal را ارتباط عمیق به طبیعت است که با دوران کودکی خود را.

سورت خانه پایدار از زوایای مختلف

“رشد پدرم ما را به Dangs جنگل در گجرات برای خانواده ما سفر و من همچنان به رفتن وجود دارد. و هنگامی که من به پایان رسید من در رشته مهندسی در Manipal در سال 1983 من بازگشت به پیدا کردن که این شهر از دست دادن تمام آن سبز است. Manipal بود واقعا سبز و من می خواستم همین کار را برای سورت” او می گوید.

با حل و فصل برای محافظت هر چه جانوران کوچک باقی ماند و او دهکده طبیعت در سورات در سال 1984 با سه نفر دیگر. وجود دارد حدود 800 عضو گروه است که در حال حاضر ثبت شده غیر دولتی.

“من خریداری یک نازا 4 هکتار زمین در سال 1996. من شروع به کاشت درختان و خاصی که من در اینجا زندگی می کنند یک روز. هنگامی که آن را به طراحی و برنامه ریزی کردن خانه, هر آنچه که من تا به حال موعظه شده برای سال شد را به عمل قرار داده می گوید:” 60 ساله است.

انرژی خورشیدی و انرژی بادی نصب بر روی سقف که در دیدار خانگی نیاز برق

وجود 30-پیش نویس نقطه که در آن او ذکر شده تمام نیازهای خود است. معمار Falguni دسای که احداث ساختمان های سبز به زندگی به ایده های خود را.

“من تا به حال یک مشتری زرنگ و دانا می دانستند که دقیقا آنچه او می خواست. Snehal پاتل به من گسترده مختصر با جزئیات حتی در هيچ ، و از همه مهمتر ایده های خود را ثابت کرد او دلسوز به محیط زیست می گوید:” 55 ساله سورت بر اساس معمار, اجرا می شود که این شرکت Aeterrain.

ساخت و ساز از دو طبقه خانه (مساحت 12000 متر مربع که شامل طبقه همکف و طبقه اول) در زمان سه سال است. آن را ساخته شده از 5000 فوت مربع مساحت. در حال حاضر حدود 700 درخت از 70 گونه در ترکیب همراه با یک استخر به منظور تسهیل در آب های زیرزمینی نفوذ.

Snehal و خانواده اش شده است زندگی در این خانه سه اتاق خوابه برای هشت سال در حال حاضر. تمام چوب استفاده شده است upcycled با استفاده از تکنیک های مبتکرانه بنابراین خانه سرد باقی مانده.

پنجره های بزرگ اجازه می دهد نور طبیعی و تهویه کافی در اطراف خانه

Snehal و Falguni ما را از طریق هر یک از ویژگی های خانه است که آن مجموعه جدا.

کارآمد و صرفه جویی در منابع

به کاهش کربن Snehal پاتل تصمیم به رفتن خارج از شبکه. در محیط زیست-صفحه اصلی پانل های خورشیدی سیستم با ظرفیت 7.5 کیلو وات نصب شده است برای دیدار با خانواده به انرژی نیاز دارد.

“اینجا, پانل های خورشیدی نصب شده در یک زاویه و به طور مستقیم گذاشته و در سقف به طوری که آنها جذب حداکثر انرژی خورشیدی است. در بادهای موسمی خورشیدی خروجی ممکن است کمتر و از این رو یک ژنراتور بادی نصب شده است می گوید:” Snehal.

علاوه بر این آب سیستم مدیریت در خانه منحصر به فرد است. نه تنها آن است که مستقل از تامین آب اما کارآمد استفاده مجدد از فاضلاب موجب صرفه جویی در آب. یک مخزن آب در پشت بام فروشگاه آب باران فیلتر با یک پارچه فیلتر است و این در شیپور خاموشی در آشپزخانه و حمام.

اعضای خانواده پاتل که اقامت در اکو-صفحه اصلی

یک بار از پشت بام آب مخزن پر آب جریان از طریق یک کانال و متصل به مخزن دیگر در طبقه همکف است که می تواند ذخیره دو لاخ لیتر. قبل از اینکه آب به مخزن ذخیره سازی این فیلتر از طریق لایه های از شن و ماسه و ذغال و یک غربال است.

پس از این مخزن پر شده است وجود دارد یک خروجی برای آب اضافی به اجازه دهید برای شارژ مجدد آبهای زیرزمینی. زمین در اینجا آماده است با آجر و شن و خاک به تقلید از فرآیند طبیعی است.

“برخی از آب نیز اجازه دهید در یک قطعه زمین که در آن یک حوض ساخته شده است. از سوی دیگر greywater از ماشین لباسشویی است که جمع آوری شده در یک مخزن زیر ماشین. با کمک یک پمپ لجن و کثافت و یک خط لوله از این آب استفاده می شود در توالت شسته در اطراف خانه” اطلاع پاتل.

برکه در خانه که در آن آب خالص با استفاده از گیاهان

تحقیقات می گوید که حدود 80 درصد از تمام فاضلاب در خانوارهای شهری است greywater. این به این معنی است که بازیافت این آب می تواند قابل ملاحظه ای کاهش مصرف آب در خانه ما است. مرکزی کنترل آلودگی هیئت مدیره (CPCB) تخمین می زند که حدود 38,000 میلیون لیتر فاضلاب تولید شده در کشور هر روز, اما درمان ظرفیت فقط برای 12,000 میلیون لیتر در روز است.

در مقاله منتشر شده در هندو کارشناسان صحبت در مورد چگونه به طور متوسط هند ساکن در یک منطقه شهری با بهره گیری از حدود 180 لیتر در هر روز 45-50 لیتر است که صرف در توالت سیفون به تنهایی. آنها توصیه می کنند ترکیب سیستم های بازیافت در ساخت و ساز است که می تواند به منظور تسهیل در استفاده بهینه از منابع با ارزش و جلوگیری از آلودگی آب های زیرزمینی و یا آلودگی آب بدن.

خانه ندارد و فاضلاب مخزن و reuses آب از حمام و سرویس بهداشتی (سرویس بهداشتی و حمام کردن منطقه). موثر منطقه ريشه سیستم تصفیه شده است تا با استفاده از شن و ماسه و گیاهان مانند سنبل, خزه و آب کاهو. این گیاهان کمک در تمیز کردن آب است.

آب های زیرزمینی شارژ با آب بود که overflown از مخزن آب

این گیاهان برداشت شده در هر ماه اضافه شده و به خانه باغ به عنوان کود در حالی که آب (که سنبل رشد می کند) وارد یکی دیگر از وان که در آن اکسیژن اضافه شده است با استفاده از آب چتر و آب لیلی گیاهان.

نیز وجود دارد کوچک ماهی گوپی در حال حاضر در وان (مورد استفاده در مراحل بعد) که برای جلوگیری از پرورش پشه ها, نشان می دهد که آب آماده است برای باغبانی.

بلک واتر از توالت می رود به مخازن ته نشینی. هنگامی که مواد جامد حل و فصل کردن آب فیلتر شده است و مورد استفاده برای آبیاری در باغ. و مواد جامد است که تبدیل به کمپوست است.

مبتکرانه ارسال ها در اطراف خانه

به استفاده از برق کارآمد پنجره های بزرگ اجازه دهید در نور کافی در روز و تهویه خانه. همچنین تمام مواد مورد استفاده به صورت محلی منابع سنگ و آجر حفظ جای پای کربن از طریق حمل و نقل در حداقل است.

پوشش گیاهی در پشت بام نگه می دارد و فضای داخلی سرد

طبقه ساخته شده از کوتا سنگ (به عنوان مخالف به کاشی دیوار) به عنوان آنها مصرف انرژی کمتر در حالی که برش و پرداخت.

ارتقاء

چوب مورد استفاده همه upcycled و خریداری شده از معامله گران که منبع آن از سایت های تخریب. “برخی از چوب نیز از منابع Alang کشتی شکستن حیاط در گجرات. چوب مورد استفاده برای ساخت کشتی های واقعا خوب و با کیفیت و چاشنی به همین دلیل است که ما تصمیم به استفاده از آن” به اطلاع Snehal.

دیوار از سوی دیگر در حال unplastered و استفاده از رنگ. “ما با استفاده از تله موش پیوند دیوار روش ساخت و ساز استفاده می کند که کمتر آجر و کمک می کند تا در عایق” ایالات Falguni دسای.

در این تکنیک آجر قرار داده شده به صورت عمودی به جای افقی ترک یک فضای خالی داخل دیوار ،

یکی دیگر از برکه داخل خانه نگه می دارد که فضای داخلی سرد است. ماهی در برکه اطمینان حاصل شود که پشه ها نمی نژاد

یک حوض کوچک با ماهی و گیاهان آبزی در داخل خانه آن را سرد نگه دارید. “برای خنک کردن اتاق خواب ما گذشت لوله ها از طریق جمع آوری آب باران مخازن ذخیره سازی در طبقه همکف. این لوله ها باز به اتاق و متصل به 30 وات طرفداران در پایان. هنگامی که طرفداران تغییر در این هوای سرد در لوله (به دلیل آب در اطراف آن) را فراهم می کند تهویه مطبوع طبیعی” توضیح می دهد که Snehal.

بیشتر سقف های شیب دار و فنها در هر اتاق کمک به هل دادن هوا گرم است. سقف رنگ خاص با استفاده از سرامیک و رنگ است که نگه داشتن فضای داخلی تقریبا 3-4 درجه کولر و منعکس کننده نور خورشید به سقف. وجود دارد creepers در برخی از بخش هایی از سقف با درختان استراتژیک کاشته شده در شرق و غرب دو طرف از ساختمان که مانع نور خورشید نگه می دارد و فضای داخلی سرد است.

جنبه دیگری از خانه که مورد علاقه معمار است و فضاهای ایجاد شده در دیوارهای خارجی (با استفاده از 2.5-4 اینچ قطر لوله های پی وی سی) برای پرندگان به ایجاد لانه خود. وجود قطعات چوبی با سوراخ آویزان خارج است.

تودرتو فضاهای ایجاد شده در دیوار برای پرندگان

از نظر فضای داخلی هم تمام مبلمان ساخته شده توسط صنعتگران محلی با استفاده از عصا و چوب خیزران است که پایدار تر از مبلمان چوبی. وجود دارد هیچ RO فیلتر و یک فیلتر طبیعی ساخته شده است با استفاده از پنج گلدان مس. آب از طریق لایه های نارگیل زغال چوب, تراشه های سنگ مرمر شن و ماسه سفید و سکه های نقره ای که به صورت پایین ترین گلدان.

“نقره و مس شناخته شده برای از بین بردن باکتری ها از آب است. این فیلتر نه نیاز به برق و نه آب و فاضلاب بر خلاف RO فیلتر. فقط به حذف قطعات را برای تصفیه یک بار در سال,” او می گوید.

اگر شما بخواهید Falguni در مورد چالش های او می گوید که هیچ کدام وجود دارد. این بود که مشتری بسیار روشنی در مورد آنچه او می خواست و او در حال حاضر یک تیم بود که به خوبی با آشنا پایدار تکنیک های ساخت و ساز.

در داخل اتاق نشیمن

“در واقع این ساختمان یک مدل کامل برای دانش آموزان و مشتریان از نظر ساختمان سازگار با محیط زیست آگاهانه صفحه اصلی,” او می گوید.

Snehal از سوی دیگر می گوید که این خانه در زمان سه سال برای ساخت زیرا آنها به طور مداوم طوفان مغزی و بداهه به آن را به عنوان پایدار به عنوان امکان پذیر است.

“من می خواستم این خانه برای الهام بخشیدن به مردم است. خانه باید ساخته شده به شما را قطع از طبیعت است. ممکن است به یک انرژی کارآمد و صرفه جویی در منابع اصلی که در آن هیچ چیز به هدر می رود,” او می گوید.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>